یک سندرم عجیب مرتبط با کووید ده ها کودک را به سمت مراقبت های ویژه در انگلستان سوق می دهد

[ad_1]

حداقل 100 پسر انگلیس در هفته با یک بیماری بسیار نادر در ویروس پست کرونونا بستری می شوند و در نهایت همه تحت مراقبت های ویژه قرار می گیرند.

روزنامه معتبر روزنامه گاردین اطلاعات را به طور انحصاری دریافت کرد و توضیح داد که “75 درصد از کودکان بیشتر تحت تأثیر سندرم التهاب چند سیستم کودکان پس از ویروس در بیمارستان Great Ormond St در لندن هستند.”

وضعیت عجیب و غریب به ویژه “اقلیت های قومی” و “آسیب پذیرترین افراد جامعه” را تحت تأثیر قرار می دهد ، که احتمالاً مستقیماً با فقر ارتباط دارد. در ابتدا با سندرم کاوازاکی همراه بود.

پزشکان گفتند: “حداکثر 100 کودک در هفته با یک بیماری نادر در بیمارستان بستری می شوند که می تواند هفته ها پس از Covid-19 ظاهر شود و آنها را تحت مراقبت های ویژه قرار دهد.” روزنامه گاردین.

“در پدیده ای که متخصصان اطفال را نگران می کند ، 75٪ از کودکان بیشتر تحت تأثیر قرار می گیرند سندرم التهابی چند سیستم کودکان (PIMS) اقلیت های سیاه ، آسیایی یا قومی هستند. طبق یک پرونده منتشر نشده: “تقریباً از هر 5 کودک چهار نفر قبلاً سالم بودند”.

وقتی PIMS در موج اول همه گیری ظهور کرد ، “باعث سردرگمی پزشکان ، نگرانی مدیران NHS و نگرانی والدین شد. در ابتدا تصور می شد که این بیماری بیماری کاوازاکی است ، یک بیماری نادر که عمدتا نوزادان را درگیر می کند.

تعدادی از آمبولانس ها در مقابل بیمارستان رویال لندن ، این پنجشنبه.  تعداد پسران داخلی بیشتر می شود.  عکس: AP

روز پنجشنبه خط آمبولانس مقابل بیمارستان رویال لندن. تعداد پسران داخلی بیشتر می شود. عکس: AP

علائم

اما PIMS برای شناخته شده است سندرم جدید و جدا از ویروسبه گفته یک قاشق روزنامه انگلیسی ، از هر 5000 کودک یک ماه بعد از کوید گرفتار می شود ، چه علائمی داشته باشد یا خیر.

اغلب این علائم وجود دارد بثورات پوستی ، تب تا 40 درجه سانتیگراد ، فشار خون به طور خطرناک و مشکلات شکمی.

در موارد شدید ، علائم شما ممکن است مانند شوک سمی یا تهدید کننده زندگی سپسیس باشد. تصور می شود از ابتدای شیوع همه گیر دو کودک در اثر PIMS جان خود را از دست داده اند.

اگرچه کارشناسان معتقد نیستند که میزان ابتلا به این بیماری در کل افراد جامعه افزایش یافته است ، “تعداد این موارد بیشتر از موج اول است.”

تخمین زده می شود بیمارستان ها طی موج دوم هفته ای 100 جوان پذیرش می کنند ، این در حالی است که آوریل سال گذشته حدود 30 نفر در هفته بود.

از اوایل ژانویه هر روز بین 12 تا 15 کودک بیمار هستند. موارد در بسیاری از جاها ظاهر شده است. در این گزارش آمده است: “بیشتر آنها در لندن و جنوب شرقی انگلیس ثبت شده اند ، مناطقی که نسخه جدید کنت از ویروس کرونا باعث افزایش شدید عفونت ها شده است.”

موارد
0.000.000


00 000

به ازای هر میلیون نفر جمعیت.

موارد مرگ
00 000


0.000
به ازای هر میلیون نفر جمعیت.


منبع: جان هاپکینز
نمودار: شکوفه می زند | اینفوگرافیک ها: کلاریون

بیماری فقر؟

شواهد جمع آوری شده توسط دکتر هرمیون لایل ، متخصص بیماری های عفونی در کودکان و مدیر بالینی خدمات کودکان در Imperial College Healthcare NHS Trust لندن ، نشان می دهد “ تأثیر نامتناسب این بیماری بر کودکان اقلیت های قومی

در یک ارائه ویدیویی با حضور بیش از 1000 متخصص اطفال ، وی نشان داد که در “اولین گزارش ملی” 78 بیمار مبتلا به PIMS که در بخش مراقبت های ویژه بستری شده اند ، 47٪ از نژاد آفریقایی-کارائیب و 28٪ از نژاد آسیایی هستند: بین پنج تا شش برابر بیش از 14 درصد از جمعیت انگلستان ، که BAME است “، با توجه به روزنامه گاردین.

دکتر لیز ویتاکر ، سخنگوی PIMS کالج سلطنتی کودکان و بهداشت کودک ، به این خبر گفت روزنامه گاردین: “ما در حال تحقیق برای یافتن دلیل تأثیر این جمعیت هستیم. ژنتیک می تواند نقش داشته باشد. اما ما نگران هستیم که این بازتاب چگونگی بیماری فقر است که به طور نامتناسبی بر کسانی تأثیر می گذارد که به دلیل حرفه ، خانوارهای چند نسلی و مسکن بیش از حد نمی توانند از مواجهه اجتناب کنند.

داده های جداگانه جمع آوری شده توسط دکتر ماری وایت از بیمارستان کودکان Evelina نشان می دهد که “60 درصد از 107 مورد PIMS درمان شده از 13 ژانویه کودکان سیاه پوست از آفریقا یا کارائیب بودند.”

این جمعه ، یک تیم پزشکی آزمایش ویروس کرونا را در خانه های یک محله در لندن انجام می دهد.  عکس: رویترز

این جمعه ، یک تیم پزشکی در حال انجام آزمایش ویروس کرونا در خانه های یک محله در لندن است. عکس: رویترز

دکتر حبیب نقوی ، رئیس رصدخانه سلامت و نژاد NHS ، خواستار تحقیق در مورد خطر بسیار بالاتر کودکان از اقلیت های قومی مبتلا به PIMS شد. وی تأکید کرد: “روشن است که اکنون تحقیقات فوری در مورد چرایی حضور بیش از حد کودکان سیاه پوست و آسیایی و آسیب پذیری آنها در برابر PIMS مورد نیاز است.”

وی گفت: “ما در مورد این یافته های اولیه نگران هستیم و می دانیم كه نابرابری های ساختاری در مراقبت های بهداشتی می تواند زندگی مردم اقلیت قومی را در طول زندگی آنها تحت تأثیر قرار دهد.”

مجموعه داده های Lyall ، بر اساس داده های 21 واحد از 23 واحد مراقبت ویژه کودکان (PICU) در انگلیس ، همچنین نشان داد که 78 درصد بیماران بیماری زمینه ای ندارند و تا زمان آمدن PIMS از سلامت خوبی برخوردار هستند. سلامتی ، که متخصصان اطفال گفتند ، “بسیار نگران کننده است”.

تابلویی که بر روی دیواری در بیمارستان لندن نصب شده است ، شما را مجبور به دور ماندن می کند و تنها در صورت نیاز به مراقبت پزشکی وارد آن می شوید.  عکس: BLOOMBERG

تابلویی که بر روی دیواری در بیمارستان لندن نصب شده است ، شما را مجبور به دور ماندن می کند و تنها در صورت نیاز به مراقبت پزشکی وارد آن می شوید. عکس: BLOOMBERG

میانگین سنی کودکان مبتلا به PIMS 11 سال است اما از 8 تا 14 سال متغیر است. دو سوم (67٪) کودکان هستند. فقط 22٪ از آنها هنگام بروز PIMS مبتلا به Covid بودند ، در حالی که بقیه قبلاً آن را داشتند. تقریباً از هر چهار نفر که تحت مراقبت های ویژه هستند یک نفر به بیماری قلبی مبتلا می شود که “عروق کرونر گشاد شده” نامیده می شود و بالقوه کشنده است.

سایر داده های ارائه شده توسط متخصصان وبینار نشان می دهد که تعداد کمی از کودکان مبتلا به این بیماری “مغز خود را تحت تأثیر قرار می دهند و دچار سردرگمی ، بی حالی ، از حالت گمراهی می شوند ، رفتاری غیرمعمول را شروع می کنند و بندرت سکته می کنند.” علاوه بر این ، “در مطالعه ای بر روی 75 کودک ، هشت نفر از مشکلات قلبی ، از جمله میوکاردیت و اختلال عملکرد بطن رنج می بردند.”

بیشتر کودکان مبتلا به PIMS به یکی از 23 بیمارستان موجود در شبکه NHS با PICU منتقل شده اند ، مانند بیمارستان های کودکان Evelina و Great Street Ormond در لندن و بیمارستان کودکان و زنان در بیرمنگام. طبق پیش بینی پزشکان از بیمارستان انگلیسی Evelina ، دوشنبه آینده موارد به اوج خود می رسد و سپس شروع به کاهش می کند.

کودکان با کاهش انسداد ویروس کرونا (COVID-19) در فولام ، لندن ، انگلستان ، 9 ژوئن 2020 ، از حلقه های فاصله اجتماعی در L'Ecole des Petits استفاده می کنند.

کودکان با کاهش انسداد ویروس کرونا (COVID-19) در فولام ، لندن ، انگلیس ، 9 ژوئن 2020 ، از حلقه های فاصله اجتماعی در L’Ecole des Petits استفاده می کنند. REUTERS / Kevin Coombs

مدارس را دوباره راه اندازی کنید

ویتاكر گفت: والدین نباید نگران افزایش بستری در بیمارستان باشند ، زیرا بروز PIMS اخیر با تأثیر بیشتر بیماری همه گیر بزرگسالان در هفته های اخیر متناسب است.

“PIMS می تواند بسیار جدی باشد. اما کمتر کودک بیمار جدی دیده ایم (در موج دوم) زیرا تشخیص و درمان زودتر وجود دارد. “

کارشناسان فکر نمی کنند که این دلیل نمی شود مدارس باز نشود. “هنوز عجیب است. ما فکر نمی کنیم که والدین باید نگران باشند ، زیرا به احتمال زیاد فرزندان آنها را تحت تأثیر قرار نمی دهد بلکه آنها را تحت تأثیر قرار می دهد. تعداد آنها کم است و PIMS دلیل بر جلوگیری از افتتاح مدارس نخواهد بود. متوسط ​​سن شروع بیماری نه سال است. ما مناطق بازی کودکان را نمی بندیم. ” روزنامه گاردین.

در انگلیس مناطقی در مدارس یا زمین های بازی برای کودکان وجود دارد.

مدارس انگلیس پس از عید پاک بازگشایی می شوند. اکنون آنها به شدت همه گیر و نسخه جدید Kentish که در سراسر پادشاهی گسترش یافته است ، بسته شده اند.

خبرنگار ، پاریس

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *