کارکنان دارای تسمه ، میز کنترل از راه دور و آزمایش

[ad_1]

دستبندهایی که گواهی می دهند تست ها مد هستند. استفاده از ماسک اجباری است. میزها با فاصله اجتماعی از هم جدا می شوند. واضح ترین نشانه وجود رئیس جدید در کاخ سفید توجهی است که او به آن می کند دستورالعمل های بهداشت عمومی برای ویروس کرونا.

این یک تضاد قابل توجه با کاخ سفید دونالد ترامپ است ، که کانون حداقل سه شیوع جداگانه COVID-19 نبود ، مقیاس واقعی آن کاملا شناخته شده نیست زیرا حاضران از بحث درمورد موارد علنی خودداری کردند.

در حالی که دولت ترامپ به دلیل نادیده گرفتن توصیه های ایمنی شهرت دارد ، تیم بایدن به دنبال همان دستورالعمل های سختگیرانه ای است كه آمریكایی ها از آنها می خواهند برای جلوگیری از شیوع ویروس از آنها پیروی كنند.

تیم بایدن تلاش می کند تا از دستورالعمل های دقیق بهداشتی پیروی کند.  عکس: AP

تیم بایدن تلاش می کند تا از دستورالعمل های دقیق بهداشتی پیروی کند. عکس: AP

این بخشی از تلاش کلی رئیس جمهور جو بایدن برای انجام این کار است مثال زدن در مورد بیماری همه گیر ویروس کرونا ، روحی که از مبارزات انتخاباتی و انتقال به آن وارد شده است.

“یکی از فاجعه های بزرگ دولت ترامپ خودداری از پذیرش بسیاری از آمریکایی ها بود رفتار مدل رهبران ما ، “گفت: بن لابلت ، سخنگوی پیشین رئیس جمهور باراک اوباما که در مورد انتقال بایدن کار می کرد.

“دولت بایدن پیام قدرتمندانه پایبندی به رهنمودهای خود و الگوبرداری از بهترین رفتارهای بهداشت عمومی را درک می کند و می داند که این بهترین راه برای برون رفت از این شرایط است تا زمانی که بتوانیم واکسن را روی دست همه قرار دهیم.

مقاماتی با ماسک در راهروهای کاخ ریاست جمهوری.  عکس: EFE

مأمورانی که در راهروهای کاخ ریاست جمهوری با شلاق بسته اند. عکس: EFE

به همین منظور ، بیشتر کارمندان بایدن در کاخ سفید کار از خانه ، هماهنگی کارها با همکاران از طریق ایمیل یا تلفن. اگرچه کاخ سفید قصد دارد هفته آینده افراد بیشتری برای کار در محل داشته باشد ، اما مقامات قصد دارند فعالیت کنند به طور قابل توجهی کارکنان را کاهش داد در حالی که همه گیری ادامه دارد.

روز چهارشنبه ، هنگامی که صدها مقام دولت پیش از بایدن سوگند یاد کردند ، مراسم مجازی بود ، بنابراین رئیس جمهور اعضای تیم را در صفحه های ویدئو مشاهده کرد.

تأكید بر رهنمودهای ایمنی عمومی در كوچك و بزرگ در كاخ سفید است.

ماسک های N95

جفری وکسلر او COVID-19 COVID-19 COO کاخ سفید است و بر اجرای دستورالعمل های امنیتی در کل دولت نظارت می کند ، نقشی که وی در دوران انتقال و فعالیت های انتخاباتی نیز ایفا می کند. در اولین کنفرانس مطبوعاتی خود ، سخنگوی کاخ سفید ، جن پسکی پیشنهاد کرد که افرادی که در این دفتر کار می کنند تحت آزمایش قرار گیرند تستهای روزانه و آن ماسک های N95 لازم خواهد بود.

در حقیقت ، دستورالعمل جدید بایدن در مورد استفاده مجاز از ماسک توسط فدرال به مقامات فدرال ، پیمانکاران و سایر افراد در ساختمانها و تأسیسات فدرال نیاز دارد که ماسک بزنند و شرایط اجتماعی را برآورده کنند.

این مصوبه به مدیران آژانس اجازه می دهد تا “استثنائات مورد به مورد” مانند Psaki را كه از آن استفاده می كند ، قرار دهند. همانطور که به داخل کابین صعود می کرد برای جلسات اطلاع رسانی

افسران در تماس نزدیک با بایدن از دستبند استفاده می کنند تا نشان دهند که در آن روز آزمایشات خود را پشت سر گذاشته اند. هر کاری با رئیس جمهور با دقت سازماندهی می شود تا فاصله را حفظ کند نوارهای کاغذی که به فرش چسبانده شده اند آنها به افرادی مانند کمال هریس معاون رئیس جمهور و دکتر آنتونی فائوتی می گویند وقتی بایدن سخنرانی می کند کجا بایستند.

آنتونی فاوسی در چانه ای سخت در کاخ سفید.  عکس: AP

آنتونی فاوسی در چانه ای سخت در کاخ سفید. عکس: AP

وقتی بایدن روز پنجشنبه با تیم COVID خود در اتاق ناهار خوری ملاقات کرد ، پنج نفر در اتاق حداقل 6 فوت از یکدیگر جداگانه جداول نشسته بودند و چهار نفر دیگر توسط زوم جمع شده بودند تا از تعداد افراد پشتیبانی کنند.

قرار داده می شوند موانع پلکسی گلاس در بعضی از میزهایی که در مناطق باز هستند ، اما بیشتر کارکنان در حال کار در ساختمان هستند دفاتر بسته. در حین انتقال ، تیم بایدن در حال حاضر یک برنامه ردیابی تماس قوی دارد که در برابر هرگونه مواجهه احتمالی حفظ می شود.

مقامات همچنین لپ تاپ هایی را دریافت کردند که تصاویر پس زمینه آنها لیستی از علائم COVID و یک دستورالعمل برای “تماس با واحد پزشکی کاخ سفید” را در صورت مشاهده هر یک از آنها ارائه می دهد.

کاخ سفید ترامپ بود یک داستان کاملا متفاوت

کاخ سفید پس از ترس از ویروس در ماه مه ، با یادداشتی از سوی رئیس ستاد مارک میدوز ، دستور استفاده از ماسک را صادر کرد و خواستار استفاده از آنها در فضای کاری و جلسات مشترک شد. ماسک های ساده جراحی در ورودی بال غربی قرار داده شد.

اما پس از چند روز از پایبندی متوسط ​​، ماسک صورت استفاده کنید تقریبا به طور کامل ناپدید شد ، همانطور که ترامپ برای دستیاران خود روشن کرد که دوستش نداشت که نه او و نه افراد اطرافش نقاب نخواهند بست.

ترامپ برای دستیارانش روشن کرد که دوست ندارد ماسک بر روی او نه مردم اطرافش باشد.  عکس: رویترز

ترامپ برای دستیاران خود روشن کرد که این واقعیت را دوست ندارد که نه او و نه افراد اطرافش نقاب نداشته باشند. عکس: رویترز

کاخ سفید ترامپ کارمندان خود را در روزهای ابتدایی همه گیری کاهش داد ، اما در اواخر بهار ، زمانی که ترامپ شروع به طرح “بازگشایی” کشور پس از بسته شدن همه گیری کرد – و ایالات متحده حدود 80،000 کشته شد – شرکت کنندگان به سرعت از سر گرفتند عملیات عادی. این شرایط ایده آل برای انتشار ویروس از طریق هوا فراهم می کند.

تا زمانی که خود ترامپ اثبات مثبت کرد ، برخی از حاضران این کار را شروع کردند برنامه های خود را کامل کنید برای ایجاد فاصله بیشتر و شرایط پیش بینی نشده در صورت مثبت بودن کسی تلاش کنید.

کارگران برای رهبری جدید از این دستورالعمل های سختگیرانه فعلی استقبال می کنند ، هرچند که تیم Biden عملیات خود را ایجاد می کند ، برخی از عوارض بالقوه را ایجاد می کند.

کارن فینی ، سخنگوی کاخ سفید کلینتون گفت که اولین چالش به سادگی می تواند باشد انسجام و رفاقت ایجاد کنید وقتی کارمندان جدیدی که هرگز در یک اتاق کار نکرده اند به هم می پیوندند.

همه با بند.  کمالا هریس به کاخ سفید می رسد.  عکس: EFE

همه با بند. کمالا هریس به کاخ سفید می رسد. عکس: EFE

وی گفت: “وقتی با دیگران در همان دفتر بنشینید ، تحرک متفاوت است.” “این احساس وجود دارد که ما به یکدیگر پشت داریم ، بیایید با هم روی این موضوع کار کنیم.”

فینی اضافه کرد که بیشتر کارکنان در حال حاضر به کار از راه دور عادت کرده اند ، بنابراین لازم نیست یک چالش جدید باشد. با این حال ، وی اذعان داشت که پاسخ ملی COVID به دلیل نیازهای کاخ سفید COVID می تواند تا حدودی مختل شود.

وی گفت: “هماهنگی كارمندان محدود در دفتر ، مخابرات ، فرمانداران ، شهرداران ، كاركنان آنها و اعضای كنگره چالش است.” “آنها وقت داشتند که بفهمند چگونه برخی از این کارها را انجام می دهند ، اما این روند ادامه خواهد داشت.”

Zeke Miller نیز به این یادداشت کمک کرد. کپی رایت آسوشیتدپرس

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *