Airbnb در هفته تحلیف جو بایدن به دلیل خطر خشونت ، رزروها را در واشنگتن لغو و مسدود می کند

[ad_1]

پلت فرم میزبانی مشترک Airbnb رزروها در واشنگتن را در هفته تحلیف رئیس جمهور منتخب جو بایدن لغو می کند. بعلاوه ، همانطور که در بیانیه ای بیان شد ، این امر امکان انجام رزروهای جدید در منطقه را مسدود می کند.

تصمیم مربوط به “درخواست از مقامات محلی ، ایالتی و فدرالAirbnb با اعلام اینکه “برای چند روز آینده از این شهر بازدید نخواهم کرد ، تصریح کرد که” برخی افراد “مربوط به اعتراضات خشونت آمیز در پایتخت را از سیستم عامل خود منع می کند.

“امروز ، در پاسخ به درخواست های مختلف مقامات محلی ، ایالتی و فدرال مبنی بر عدم سفر به واشنگتن ، ما گزارش را ارائه می دهیم لغو رزروها در منطقه شهر و از هر گونه رزرو جدید جلوگیری خواهیم کرد در منطقه واشنگتن ، “این شرکت در بیانیه ای گفت.

وی افزود: ما به کار خود ادامه خواهیم داد تا اعضای گروه های نفرت بخشی از جامعه Airbnb نباشند.

در این سند همچنین اشاره شده است که آنها “افراد زیادی را که یا با گروههای خاصی از نفرت در ارتباط بودند یا در غیر این صورت در Capitol Hill فعالیت های جنایتکارانه داشتند و توسط سیستم عامل ممنوع بودند شناسایی کردند.”

مراسم تحلیف بایدن در تاریخ 20 ژانویه برگزار می شود. مقامات از ترس اقدامات خشونت آمیز ، به ویژه پس از تسخیر پایتخت توسط طرفداران دونالد ترامپ ، خواستار تهیه نسخه پشتیبان از این شرکت شده اند.

FBI ، گارد ملی و پلیس در حال هماهنگی “بسیج” امنیتی بی سابقه در تاریخ معاصر برای دفاع از مراسم تحلیف بایدن و کمالا هریس هستند.

لحظات پرتنش هنگام تصرف پایتخت توسط طرفداران دونالد ترامپ.  عکس: رویترز.

لحظات پرتنش هنگام تصرف پایتخت توسط طرفداران دونالد ترامپ. عکس: رویترز.

سرویس های مخفی در حال آماده سازی برای سپر کاپیتول و سایر ساختمانهای فدرال در واشنگتن

ترس از تظاهرات خشن ، هشدار را به بالاترین سطح رسانده است و نیروی انتظامی خود را برای همه سناریوها آماده می کند.

کمیسیون بنیانگذار وی این هفته گفت که مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب “آمریكا یونایتد” خواهد بود و وی برای تأكید بر این پیام وحدت با باراك اوباما ، جورج دبلیو بوش و بیل كلینتون در روسای جمهور سابق در فعالیت های مختلف شركت خواهد كرد.

كمسیون خاطرنشان كرد: “در یك بحران بی سابقه و اختلافات عمیق ،” آمریكا یونایتد آغازگر یك راه ملی جدید است كه روح آمریكا را بازیابی می كند ، كشور را متحد می سازد و راهی به آینده ای روشن تر ایجاد می كند. “

JPE

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *