کتاب جدید ادعا می کند روزنامه نگار فاکس نیوز تبلیغاتی را برای مبارزات انتخاباتی مجدد دونالد ترامپ نوشت

[ad_1]

با توجه به موفقیت کتاب هایی که ریاست جمهوری دونالد ترامپ را به تصویر می کشیدند ، تنها زمان لازم بود که کتاب هایی در مورد ریاست جمهوری تجزیه و تحلیل کنند. شکست سرمایه دار در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 در آمریکا.

به این معنا ، تاریخ انتشار اولین پروژه از احتمالاً بیشمار به تازگی اعلام شده است.

این در مورد کتاب است راستش را بخواهید ، ما در این انتخابات پیروز شدیم: داستان درونی چگونگی باخت ترامپ (راستش را بخواهید ، ما در این انتخابات پیروز شدیم: داستان صمیمی چگونگی از دست دادن ترامپ) ، توسط روزنامه نگار از روزنامه وال استریت مایکل بندر ، که خواهد آمد کتابفروشی ها و سیستم عامل های تجارت الکترونیکی در ماه آگوست.

جلد کتاب صادقانه بگویم ، ما در این انتخابات پیروز شدیم ، درباره شکست ترامپ در انتخابات 2020.

جلد کتاب صادقانه بگویم ، ما در این انتخابات پیروز شدیم ، برای شکست ترامپ در انتخابات سال 2020.

اگرچه درک کامل از کتاب چند ماه طول خواهد کشید ، اما تجسم انتشار اطلاعات جدید و شگفت انگیزی را نشان داد: شان هانیتی ، روزنامه نگار ستاره فاکس نیوز (و طرفدار پرشور ترامپ) مسئول نوشتن یکی از تبلیغات کمپین است از انتخابات مجدد جمهوری خواهان.

طبق تحقیقات بندر ، سهم هانیتی یک تبلیغ تلویزیونی است که حدود یک دقیقه طول می کشد به جو بایدن در شرایط سخت حمله کرد و او را متهم کرد که در زندگی اش هیچ کاری نکرده است، آن را “موجودی باتلاقی” خواند و گفت که از یک توافق نامه جدید اکولوژیکی “رادیکال و سوسیالیست” حمایت می کند.

این اطلاعیه در بین اعضای تیم مبارزات انتخاباتی به عنوان شناخته شده است “توجه ساخته شده توسط هانیتی”، و به دلیل محتوای بیش از حد ملتهب آن دائما مورد تمسخر قرار می گرفت.

مبارزان تصمیم گرفتند فقط در طول برنامه Hannity ، فقط با اطمینان از اینکه خبرنگاران و رئیس جمهور آن را می بینند و خوشحال می شوند ، تبلیغ را اجرا کنند. قیمت همه چیز بود 1.5 میلیون دلار.

دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا.  عکس: AP

دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا. عکس: AP

نویسنده کتاب در مورد حقیقت این اتهام از ترامپ و هانیتی هم مشاوره گرفت. در حالی که رئیس جمهور سابق نوشتن این تبلیغ توسط روزنامه نگار را انکار نکرد ، ستاره فاکس نیوز قاطعانه انجام این کار را انکار کرد.

“جهان می داند که شان هانیت از دونالد ترامپ حمایت می کند. اما در مورد مشارکت خاص من در این کارزار ، هیچ. من آنقدر درگیر نبودم. هر کسی که بگوید حرفهای احمقانه می زند ، “روزنامه نگار در بیانیه ای که برای نویسنده کتاب ارسال کرده گفت.

هیچ رازی نیست که هانیتی جایی در جهان ترامپ دارد. در سال 2016 ، شبکه فاکس نیوز پس از حمایت وی از ترامپ در یک ویدیو ، وی را تحت فشار قرار داد. در سال 2018 با رئیس جمهور سابق در صحنه ظاهر شد. آنها بغل شدند ، و سپس او چند کلمه به حاضران گفت.

فاکس پس از این قسمت دوباره توجه هانیتی را به خود جلب کرد.

به گفته رسانه های آمریکایی ، کتاب بندر مروارید و حکایاتی از آن به همراه خواهد داشت قهرمانان بی شماری از حوزه رئیس جمهور سابقاز جمله تاکر کارلسون ، ایوانکا ترامپ ، جارد کوشنر و رودی جولیانی. در همین حال ، ترامپ بیش از آنچه که در زمان قدرت بود با روزنامه نگارانی که درباره ریاست جمهوری وی کتاب می نویسند ، تمایل بیشتری به گفتگو دارد.

باید کمی بیشتر صبر کنیم تا ظاهر شود.

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *