یک مرد در نزدیکی پایتخت با کلت کمری و بیش از 500 گلوله دستگیر شد

[ad_1]

پلیس کاپیتول روز جمعه مردی را که قصد داشت وارد محیط حصارکشی شده مرکز شهر شود ، دستگیر کرد واشنگتن با اعتبارنامه جعلی ، حداقل یک تپانچه و بیش از 500 گلوله مهمات.

خبر دستگیری در حالی است که تنش های زیادی در سراسر کشور ، به ویژه در پایتخت آمریکا ، که مرکز آن به قلعه ای زره ​​پوش در برابر خطر حملات مسلحانه جدید در روزهای منتهی به ریاست جمهوری در روز چهارشنبه تبدیل شده است ، می رسد. انتخاب کنید، جو بایدن

این دستگیری پس از ساعت 6:30 بعد از ظهر روز جمعه انجام شد ، زمانی که مرد شناسایی شد وسلی آلن بیلr ، به یک ایست بازرسی پلیس واقع در نزدیکی Capitol نزدیک شد ، یکی از بسیاری از آنها واقع در لبه محیط امنیتی است که اجازه ورود به مرکز پایتخت را نمی دهد.

به نقل از CNN ، یک منبع پلیس گفت: Beeler ، ساکن Front Royal (ویرجینیا) ، برای دسترسی به محیط در صورت تصدی پست ، افسران پلیس را مجاز می داند.

واشنگتن ، منطقه ای نظامی پیش از افتتاح بایدن.

واشنگتن ، منطقه ای نظامی پیش از افتتاح بایدن.

در پاسخ به سوى مأموران مبنی بر اینکه آیا اسلحه حمل می کنید یا خیر ، بیلر گفت که یک اسلحه نیمه اتوماتیک Glock دارد که پر شده با 17 گلوله، با توجه به منبع.

بر اساس گزارش اداره پلیس واشنگتن ، که پلیس به آنها دسترسی داشت ، پس از دستگیری ، پلیس اسلحه را با 509 گلوله دیگر ، 21 گلوله و یک تپانچه برای این تپانچه کشف و ضبط کرد. CNN و دفتر خاطرات نیویورک تایمز.

بیلر به دلیل داشتن سلاح های ثبت نشده و مهمات ثبت نشده از جمله جرایم احتمالی دیگر دستگیر شد.

با وجود سیگنال ، شنبه بدون حوادث جدی

واشنگتن و پایتختهای 50 کشور این کشور آخر هفته پس از اعلامیه دفتر تحقیقات فدرال (FBI) در آماده باش شدید ، پس از اعلام خبر اعلامیه فدرال (FBI) درباره داشتن اطلاعات “اعتراضات مسلحانه“برنامه ریزی شده برای کل کشور بین این شنبه تا چهارشنبه 20.

این سرنخ ها در شبکه های اجتماعی به احتمال حمله دوم به کنگره آمریکا از زمان ثبت آن در 6 ژانویه و همچنین ساختمانهای پایتخت پایتخت در پایتخت های هر ایالت آخر هفته اشاره داشت.

در نتیجه ، هر ایالت در این کشور اقداماتی انجام داده است: تگزاس پایتخت ایالت را برای چند روز بسته ، میشیگان گارد ملی خود را فعال کرده و کالیفرنیا دستور داده است که یک زنجیره در اطراف کنوانسیون ایالتی در ساکرامنتو برپا کند.

از اوایل بعدازظهر روز شنبه ، هیچ اتفاق مهمی رخ نداد ، هر چند اعتراض های کوچک طرفداران دونالد ترامپ ، رئیس جمهور معزول ، حداقل در دو ایالت تگزاس و مینه سوتا وجود داشت.

واشنگتن ، منطقه ای نظامی پیش از افتتاح بایدن.  عکس: AP / ژاکلین مارتین

واشنگتن ، منطقه ای نظامی پیش از افتتاح بایدن. عکس: AP / ژاکلین مارتین

در آستین ، پایتخت تگزاس ، گروه کوچکی از معترضین مسلح بدون درگیری فوری در مقابل پایتخت جمع شدند. در حالی که در مینه سوتا بود ، حدود 50 طرفدار ترامپ در محفل ایالتی که توسط صدها مامور امنیتی محاصره شده بود ، حاضر شدند.

در همین حال ، شبکه اجتماعی فیس بوک امروز شنبه اعلام کرد که تبلیغات تبلیغاتی لوازم جانبی سلاح و سایر ابزارهای نظامی را تا زمان افتتاح بایدن به طور موقت ممنوع می کند.

انتظار می رود تا روز چهارشنبه حداکثر 25000 نیروی گارد ملی در واشنگتن فعال باشند که 5 برابر تعداد نیروهای مستقر در افغانستان و عراق است و این افتتاح بایدن را به بزرگترین استقرار امنیتی در تاریخ تبدیل کرده است. از آمریکا

منبع: EFE

همچنین ببینید

دونالد ترامپ دوره خود را با محبوبیت بالا پایان داد

همچنین ببینید

آنها شیوه وحشیانه ای را که در آن آنها پلیس پایتخت را کشته اند فاش می کنند

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *