یک افسر پلیس کاپیتول هنگام حمله به کنگره زخمی شد

[ad_1]

یک افسر پلیس کاپیتول که در جریان حمله به کنگره آمریکا زخمی شده بود ، روز پنجشنبه پس از آن درگذشت بیش از 24 ساعت بهبودیمنجر به پنج تلفات مربوط به حادثه شد.

پلیس کاپیتول اواخر روز پنجشنبه پس از ساعت ها گیجی و شایعات مربوط به مرگ احتمالی افسر پلیس ، مرگ مأموری را که به نام برایان دی سیکنیک شناخته شده بود ، تأیید کرد.

“تقریباً در ساعت 9:30 صبح امشب ، افسر پلیس کاپیتول ، برایان دی سیکنک درگذشت جراحات وارده در حین کار “ در حمله به کنگره ، سخنگوی پلیس در بیانیه ای گفت.

حمله هواداران دونالد ترامپ به پایتخت تاکنون پنج کشته برجای گذاشته است.  عکس EFE

حمله هواداران دونالد ترامپ به پایتخت تاکنون پنج کشته برجای گذاشته است. عکس EFE

سیکنیک زخمی شد “در حالی که از لحاظ فیزیکی متناسب بودن به “معترضین” که به کنگره حمله کردند و هنگام بازگشت به دفتر خود “فروپاشیدند” ، به همین دلیل به بیمارستان منتقل شد.

به گفته آژانس پلیس ، که می گوید در حال بررسی این حادثه است ، این مأمور از سال 2008 در پلیس کاپیتول کار کرده است.

این تأیید رسمی دو ساعت پس از آن صورت گرفت كه پلیس كاپیتول اطلاعات CNN مبنی بر فوت یكی از مأموران خود را در نتیجه جراحات وارده در جریان رویداد روز چهارشنبه هنگامی كه صدها طرفدار دونالد ترامپ برای جلوگیری از كنگره به كاپیتول حمله كردند ، انكار كرد. انتخاب جو بایدن را به عنوان رئیس جمهور تصویب کرد.

با مرگ سیکنیک ، اکنون پنج نفر هستند که پس از وقفه در جلسه کنگره برای تصویب پیروزی جو بایدن دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر جان خود را از دست دادند.

پلیس کاپیتول مسئول تأمین امنیت در داخل و اطراف ساختمان است.  عکس EFE

پلیس کاپیتول مسئول تأمین امنیت در داخل و اطراف ساختمان است. عکس EFE

چهار نفر دیگر درگذشتند مقامات به عنوان معترض معرفی شدند: اشلی بابیت ، زنی 35 ساله ساکن سن دیگو (کالیفرنیا ، ایالات متحده). بنجامین فیلیپس ، 50 ساله ، از ری ، پنسیلوانیا. کوین گریسون ، 55 ساله ، از آتن ، آلاباما ؛ و روزان بویلند ، 34 ساله ، از کنسائو ، جورجیا.

رابرت کنتی سوم ، رئیس پلیس در واشنگتن دی سی ، جزئیاتی از شرایط خاص مرگ را بیان نکرد ، اگرچه گفت که سه نفر از آنها برای “مراقبت های پزشکی اورژانس” و دیگری برای شلیک بود.

آخرین مورد مربوط به بابیت ، زنی اهل سن دیگو بود که پس از آن درگذشت توسط یک مأمور تیرباران شود بیانیه این نهاد می گوید ، که تنها مسئول امنیت ساختمان دولت خود و مناطق اطراف آن است.

پلیس کاپیتول افزود: “اقدامات فوری پزشکی ارائه شد و این زن به بیمارستان منتقل شد و بعداً در اثر جراحات تسلیم شد.”

با اطلاعات از EFE

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *