یک کامیون در حال حرکت به کاخ سفید می رسد و توییتر منفجر می شود

[ad_1]

“آنها را بگیر.” چه منظره زیبایی. “اتفاق می افتد!”. اینها بخشی از واکنشهای ساعات آخر در توییتر است ، پس از آنکه تصویر یک کامیون در حال حرکت در کاخ سفید در شبکه اجتماعی ظاهر شد ، خروج دونالد ترامپ این 20 ژانویه

این تصویر ویروسی شد و وب را پر از الگوهای رفتاری کرد.

این کامیون امروز پنجشنبه وارد شد و شروع به بارگیری با جعبه ها و سایر موارد برگرفته از ساختمان اجرایی آیزنهاور کرد.

این عکس که نشان می دهد گروهی از کارگران چندین پالت جعبه خالی را در یکی از ورودی های کاخ سفید بارگیری می کنند ، باعث ایجاد نظراتی مانند “چهار سال منتظر دیدن این موضوع هستیم” شد.

فقط چند روز پس از آنكه رئیس جمهور جان بای خود ، جو بایدن را در 20 ژانویه تحویل داد ، بیشتر اظهارات به عزیمت قریب الوقوع ترامپ و خانواده اش اشاره كرد ، كه پیش بینی می شود آنها به فلوریدا منتقل می شوند.

خبرنگاران و عکاسان توانستند مقادیر عظیمی از جعبه های گذاشته شده در وانت ها و همچنین اعضای دولت را که با لوازم اداری خود آنجا را ترک می کنند ، به اشتراک بگذارند. با این حال تأیید نشده است که آیا این جعبه ها حاوی وسایل ترامپ هستند.

زمان ترامپ در کاخ سفید بود نبرد سخت برای برخی از اعضای خانواده ، مانند ملانیا قصد خود را برای هرگز زندگی نکردن از ابتدا و سپس رفتن به بازسازی های گران قیمت اعلام کرد.

عکسی که توجه مرا جلب کرد ، بود نیم تنه آبراهام لینکلن از ساختمان خارج شد چیزی که بسیاری از مصرف کنندگان آن را به عنوان تلاش رئیس جمهور معزول برای گرفتن اقلام از کاخ سفید محکوم کرده اند.

یکی نوشت: “شما باید به ترامپ توضیح دهید که این فروش گاراژ نیست”.

حقیقت این است که کارمندان کاخ سفید احتمالاً قطعاتی را برداشته و در انبارها قرار می دهند تا به داوطلبان اجازه دهد در مورد آنچه می خواهند استفاده کنند تصمیم بگیرند.

به گفته وزارت امور خارجه ، رئیس جمهور منتخب شب گذشته ، شب نوزدهم ، در بلر هاوس ، عمارتی واقع در نزدیکی کاخ سفید و قصد دارد در سفرهای رسمی خود به واشنگتن از رئیس دولت ها پذیرایی کند.

EFE

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *