70 درصد از بزرگسالان اروپایی قبلاً به طور کامل در برابر کرونا واکسینه شده اند

[ad_1]

اورسولا فون در لاین ، رهبر جامعه ، در پیامی نهادی این سه شنبه را اطمینان داد که بیش از 250 میلیون اروپایی بزرگسال آنها در حال حاضر رهبری کامل دارند ، یک “دستاورد بزرگ” ، که آنها می گویند نشان می دهد که بلوک وقتی “دست در دست هم کار می کند” می تواند به چه چیزی برسد.

آلمانی که از همه اروپایی هایی که هنوز واکسینه نشده اند خواست: “اما همه گیری تمام نشده است ، ما باید هوشیار باشیم.” “سریع” انجام دهید “برای جلوگیری از موج جدید عفونت ها و ظهور انواع جدید”.

او بعداً بر این موضوع استدلال کرد: “این تنها راه محافظت از خود و دیگران است.” واکسن ها باید به سایر نقاط جهان برسد و اینکه اتحادیه اروپا “تلاش های زیادی” برای دستیابی به این هدف از طریق صادرات و کمک های مالی به مکانیسم Covax انجام می دهد.

کمیسیون اروپایی پیشرفت بنابراین داده هایی که با این وجود هنوز در حساب های رسمی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های اروپا (ECDC ، به انگلیسی) منعکس نشده است ، اگرچه ارقام این نهاد چند روز تأخیر دارند.

آخرین به روزرسانی ECDC نشان می دهد که 67.3 درصد از اروپایی های بالای 18 سال قبلاً به طور کامل واکسینه شده اند ، در حالی که 76 درصد از بزرگسالان حداقل یک دوز دریافت کردند هر یک از سرم ها

کمپین واکسیناسیون در اتحادیه اروپا در آخرین روزهای سال 2020 با تردید در مورد ظرفیت تولید و توزیع واکسن در بین کشورهای عضو آغاز شد. در فوریه ، بروکسل اعلام کرد که هدف واکسیناسیون قبل از پایان تابستان محقق می شود. و در پایان آوریل هدف را به جلو پیش ببرید تا ماه جولای برای ایمن سازی 70 of از جمعیت بالغ.

در طی این ماه ها ، مشکلاتی در مورد شرکت های دارویی ، به ویژه در AstraZeneca بریتانیایی ، که بروکسل وجود داشت ، وجود داشت به دادگاه روی آورد برای نقض قرارداد این تأخیر در عرضه واکسن آنها همه شرکت ها را تحت تأثیر قرار دادند ، اگرچه Pfizer در نهایت شرکتی بود که بیشترین تحویل را انجام داد: سه قرارداد برای خرید مجموع بیش از 2 میلیارد دوز امضا کرد.

با اطلاعات اروپا پرس.

LGP

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *