“کشتار” آرام هزاران نفر از افراد مسن در نیویورک ، که هیچ کس نگفت

[ad_1]

دولت اندرو کوومو ، فرماندار نیویورک ، روز پنجشنبه تأیید کرد که آنها بر اثر COVID-19 درگذشتند هزاران نفر از ساکنان خانه های سالمندان بیش از آنچه قبلاً در سرشماری های رسمی شناخته شده بود ، که ممکن است ضربه ای به تصویر وی به عنوان قهرمان همه گیر وارد کند.

داده های شگفت آور ، پس از ماهها شکست انتشار اطلاعات واقعی آن نشان داد که حداقل 12،743 ساکن طولانی مدت از تاریخ 19 ژانویه بر اثر ویروس جان خود را از دست داده اند ، بسیار بیشتر از تعداد رسمی 8505 نفر از آن تاریخ ، که منجر به مرگ در نیویورک شد بالاترین در کشور است.

این ارقام مطابق با گزارشی است که چند ساعت قبل توسط دادستان کل لتیسیا جیمز منتشر شد و خاطرنشان کرد که تعداد قربانیان در خانه های سالمندان می تواند حدود 50٪ دست کم گرفته شود ، بیشتر به این دلیل که نیویورک یکی از معدود ایالت هایی است که فقط آنها را محاسبه می کند که در خانه های سالمندان مرد ، نه کسانی که بعداً در بیمارستان درگذشتند.

لتیسیا جیمز دادستان کل نیویورک.  عکس: AP

لتیسیا جیمز دادستان کل نیویورک. عکس: AP

“اگرچه ما نمی توانیم افرادی را که در این بحران از دست داده ایم زنده کنیم ، اما این گزارش به دنبال ارائه آنها است شفافیت جیمز در بیانیه ای گفت:

گزارش 76 صفحه ای یک دموکرات ، همان حزبی که فرماندار به آن تعلق دارد ، استدلالهای مکرر کوومو مبنی بر اینکه انتقاد از درمان ویروس در خانه های سالمندان بخشی از عملیات سیاسی او را متهم کنند و این بهانه ای است برای هزاران خانواده ای که معتقد بودند عزیزانشان برای ارتقا the تصویر فرماندار به عنوان یک قهرمان همه گیر از دست رفته اند.

ویویان زایاس که مادر 78 ساله وی پس از آلوده شدن به COVID-19 در خانه سالمندان در غرب ایسلیپ ، نیویورک ، در آوریل درگذشت ، گفت: “برای من مهم است که به مادرم بگویم.” “خانواده هایی مثل من این اعداد را می دانستند آنها درست نبودند

دفتر کوومو کلیه سوالات را به وزارت بهداشت ارجاع داد. ساعاتی پس از این گزارش ، هوارد زاکر ، کمیسر وزارت بهداشت ، بیانیه گسترده ای صادر کرد تا سعی کند گزارش را رد کنید جیمز ، اما این اساساً نتیجه گیری اساسی او را تأیید می کند.

نزدیکان افرادی که در اعتراض پنهانی علیه کومو در نیویورک کشته شدند.  عکس: AP

نزدیکان افرادی که در اعتراض پنهانی علیه کومو در نیویورک کشته شدند. عکس: AP

آمار زاکر از 12743 مرگ در خانه های سالمندان ، از جمله 3،829 برای اولین بار ، مرگ COVID-19 را از ساکنان انتقال یافته به بیمارستان ها تأیید می کند.

این اعداد می توانند باشند حتی بالاتراما وزارت بهداشت گفت که ممیزی هنوز در جریان است ، مرگ های ادعایی اما تأیید نشده ناشی از ویروس را از بین نبرد و موارد موجود در مراکز پشتیبانی زندگی یا سایر مراکز مراقبت طولانی مدت را از دست داده است.

با این حال ، زاکر با توصیف “بد” سرشماری رسمی دپارتمان خود ، مخالف بود. وی گفت که “وزارت بهداشت همیشه روشن بوده است که داده های موجود در وب سایت خود مربوط به مرگ در خانه ها است.”

به چالش کشیده شده  اندرو کوومو فرماندار نیویورک.  عکس: AP

به چالش کشیده شده اندرو کوومو فرماندار نیویورک. عکس: AP

جیمز ماه ها به مطالعه اختلاف بین تعداد مرگ گزارش شده توسط وزارت بهداشت و تعداد مرگ گزارش شده پرداخت. اقامتگاهها خودشان.

محققان وی نمونه ای از 62 خانه از حدود 600 خانه سالمندان این ایالت را تجزیه و تحلیل کردند. آنها از 1914 مورد مرگ ناشی از COVID-19 خبر دادند ، در حالی که وزارت بهداشت امور خارجه فقط از 1،229 مرگ در همان مراکز خبر داد.

پست روز پنجشنبه از یافته های تحقیق در سال گذشته آسوشیتدپرس پشتیبانی کرد ، که نتیجه گرفت که ایالت می تواند باشد دست کم گرفتن مرگ تا 65٪

گوستاوو ریورا ، سناتور ایالتی ، یک دموکرات که دولت کومو را به دلیل فقدان مرگ انتقاد کرده است ، گفت که “متاسفانه از این گزارش متعجب شده است”.

ریورا گفت: “خانواده هایی که عزیزان خود را از دست داده اند سزاوار پاسخ های صادقانه هستند.” “به نفع آنها ، امیدوارم که این گزارش به ما کمک کند تا حقیقت را کشف کنیم و سیاست هایی را برای جلوگیری از این فجایع در آینده اعمال کنیم.”

موارد
0.000.000


00 000

به ازای هر میلیون نفر جمعیت.

موارد مرگ
00 000


0.000
به ازای هر میلیون نفر جمعیت.


منبع: جان هاپکینز
نمودار: شکوفه می زند | اینفوگرافیک ها: کلاریون

کوومو ، که پاییز گذشته کتابی منتشر کرد که در آن به رهبری خود می بالید در مبارزه با ویروس ، او خود را به زحمت نمی اندازد که از مرگ کمتر در خانه های سالمندان در نیویورک استفاده کند و ادعا کند که کشورش در مراقبت از افراد در این مراکز بهتر از دیگران است.

کوومو در ماه اکتبر به “این صبح” از CBS گفت: “شکی نیست که ما در یک فضای فوق سیاسی هستیم که همه می خواهند انگشت خود را به سمت دیگران بگذارند.” “در نیویورک ، ما در واقع از نظر مرگ و میر در خانه های سالمندان در رتبه 46 از 50 قرار داریم … این اساساً یک مشکل نیویورک نیست.

گزارش دادستان کل همچنین سیاست جنجالی نیویورک در تاریخ 25 مارس را که به دنبال ایجاد فضای بیشتر در بیمارستان ها است ، مورد انتقاد قرار داد. ترخیص بیماران با COVID-19 در حال بهبودی است تا آنها را به خانه های سالمندان منتقل کند ، که به گفته منتقدان یک نیروی محرک است شیوع در خانه های سالمندان.

گزارش جیمز بیان می کند که این فرضیات “ممکن است به افزایش خطر ابتلا به عفونت در ساکنان خانه سالمندان و مرگ های بعدی منجر شود” و اشاره کرد که حداقل 4000 نفر از ساکنان خانه سالمندان مبتلا به COVID-19 آنها بعداً مردند این بخشنامه با این حال ، گزارش جیمز هشدار می دهد که این مسئله نیاز به مطالعه بیشتر دارد تا سرانجام این ارتباط نشان داده شود.

وزارت بهداشت نیویورک تابستان گذشته گزارشی را به شدت مورد انتقاد قرار داد و مدعی شد که سیاست 25 مارس ، که در ماه مه لغو شد ، “عامل مهمی” در مرگ و میر نیست.

وی نوشت: “در حالی كه همه گیری و تحقیقات ما ادامه دارد ،” ضروری است كه ما بفهمیم چرا ساكنان خانه سالمندان نیویورك با چنین سرعت نگران کننده ای غیر ضروری رنج برده اند. “

آسوشیتدپرس

ترجمه: الیزا کارنلی

ap

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *