WHO فوراً 7.7 میلیارد دلار برای “توقف موج” انواع ویروس کرونا درخواست می کند

[ad_1]

سازمان بهداشت جهانی (WHO) یک درخواست “فوری” برای درخواست کرده است 7.7 میلیارد دلار برای جلوگیری از “هجوم” انواع خطرناک SARS-CoV-2 ، ویروسی که باعث COVID-19 می شود ، و “نجات جان در سراسر جهان”.

از سوی WHO ، آنها اشاره کردند که کشورهای ثروتمندتری هستند که موفق به معرفی “واکسیناسیون عمومی” شده اند تا بتوانند با ویروس کرونا مقابله کنند ، در حالی که کشورهای فقیر “برای دسترسی به این ابزارهای حیاتی مبارزه می کنند”.کمبود بودجه و مواد مصرفی”.

“بسیاری از کشورها در حال تجربه هستند موج جدید عفونت ها و در حالی که بسیاری از کشورهای با درآمد بالا و برخی از کشورهای با درآمد بالا و متوسط ​​واکسیناسیون گسترده ای را معرفی کرده اند ، سیستم های آزمایش قوی تری را ارائه کرده اند و درمان را مقرون به صرفه تر کرده اند ، بسیاری از کشورهای با درآمد کم و متوسط ​​برای دسترسی به این ابزارهای حیاتی مبارزه می کنند. کمبود بودجه و منابع “بیانیه WHO منتشر شده توسط اروپا چاپبه

و آنها پیشنهاد کردند “سرمایه گذاری در ACT-Accelerator به طوری که ابزارها برای همه در دسترس است“از” به نفع همه طرفین از طریق الف پاسخ جامع تر و در سراسر جهان هماهنگ شده است. “

پیشنهادات وی 2.4 میلیارد دلار برای کنار گذاشتن همه کشورهای با درآمد کم و متوسط ​​متوسط ​​در نظر گرفته است آزمایش کووید -19 را ده ضرب کنید و اطمینان می دهد که همه کشورها به سطوح رضایت بخشی از شواهد پاسخ می دهند.

آنها می گویند: “این امر به طور قابل توجهی درک محلی و جهانی در مورد اپیدمیولوژی در حال تغییر بیماری و گزینه های نوظهور که نگران کننده هستند را بهبود می بخشد ، اجرای مناسب اقدامات اجتماعی و بهداشت عمومی را آگاه می کند و زنجیره های انتقال را از بین می برد.”

حدود 1 میلیارد دلار برای طراحی و تولید بیشتر بازار ، کمک فنی و ایجاد تقاضا برای اطمینان از این امر اختصاص می یابد. آزمایشات ، درمان و واکسن ها همچنان مثر هستند در برابر گزینه دلتا و سایر گزینه های در حال ظهور و اینکه مقرون به صرفه بوده و در صورت نیاز قابل دسترسی هستند.

1.2 میلیارد دلار دیگر برای رسیدگی سریع به این مشکل ارائه می شود نیاز به اکسیژن برای درمان بیماران وخیم مبتلا به COVID-19 و کنترل افزایش چشمگیر مرگ و میر ناشی از نوع دلتا.

در مجموع 1.4 میلیارد دلار برای کمک به کشورها اختصاص می یابد شناسایی و آدرس دهی موانع اصلی برای اجرای م andثر و استفاده از همه ابزارهای COVID-19. سرانجام ، حدود 1.7 میلیارد دلار برای تجهیز دو میلیون کارگر مراقبت های اولیه به تجهیزات حفاظت شخصی اولیه (PPE) کافی برای محافظت از آنها هنگام مراقبت از بیماران ، جلوگیری از فروپاشی سیستم های بهداشتی جایی که پرسنل بهداشتی دیگر کافی و اضافه بار نیستند و از شیوع بیشتر COVID-19 جلوگیری می کنند.

“7.7 میلیارد دلار برای تأمین بودجه کار ACT-Accelerator نیاز فوری است برای مقابله با رشد گزینه دلتا و جهان را به راه بیندازد پایان همه گیری“، تدروس ادهانوم گبریسوس ، مدیر کل WHO تاکید کرد.

وی در پایان گفت: “این سرمایه گذاری بخش کوچکی از مبلغی است که دولت ها برای مقابله با COVID-19 هزینه می کنند و از نظر اخلاقی ، اقتصادی و اپیدمیولوژیکبه اگر این بودجه در حال حاضر برای متوقف کردن انتقال دلتا به آسیب پذیرترین کشورها در دسترس نباشد ، مطمئناً همه ما عواقب آن را بعداً پرداخت خواهیم کرد. “

AFG

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *