Moderna ادعا می کند که واکسن ویروس کرونا حداقل یک سال از ایمنی مصون مانده است

[ad_1]

داروساز آمریکایی نوین وی روز دوشنبه گفت که واکسن کرونا ویروس وی حداقل برای یک سال پس از تزریق دو دوز لازم برای اثربخشی ، ایمنی ایجاد می کند.

Tal Sachs ، مدیر پزشکی Moderna ، در طی سی و نهمین سال گفت: “ما انتظار داریم که واکسیناسیون حداقل یک سال به طول انجامد.” کنفرانس سالانه بهداشت JP Morgan. وی افزود که اکنون این شرکت باید بررسی کند که آیا امکان افزایش حفاظت به این موارد نیز وجود دارد دوز سوم این واکسن در حال حاضر در دو دوز تقریباً با فواصل یک ماهه تجویز می شود.

سازنده اظهار اطمینان کرد که فناوری mRNA مورد استفاده برای معرفی واکسن مبتنی بر نوع جدید ویروس کرونا که قبلاً در برخی کشورها ظاهر شده است ، مناسب است.

این شرکت گفت که انتظار دارد بین 600 تا 1 میلیارد دوز از واکسن خود در سال جاری و پیش بینی فروش 11.7 میلیارد پزو ، بر اساس توافق نامه خرید اولیه که با دولت ها امضا شده است.

مدیر عامل شرکت Stefan Bansel گفت: “تیم با دستاوردهای ما بسیار خوب عمل می کند ، ما در مسیر تحویل حداقل 600 میلیون دوز هستیم.”

Moderna گزارش این دوشنبه گسترش واکسن شما در اتحادیه اروپا. طبق گفته این شرکت در بیانیه ای ، کلیه محموله ها توسط شرکت تدارکاتی Kuehne + Nagel انجام می شود و از مرکز دارویی متمرکز آن در اروپا نشأت می گیرد. تحویل در یک مکان مرکزی از قبل توافق شده در هر کشور عضو انجام می شود و در این مدت طرفین توزیع ملی را هماهنگ می کنند.

واکسن های Moderna به یک انبار ذخیره سازی در اتریش می رسد.  عکس: DPA

واکسن های Moderna به یک انبار ذخیره سازی در اتریش می رسد. عکس: DPA

“تیم مدرن به طور خستگی ناپذیر در حال تهیه واکسن هستند در کمتر از 12 ماه 94 درصد موثر است از ظاهر ویروس. بانسل گفت: “این ممکن است اولین دارویی باشد که ما به اروپا آورده ایم ، اما ما در حال کار بر روی موارد بیشتری مانند ویروس سیتومگالو و واکسن آنفلوانزا هستیم تا از افراد بیشتری محافظت کنیم.”

ماده دارویی واکسن توسط Lonza در کارخانه خود در سوئیس تولید می شود ، در حالی که تولید محصول دارویی آسپتیک و پر کردن توسط ROVI در اسپانیا انجام می شود. تولید محصولات دارویی آسپتیک اضافی و پشتیبانی از تکمیل محصولات توسط Recipharm در فرانسه در نیمه اول سال 2021 ارائه می شود.

در 18 دسامبر ، کمیسیون اروپا از این فرصت استفاده کرد و 80 میلیون دوز اضافی از واکسن COVID-19 مدرن را سفارش داد و تعهد خود را به 160 میلیون دوز در سال 2021 رساند.

کمیسیون اروپا براساس توصیه آژانس داروهای اروپا (EMA) در 6 ژانویه مجوز بازاریابی مشروط برای واکسن را صادر کرد. واکسن Moderna تا به امروز مجوز توزیع در ایالات متحده ، کانادا ، اسرائیل و انگلستان را نیز دارد. ایسلند و نروژ نیز مجوزهای بازاریابی را صادر کرده اند.

در همین حال ، توسط دولت آرژانتین ، وزیر دسترسی به بهداشت ، کارلا پیروز شد، در ساعات اخیر تأیید کرد که Moderna برای مذاکرات خرید واکسن ویروس کرونا به دستور کار آنها اضافه شده است. در حال حاضر هیچ اسنادی مورد نیاز ANMAT برای اجازه تجارت و تجویز این واکسن در کشور ارائه نشده است.

JPE

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *