که زنی بود که در پایتخت کشته شد

[ad_1]

حامی نظامی و سابق رئیس جمهور دونالد ترامپ ، اشلی بابیت (35) در جنوب کالیفرنیا زندگی می کرد و بخشی از گروهی از معترضین بود که چهارشنبه شب به پایتخت آمریکا حمله کردند. این زن توسط اعضای پلیس مورد اصابت گلوله قرار گرفت که بعداً منجر به مرگ وی شد.

14 سال نظامی ، بابیت با نیروی هوایی چهار اعزام کرد از ایالات متحده ، طبق شبکه تلویزیونی KUSI ، که ادعا می کند با شوهرش مصاحبه کرده است.

بابیت در کنار همسرش که همسرش را چنین توصیف می کرد ، در منطقه سن دیگو در کالیفرنیای جنوبی زندگی می کرد “یک حامی بزرگ رئیس جمهور ترامپ.”

بابیت سالها با شوهرش سرویس استخر شنا را اداره می کرد ، که توضیح داد واشنگتن پست که طی سالهایی که در نیروهای مسلح محل خدمت آنها حضور داشت ، در افغانستان ، عراق و کویت مستقر بود. آنها در سال 2019 از هم جدا شدند ، اما بعدا آشتی کردند و اخیراً دوباره ازدواج کردند.

بابیت در حساب توئیتر خود را اینگونه معرفی کرد “مبارز سابق” و “آزادیخواه”. وی اخیراً پیام های زیادی را از افرادی که برای پاسخگویی به درخواست جمهوری خواه به واشنگتن سفر می کردند ، رتوش کرده است.

روز سه شنبه ، او به کاربری که از لغو پرواز خود شکایت داشت پاسخ داد: “هیچ چیز مانع ما نخواهد شد. آنها می توانند سعی و تلاش کنند ، اما طوفان اینجاست و در کمتر از 24 ساعت به (واشنگتن) دی سی سقوط می کند. از تاریکی به نور “.

رئیس بدن ، رابرت کنتی ، در یک کنفرانس خبری گفت: “مأموران پلیس یکپارچه کاپیتول با آنها روبرو شدند و در یک لحظه یکی از آنها از سلاح خدمت خود استفاده کرد و به او شلیک کرد. بابیت پس از انتقال به بیمارستان مشخص شد که وی فوت کرده است.

ساعاتی بعد ، پلیس واشنگتن تعداد کشته شدگان را به چهار نفر افزایش داد. قربانیان باقیمانده ، که مشخص نشده اند ، در اثر “فوریت های پزشکی” که در مراکز پایتخت متحمل شدند ، جان خود را از دست داده اند.

کونتی جزئیات بیشتر در مورد مرگ را بیان نکرد و افزود که 14 افسر پلیس در این حوادث زخمی شدند که دو نفر آنها “به طور جدی” بودند.

بابیت در شبکه ها به عنوان نمایش داده شد

بابیت در شبکه ها به عنوان “مبارز سابق” و “آزادیخواه” به تصویر کشیده شد. عکس: توییتر

حمله به کنگره زمانی صورت گرفت که هر دو مجلس جلسه ای را برای تأیید پیروزی جو بایدن در انتخابات نوامبر گذشته برگزار کردند.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور درحال خروج از متحدان خود خواست تا در این روند مداخله کنند و مایک پنس ، معاون رئیس جمهور وی ، به لاف کشیدن از قدرت پیش بینی نشده توسط قانون اساسی ، و طرفداران خود را به ادامه جنگ در راهپیمایی صبح در واشنگتن دعوت کرد. .

پیروان رئیس جمهور سپس به پایتخت شهر رفتند و به ساختمان حمله کردند تا اینکه مقامات بیش از سه ساعت آنها را بیرون راندند و سایت را خراب کردند.

منبع: آژانس ها

JPE[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *