چین 22 میلیون نفر را برای کنترل بدترین اپیدمی ویروس کرونا در پنج ماه محدود کرده است

[ad_1]

هوا نمی تواند نامناسب باشد. در حالی که چین برای تعطیلات سال نو میلادی آماده می شود و مأموریت دانشمندان بین المللی سازمان بهداشت جهانی (WHO) برای مطالعه ریشه ویروس در ووهان به زمین می نشیند ، پکن مجبور شده است با بدترین بهبودی از پنج ماه گذشته نه تنها این ، این کشور آسیایی همچنین در 17 مه اعلام کرد که اولین مرگ یک عروس خروس است.

ناراحت کننده ترین سناریو در است استان هبی، بسیار نزدیک به پایتخت کشور ، با نیم هزار مورد تأیید شده.

هفته گذشته ، پس از اعلام ورود آنها به “یک رژیم نظامی” ، مهر و موم شدن پایتخت آنها Shijiazhuang توسط 11 میلیون نفر اعلام شد ، و پس از آن شهرهای دیگری مانند Xingtai ، Langfang ، Bazhou یا Sanhe ، که چند کیلومتر دورتر هستند ، اعلام شد. پکن

ویروس کرونا ویروس هبی

اولین مرگ پس از هشت ماه

در نتیجه شیوع جدید ، این کشور آسیایی اولین ویروس کرونا-ماه_0_q1VL84wJz.html “target =” _ blank “> خود را در طی هشت ماه از ویروس کرونا گزارش کرد. در هبی

چین هیچ مرگ مرتبط با کوید 19 نداشته است از ماه مهزیرا این کشور پس از کنترل موج اول عفونت ها یک سال پیش با موفقیت خوشه ها را از بین برد.

نگران کننده ترین تمرکز در استان هبی ، در کنار پکن ، با پنج شهر بسته است.

در این شهرک ها ، مقامات کتاب راهنما را که تاکنون به آنها چنین نتایج خوبی داده است ، کنار گذاشته اند: مجازات سه کارمند محلی به دلیل ترک پست های خود. تعطیلی خانه و ممنوعیت فعالیتهای ناچیز ؛ کل جمعیت را آزمایش می کند؛ توقف حمل و نقل عمومی لغو مراسم خاکسپاری و عروسی – اعتقاد بر این است که شیوع ممکن است در یک اتفاق رخ داده باشد – و قطع برخی از راه های ارتباطی خارج از کشور ، عمدتا با پایتخت ، جایی که اقدامات شدت یافته است.

موارد
0.000.000


00 000

به ازای هر میلیون نفر جمعیت.

موارد مرگ
00 000


0.000
به ازای هر میلیون نفر جمعیت.


منبع: جان هاپکینز
نمودار: شکوفه می زند | اینفوگرافیک ها: کلاریون

تمرکز دیگر در واقع شده است استان هیلونگ جیانگجایی که 16 عفونت محلی چهارشنبه قبل از وضعیت اضطراری تأیید شد. پیچ از شهر سویهوا، از پنج میلیون نفر ساکن. یکی دیگر از شهرهای اطراف ، تیلی (300،000) ، اجازه این کار را نمی دهد هیچ شخص یا وسیله نقلیه ای طی سه روز آینده بیرون آمد

اگرچه ارقامی که چین در مقایسه با سایر کشورها مانند ایالات متحده ضعیف انجام می دهد (بیش از 200000 مورد در روز) ، جمعیت و مقامات برحذر بودن.

در انتظار افزایش موارد ، نخست وزیر لی كقیانگ هشدار داد كه هرگونه تلاش برای پنهان كردن اطلاعات یا دست كم گرفتن انتشار ویروس مجازات خواهد شد.

اعضای WHO وارد ووهان می شوند.  عکس: خبرگزاری فرانسه

اعضای WHO وارد ووهان می شوند. عکس: خبرگزاری فرانسه

وی در جلسه شورای ایالتی گفت: “فرایند پیشگیری و كنترل بیماریهای عفونی مستلزم صدق حقایق ، اطلاعات شفاف و آشكار است و هرگز داده ها را به حداقل نمی رساند.

اظهارات وی درست قبل از تأیید ویزای پکن برای اعضای مأموریت علمی بین المللی WHO بود ، که برای بررسی ریشه ویروس روز پنجشنبه وارد ووهان شد. (NdeR: با این حال ، دو نفر از متخصصان پس از آزمایش مثبت برای برخی از آنتی بادی ها ، موفق به ورود به سیستم نشدند.)

انتظار می رود که آنها به بازار ، که در ابتدا به عنوان تمرکز اولیه تعریف شده بود ، به پرونده پزشکی بیماران در ووهان قبل و بعد از شیوع دسترسی داشته باشند ، و همچنین با اولین موارد تایید شده مصاحبه کنند.

نسخه 1.5

واکسیناسیون در جهان

برای کاوش داده ها ضربه بزنید
برای کاوش داده ها ضربه بزنیدمنبع: اوید
اینفوگرافیک ها: کلاریون

در همین حال ، این کشور به لغو کمپین خود ادامه می دهد واکسیناسیون انبوه، که قصد دارد 50 میلیون نفر را طی چند هفته آینده قبل از شروع جابجایی های گسترده برای سال جدید قمری ، تلقیح کند.

روز چهارشنبه ، محققان در برزیل اعلام کردند که واکسن CoronaVac ، شرکت دارویی چینی Sinovac ، وجود دارد کارایی 50.4٪ ، به اندازه کافی قابل تأیید است ، اما کاملاً زیر سایر موارد غربی مانند Pfizer یا Moderna است.

توسط اسماعیل آرانا ، خبرنگار هنگ کنگ برای La Vanguardia

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *