کالیفرنیا زیر وزن ویروس در حال سقوط است

[ad_1]

آمبولانس هایی که بدون شانس زنده ماندن نمی توانند مردم را منتقل کنند. اکسیژن توزیع می شود. عملیات معلق و اکنون بیمارستان ها از بیمارستان های دیگر درخواست کمک می کنند. کالیفرنیا زیر وزن غیر قابل تحمل ویروس کرونا فرو می ریزد.

بیمارستانهای کالیفرنیا چنان از بیماری همه گیر ویروس کرونا اشباع شده اند که این ایالت دستور داده افرادی را که تحت بیمارستانهای دیگر هستند و ظرفیت خود را برای تخت های مراقبت های ویژه خسته کرده اند ، تحت پذیرش قرار دهند.

دستور بهداشت عمومی که سه شنبه شب صادر شد ، می تواند منجر به انتقال بیماران از ایالت جنوبی و دره کشاورزی San Joaquin به کالیفرنیای شمالی شود ، جایی که بلافاصله چهارده شهرستان به آنها دستور داده شد عملیات ناچیز را به تعویق بیندازید و “غیر تهدید کننده زندگی” به طوری که آنها می توانند تختخواب پیشنهاد دهید.

این دستورالعمل ، که حداقل سه هفته به طول خواهد انجامید ، در مورد هر شهرستان که ظرفیت مراقبت ویژه برای معالجه بیماران مبتلا به COVID-19 به حداقل برسد ، نیز اعمال خواهد شد.

بیماران بر روی برانکارد در راهروهای بخش اورژانس در اپل ولی ، کالیفرنیا.  عکس: خبرگزاری فرانسه

بیماران بر روی برانکارد در راهروهای بخش اورژانس در اپل ولی ، کالیفرنیا. عکس: خبرگزاری فرانسه

“اگر همچنان شاهد افزایش نگران کننده ای در بستری شدن بیماران COVID-19 در بیمارستان های دولتی باشیم ، ممکن است برخی از امکانات نتوانند مراقبت های لازم و ضروری مورد نیاز کالیفرنیایی ها را انجام دهند ، خواه آنها COVID-19 داشته باشند.” یا سایر شرایط پزشکی “، گفت: دکتر توماس جی. آراگون ، کارمند دولت در زمینه بهداشت عمومی.

این دستور می تواند شاخصی از روند کالیفرنیا باشد ، جایی که مقامات هشدار می دهند اگر افزایش پیش بینی شده در موارد COVID-19 پس از تعطیلات بیش از ظرفیت سیستم مراقبت های بهداشتی باشد ، ممکن است برخی بیمارستان ها مراقبت را شروع کنند.

در بیشتر سال ، پرجمعیت ترین کشور این کشور برای جلوگیری از فاجعه کار درستی انجام می دهد. اما اکنون ویروس در حال گسترش است با خشونت و کالیفرنیا همچنان در بالای لیست ایالت هایی است که بیشترین سرانه موارد تازه تأیید شده را دارند. اگرچه اکنون واکسن ها تزریق می شوند ، البته به آهستگی ، اما انتظار می رود هفته های بیشتری برای متوقف کردن شیوع آن ادامه یابد.

موارد
0.000.000


00 000

به ازای هر میلیون نفر جمعیت.

موارد مرگ
00 000


0.000
به ازای هر میلیون نفر جمعیت.


منبع: جان هاپکینز
نمودار: شکوفه می زند | اینفوگرافیک ها: کلاریون

بیمارستان عمومی مارتین لوتر کینگ در لس آنجلس ، جایی که بیماران در مغازه های هدیه ، نمازخانه ، چادرها و راهروهای قدیمی اسکان داده شده اند ، روز سه شنبه بیماران بیشتری با COVID-19 بیش از ظرفیت کامل خود داشتند. بیمارستان که عمدتا به مردم خدمات می دهد سیاه و لاتین در قسمت جنوبی شهر ظرفیت 131 بیمار را دارد اما بهبود می یابد 215 بیمار، 135 نفر از آنها COVID-19 هستند ، جف استوت ، سرپرست سرپرست پرستاری و عملیات گفت.

این بیمارستان نماینده اوضاع رو به وخامت در شهرستان لس آنجلس بود ، بزرگترین بیمارستان در این کشور با حدود 10 میلیون نفر ساکن. ظهور COVID-19 منجر به کمبود اکسیژن و منجر به دستورالعمل کارکنان آمبولانس شهرستان برای جلوگیری از انتقال بیمارانی شد که می توانند در محل احیا شوند.

دکتر مارک اکشتاین ، مدیر پزشکی بخش آتش نشانی لس آنجلس و فرمانده خدمات فوریت های پزشکی ، این را گفت شخصی را بدون نبض حمل کنید به خانواده ها امید کاذب می دهد ، آمبولانس را از سرویس خارج می کند ، کارگران COVID-19 را در معرض دید قرار می دهد و می خواهد وسیله نقلیه را آلوده کند.

اكستین گفت: “روشن باشد ، ما نمی خواهیم اولین پاسخ دهندگان تصمیم بگیرند كه چه كسی زندگی می كند و چه كسی می میرد.” “اینها افرادی هستند که هستند بالینی مرده “.

بیمارستان ها در اپل ولی ، کالیفرنیا.  عکس: خبرگزاری فرانسه

بیمارستان ها در اپل ولی ، کالیفرنیا. عکس: خبرگزاری فرانسه

لس آنجلس همچنان روز به روز پس از ضرب و شتم افزایش در بیمارستانها را شاهد است رکورد جدید سه شنبه با نزدیک به 8000 بستری در بیمارستان و بیش از یک پنجم آنها در مراقبت های ویژه. این شهرستان ، که یک چهارم 40 میلیون نفر از مردم کالیفرنیا را تشکیل می دهد ، بیش از 40 درصد از 27000 مورد مرگ ویروس کرونا در این ایالت را تشکیل می دهد.

بعضی بیمارستان ها بعضی اوقات مجبور بودند درهایت را ببند زیرا آنها آنقدر اشباع شده بودند که آمبولانس ها را منتظر گذاشتند تا هشت ساعت و دیگران را به اتاق های مختلف اضطراری هدایت کرد.

استوت گفت بیمارستان مارتین لوتر کینگ در حال نهایی کردن استانداردهای بحران خود است ، که این دستورالعمل ها برای استاندارد کردن درمان در صورت کمبود کارکنان ، مراقبت های پزشکی و تجهیزات است.

استاوت گفت: “ما هنوز به آن نقطه نرسیده ایم.” “هر روز ، هر ساعت سعی می کنیم از نگرانی های بحرانی جلوگیری کنیم. هدف نهایی مراقبت از بحران ، دستیابی به آن نیست. “

روز سه شنبه ، پس از مشخص شدن بیمارستان مهربانی USNS ، که ماه ها پیش در لس آنجلس فرود آمد ، ایالت رسماً درخواست کرد 500 کارمند بهداشتی فدرال برای کمک به بیمارستان ها و خانه های افراد مسن و معلول به کالیفرنیا اعزام شوند. برای پذیرش بیماران غیر ضروری ، او در اسکله خشک بود و برنمی گشت.

در دره سن خواکین ، مدیر پزشکی شهرستان فرسنو گفت که او دقیقاً مراقب آنچه در شهرستان لس آنجلس اتفاق می افتد است ، زیرا آماده می شود برای یک پرش به ظاهر اجتناب ناپذیر ناشی از افرادی که با تجمع در طول کریسمس و شب سال نو ، از استانداردهای فاصله اجتماعی برخوردار نیستند. تعطیلات سال نو

بعضی از بیمارستانها مجبور بودند درهای خود را ببندند زیرا بیش از حد شلوغ بود.  عکس: خبرگزاری فرانسه

بعضی از بیمارستانها مجبور بودند درهای خود را ببندند زیرا بیش از حد شلوغ بود. عکس: خبرگزاری فرانسه

دکتر رئیس ووهرا ، مسئول بهداشت عمومی شهرستان گفت: “من بسیار نگرانم که شاهد افزایش تعداد بستری شدن و مرگ و میر مربوط به تجمعاتی باشد که در طول تعطیلات انجام شده است.”

ووهرا گفت که این شهرستان امیدوار است “ارتش واکسیناسیون” را تقویت کند تا بسیاری از افراد در اسرع وقت واکسینه شوند ، این کار با کارکنان بیمارستان آغاز می شود ، اما این مانع باعث ترغیب مردم به دریافت واکسن خواهد شد.

جو پرادو ، مدیر بهداشت شهرستان فرسنو گفت ، برخی از نظرسنجی ها نشان می دهد که حدود 50 درصد از ساکنان این شهرستان “تمایل به تزریق واکسن ندارند” و منتظرند که آیا عوارض جانبی دارند. .

آسوشیتدپرس

ترجمه: الیزا کارنلی

ap

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *