یک وزیر روسیه در تلاش برای نجات اپراتوری که از صخره سقوط کرده بود جان باخت

[ad_1]

یوگنی زینیچف ، وزیر امور اضطراری روسیه در منطقه قطبی درگذشت پس از تلاش برای نجات جان یک اپراتور در روز تمرینات ، وزارتخانه روز چهارشنبه اعلام کرد.

زینیچف ، 55 ساله. “در حین انجام وظیفه به طرز غم انگیزی جان باخت این وزارتخانه در بیانیه ای که توسط خبرگزاری های روسیه جمع آوری شده است ، در تمرینات بین نهادی برای حفاظت از منطقه قطب شمال در برابر شرایط اضطراری و نجات جان انسانها گفت.

این وزارتخانه جزئیاتی در مورد محل و چگونگی مرگ وی ارائه نکرد.

عکس اوگنی زینیچف با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه.  عکس: EFE

عکس اوگنی زینیچف در کنار ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه. عکس: EFE

به گفته وب سایت وی ، زینیچف در روزهای اخیر بوده است سفر در منطقه سیبری کراسنویارسکبه او روز سه شنبه تمرینات گسترده ای را در هفت منطقه از قطب شمال روسیه آغاز کرد که تا چهارشنبه ادامه داشت.

در بیانیه ای که به آسوشیتدپرس، وزارت خبر داد که زینیچف فوت کرده است او در تلاش بود تا الکساندر ملنیک کارگردان معروف فیلم را نجات دهدکه به محل تمرینات رفتند. در این بیانیه به تفصیل شرح داده نشده است که آیا ملنیک زنده مانده است یا خیر.

سایت اطلاع رسانی RBC به نقل از یک منبع ناشناس گزارش داد که زینیچف هنگام شرکت در ضبط ویدئو جان خود را از دست داده است. من سعی کردم اپراتوری را که تلو تلو خورده بود نجات دهم و آنها از طاقچه به آب افتادند و هر دو مردند ، بر اساس گزارش

مارگاریتا سیمونیان ، سردبیر کانال تلویزیونی روسی RT که توسط دولت تأمین می شود ، نیز در رسانه های اجتماعی گفت که این اتفاق افتاده است.

“آنها به همراه یک اپراتور در لبه طاقچه ایستادند. اپراتور زمین خورد و به آب افتاد. شاهدان زیادی وجود داشت: هیچ کس نفهمید که وقتی زینیچف پس از شوهرش به آب پرید چه اتفاقی افتاد. روی سنگ بیرون زده افتاد“، می نویسد سیمونیان.

زینیچف در سال 2018 رئیس وزارت شرایط اضطراری روسیه شد.

سلف وی اندکی پس از آتش سوزی بزرگ در یک مرکز خرید سیبری که بیش از 60 نفر را کشت و از این رو موج تکان در سراسر کشور ایجاد شد ، کناره گیری کرد.

در سال 2016 ، زینیچف به مدت دو ماه به عنوان سرپرست فرماندار غربی ترین منطقه روسیه ، کالینینگراد ، خدمت کرد. زمان زیادی طول کشید تا شکل بگیرد بخشی از محافظ رئیس جمهور ولادیمیر پوتینبه

با اطلاعات آسوشیتدپرس و بی بی سی

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *