یوتیوب همچنین حساب دونالد ترامپ را حداقل برای یک هفته تعلیق کرده است

[ad_1]

یوتیوب کانال دونالد ترامپ را به دلیل نگرانی در مورد حداقل یک هفته متوقف کرده است “خطر ادامه خشونت”، تبدیل شدن به آخرین پلت فرم برای محدود کردن فعالیت های رئیس جمهور ایالات متحده در اینترنت.

پلت فرم ویدئویی ، متعلق به گوگل ، این را گفت محتوا را حذف کرد بارگذاری شده در 12 ژانویه در کانال Donald J. ترامپ از تحریک خشونت ، اگرچه بلافاصله مشخص نبود که کدام فیلم های خاص این قوانین را نقض کرده اند.

“پس از بررسی دقیق و با توجه به نگرانی در مورد خطر ادامه خشونت ، ما محتوای جدید بارگذاری شده در کانال Donald J. را حذف کردیم. سخنگوی یوتیوب گفت: “ترامپ ، و ما توصیه هایی را برای شکستن انگیزه خود برای خشونت صادر کرده ایم.” در بیانیه ای از طریق ایمیل.

پلت فرم ویدئویی خود گوگل گفت که محتوای بارگذاری شده در 12 ژانویه را حذف کرده است.  عکس: رویترز

پلت فرم ویدئویی خود گوگل گفت که محتوای بارگذاری شده در 12 ژانویه را حذف کرده است. عکس: رویترز

بر اساس این توقف ، کانال قادر به بارگذاری فیلم نیست یوتیوب توضیح داد ، یا حداقل به مدت هفت روز به صورت زنده پخش می شود.

نظرات در کانال غیرفعال شدند به طور نامحدود ، سیستم عامل را اضافه کنید. طبق سیاست های YouTube ، اعلان دوم متوقف می شود دو هفته، و سوم ، وتو دائمی به حساب

اقدامات مربوط به کاهش فعالیت رئیس جمهور در شبکه های اجتماعی پس از آن انجام شد که جمعیت پیروان وی با تشویق سخنان وی ، آنها به پایتخت حمله کردند هفته گذشته سعی در جلوگیری از تأیید پیروزی رئیس جمهور منتخب جو بایدن توسط کنگره داشت.

شرکتهای فنی با متوقف کردن پستهای آنلاین ترامپ ، فیس بوک و اینستاگرام حسابهای خود را حداقل تا پایان دوره ریاست جمهوری وی و توییتر را برای همیشه فلج کردند. شبکه های دیگری مانند Reddit و Snapchat نیز وتو کرده اند. شبکه خرید آنلاین Shopify فروشگاه های ترامپ را از سیستم عامل خود خارج کرده است.

دیگران اپل و گوگل را دوست دارند پارلر بازنشسته، یک شبکه اجتماعی محبوب در میان طرفداران ترامپ ، از فروشگاه های برنامه او. وب سایت پارلر نیز در این هفته پس از اینکه آمازون ارائه خدمات میزبانی را متوقف کرد ، آفلاین شد.

AP

ap

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *