گزارش خشن روزنامه نگار که هرج و مرج را پوشش می دهد

[ad_1]

نمی توانم تماشای فیلم ها را متوقف کنم. موارد بسیاری وجود دارد و همه افراد سرنخ جدیدی از آنچه در کنگره رخ داده ارائه می دهند ما. هزاران شورشی در خارج خواستار انقلاب هستند. تصاویر شیشه های شکسته و یادگارهای شکسته. فیلم های خودم از هرج و مرج در مجلس نمایندگان. و البته پلیس قهرمان کاپیتول که در مقابل نفوذ جمعیت به مجلس سنا مقاومت کرد و آن را در نردبانی نگه داشت که من بارها استفاده کردم.

طی هفته گذشته ، من بارها و بارها این تصاویر را مرور کرده ام ، اگر بچه هایم در اطراف بودند فیلم ها را صدا می کردم ، آنها را متوقف می کردم و آنها را وادار به بازگشت می کردم. داده های جدید در حال جستجو هستند.

هنوز هم نمی توانم باور کنم که چه اتفاقی افتاده است. اما این اتفاق افتاد و فیلم ها اثبات ترسناک هستند از او.

من می خواهم همه چیز را کنار هم بگذارم تا تجربه خودم را در روزی که صدها نفر از طرفداران دونالد ترامپ برای اعتراض به شکست انتخاباتی خود به پایتخت یورش بردند ، درک کنم. در آن لحظه مطمئن شدم که هیچ اتفاقی برایم نخواهد افتاد مجبور شدم خودم را به زمین بالکن بیندازم مجلس بالا ، همراه با قانونگذاران و روزنامه نگاران دیگر.

اکنون مشخص شده است که شورشیان نزدیک بودند که مقاومت در سه درب مجلس نمایندگان را بشکنند. در زیر ، در ورودی اصلی ، دیدیم که پلیس با قرار دادن مبلمان بر روی در ، آنها را متوقف کرد ، انگار که یک مانع بود ، یک اسلحه جیغ در دست.

چیزی که ما نمی دانستیم این بود که در آن طرف سالن ، شورش درهای شیشه ای دفتر اتاق را شکسته بود ، مکانی که قانونگذاران و روزنامه نگاران به طور منظم در آنجا ملاقات می کنند. صدای شلیک می شنویم به یک پلیس برای جمع کردن جمعیت. این شلیک باعث کشته شدن یک زن شد.

سرانجام ، پلیس توانست ما را از بالکن بیرون بکشد و ما را سریع از پله اصلی پایین برد. دست کم شش شورشی را دیدیم که روی زمین افتاده و ماموران آنها را هدف قرار دادند. به نظر می رسید که آنها به منطقه ای که ما هستیم نزدیک می شوند.

طرفداران دونالد ترامپ قبل از حمله به ساختمان کنگره در 6 ژانویه در واشنگتن در حال مبارزه با پلیس هستند.  عکس: رویترز

طرفداران دونالد ترامپ قبل از حمله به ساختمان کنگره در 6 ژانویه در واشنگتن در حال مبارزه با پلیس هستند. عکس: رویترز

درست یک ساعت قبل ، هنگامی که اولین تصاویر از جمعیت خارج از کنگره در تلویزیون پخش می شد ، مادرم برای من پیامکی فرستاد و از من خواست که از خودم مراقبت کنم. من به او گفتم كه من در بالكن نشسته ام و جلسه قانونگذاري را كه آراي انتخابات در آن شمارش مي شود ، تماشا مي كنم.

امن ترین مکان واشنگتن؟

وی گفت: “در حال حاضر این مکان احتمالاً امن ترین مکان در واشنگتن است.” و شوخی نمی کرد.

من هم همین فکر را کردم تا اینکه شنیدم در مجلس نمایندگان را می زند. من 20 سال است که Capitol را پوشانده و خاموش کرده ام و همیشه احساس امنیت کرده ام. فکر کردم اگر اتفاقی بیفتد ، اقدامات بسیار سختی برای حل هر حادثه ای وجود دارد. این مربوط به کنگره است. قلعه. مقر دولت ایالات متحده تردیدی نبود.

اما چهارشنبه گذشته با نزدیک شدن شورشیان به مجلس نمایندگان ، او احساس امنیت کرد.

شورش های کاپیتول

چگونه این اتفاق می افتد؟ همه از یک چیز متعجب بودند. غیر قابل تصور بود

در روزهای بعد ، من یک سری فیلم ها تماشا کردم ، بسیاری از آنها توسط خود شورشیان شلیک شده بودند. من کوچکترین جزئیات روزی را که شوهرم ، روزنامه نگار در نشریه ای دیگر ، در بخش دیگری از پایتخت بود ، تجزیه و تحلیل کردم. عکس های او مانند من تکان دهنده است.

تصاویر موجود در تلفن های ما ترتیب وقایع را نشان می دهد.

در ساعت 2:20 بعد از ظهر ، شوهرم از شورشیان فیلمبرداری كرد كه می خواستند در اصلی بخش شرقی كپیتول را بشكنند. هیچ پلیس در صحنه نبود. در ساعت 14.33 ، که قبلاً در بخش دیگری بود ، وی از معترضانی که از سالن مجسمه ها در حال رفتن به مجلس عوام بودند عبور کرد. دو پلیس در جهت مخالف قدم می زدند.

ساعت 2:37 بعد از ظهر ، تلفن من روی عکس مأموران اجرای قانون که ماسک بنزین استفاده کرده بودند ، کلیک کرد. دو دقیقه بعد ، ویدئویی از نمایندگان در حال ترک دوربین دارم. ساعت 2:42 بعد از ظهر ، من صحنه ها را از گوشه دیگری از اتاق که بقیه ما به آنجا انداخته شد ، شلیک کردم و به تماشای من مشغول شدم تا پرسنل مسلح زیر خود را بگیریم. ساعت 14.50 بعد از ظهر ویدئویی دارم که به یاد نمی آوردم وقتی ما را از دوربین بردند با صحنه های آشفته ساختم.

من سعی می کنم روی چیزهای مثبت ، روی افرادی که کمک کردند تمرکز کنم. هیچ کس در مجلس نمایندگان یا سنا آسیب ندید ، جایی که همکاران AP با بالا رفتن از پله ها تخلیه شدند. کارمندان مطبوعات کنگره به سرعت اقدام کردند و ما را زودتر برکنار کردند.

با این حال ، من ناراحتم که ما دیگر نه به عنوان کشور خود و نه در کشورم احساس امنیت نخواهیم کرد.

من به زودی باز خواهم گشت و امنیت بسیار شدیدتر خواهد شد. اما کنگره دیگر امن ترین مکان واشنگتن نیست.

توسط ماری کلر جالونیک ، آسوشیتدپرس

CB

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *