“کسانی که به من رای دادند در آینده صدای غول پیکری خواهند داشت”

[ad_1]

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور درحال خروج این جمعه بار دیگر در توییتر نوشت تا به 75 میلیون نفری که به او رأی داده اند بگوید که “آنها خواهند داشت صدای غول پیکر در آینده. “سپس ، علاوه بر این ، وی گفت که در تاریخ 20 ژانویه به مراسم تحلیف نخواهد رفت بدون جزئیات بیشتر.

“75،000،000 میهن پرست بزرگ آمریکایی که به من رأی دادند ،” اول آمریکا و دوباره آمریکا را بزرگ بساز “، خواهند داشت صدای غول پیکر در آینده ، “رئیس جمهور مستعفی توئیت کرد

به آنها بی احترامی نمی شود و هیچ گونه رفتار ناعادلانه ای با آنها صورت نخواهد گرفت! “وی با همان لحظه كینه و انتقام افزود كه كمك كرد حمله روز چهارشنبه به پارلمان هنگامی كه نمایندگان شکست خود را تأیید كردند.

پنجشنبه شب ، ترامپ ویدئویی را ضبط کرد (ویرایش شده به صورت غیرممکن) که در آن با لحن معتدل تری اعتراف کرد که در 20 ژانویه دولت جدیدی وجود دارد و مفتخر است که رئیس جمهور ایالات متحده باشد. ولی رسما ارائه نشده است پیروزی جو بایدن و هرگز نامی از او نبرد.

به دلیل استفاده از این نوع زبان های التهابی ، توئیتر تهدید به انجام این کار به صورت دائم در صورت ادامه این سخنان ، حساب کاربری ترامپ را به مدت 12 ساعت به حالت تعلیق درآورد.

روزهای گذشته

ترامپ پس از آنکه روز پنجشنبه در یک ویدیو اعتراف کرد پس از رد حمله طرفداران خود در کاپیتول ، “انتقال منظم قدرت” به جانشین خود را تضمین خواهد کرد ، روزهای آخر ریاست جمهوری خود را طی می کند.

ترامپ که خواستار انتقال “روان” پس از چند هفته بی دلیل بود ، گفت: “ایالات متحده یک ملت قانون و نظم است و باید همیشه باشد ، و معترضانی که به کپیتول نفوذ کردند ، صندلی دموکراسی آمریکا را هتک حرمت کردند”. اتهامات مربوط به تقلب در انتخابات در گذشته ریاست جمهوری.

ساعاتی قبل ، او به پیروان ویرانگر كاپیتول خود گفته بود كه به خانه های خود برگردند. که آنها را درک کردم. و اینکه او آنها را دوست داشت. “تو خاصی”

تحت فشار ریاست جمهوری ، منفجر شده و تهدید به برکناری ظرف 24 ساعت ، رئیس جمهور روز پنجشنبه تنظیمات خود را تغییر داد:

وی در ابتدای سخنان خود اطمینان داد که احساس می کند مثل بقیه اطمینان دارد: “برای کسانی که در اعمال خشونت و تخریب شرکت کرده اند ، آنها نماینده کشور ما نیستند. و برای کسانی که قانون را زیر پا گذاشته اند ، آنها هزینه خواهند پرداخت.” یک آمریکایی دیگر ، “خشمگین از خشونت ، هرج و مرج و هرج و مرج” ، روز چهارشنبه رخ داد.

آنسا و اروپا پرس

ap[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *