چین به محاصره های گسترده و بیمارستان های صحرایی برای ویروس کرونا بازگشت

[ad_1]

مانند اوایل سال گذشته ، چین در حال بازگشت به زندانیان عظیم شهری و بیمارستان های اورژانسی است برای کنترل کانون ویروس کرونا.

غول آسیایی ، از کجا Covid-19 ، در حال ثبت نام است تعدادی از عفونت ها که از مارس سال گذشته رخ نداده استیا.

این بار ، آنها واکسنهایی را برای جلوگیری از ویروس در اختیار دارند و دولت در حال انجام اقدامات گسترده ایمن سازی در مناطق آسیب دیده است.

یک مرکز پزشکی جدا شده با وسعت 33 هکتار که دارای فضای چندین هزار قرنطینه است ، فوراً در Shijiazhuang ایجاد شده است.  (AP)

یک مرکز پزشکی ایزوله با وسعت 33 هکتار با فضای لازم برای چندین هزار قرنطینه به سرعت در Shijiazhuang ایجاد شده است. (AP)

این ویروس در استانهای هبی و هیلونگ جیانگ ، که قبلاً در دسترس بود ، بازگشت جدی پیدا کرد. قفل دقیق ، بیش از 20 میلیون نفر را پوشش می دهد.

آنها در شب سال نو به سر می برند ، تعطیلاتی که در آن اجتماعات خانوادگی برگزار می شود و سفر به ملاقات با اقوام خود یک رسم است که باعث بدتر شدن سلامتی آنها می شود.

تعداد عفونت ها در مقایسه با سایر نقاط جهان زیاد نیست ، اما این موارد مربوط به چین است من عملا مورد جدیدی نداشتم.

کمیسیون ملی بهداشت کشور آسیا امروز اعلام کرد 144 مورد کوویید، و شما باید به 2 مارس 2020 برگردید تا تعداد روزانه بیشتری از عفونت های جدید را پیدا کنید.

در میان این عفونت ها 90 مورد در هبی یافت شد ، جایی که پایتخت آن شیجیاژوانگ و شهرهای زینگتای و لانگ فانگ تا زمان نتیجه گیری آزمایشات انجام شده بر روی ساکنان آن مهر و موم شده است. از این سه نفر ، آنها بیش از 22 میلیون نفر ساکن می شوند.

تلویزیون نظارت تصویری دولتی تصاویری از ساخت یک مرکز بزرگ برای “نظارت پزشکی” در Shijiazhuang ، که برای منزوی کردن افرادی که به عقیده مقامات باید قرنطینه شوند استفاده خواهد شد.

این فیلم ها ساخت بیمارستان های سریع ساخته شده در شهر ووهان را برای سهولت منحنی موارد پس از شیوع اولین ویروس کرونا ویروس جهانی به یاد می آورند.

مقامات در حال ساخت یک سازه عظیم در Shijiazhuang ، استان هبی برای اسکان افرادی هستند که باید قرنطینه شوند.  (AP)

مقامات در حال ساخت یک مکان بزرگ ساخت و ساز در Shijiazhuang ، استان هبی برای اسکان افرادی که نیاز به قرنطینه شدن دارند. (AP)

در همین حال ، در هیلونگ جیانگ ، در مرز با روسیه ، امروز 43 عفونت ثبت شده است ، و مقامات از اهالی می خواهند برای جلوگیری از گسترش خانواده ، جشن ها و رویدادهای عمومی را به تعویق بیندازند.

کارشناسان کمیسیون ملی بهداشت گفتند که وضعیت در شهرهای این استانها به ویژه نگران کننده است. آنها گفتند: “ما فکر می کردیم که مناطق روستایی چین خیلی بزرگ و کم جمعیت است و ویروس به راحتی در آنجا شیوع نمی یابد ، اما این بار چنین نیست.”

از بیش از 500 مورد تایید شده در هبی ، حداقل 430 در مناطق روستایی ثبت شده است. همچنین توجه به سایر مناطق شهری که کارگران مهاجر ساکن آنها هستند و نمی توانند به روستاهای خود بازگردند جلب می شود.

آزمایشات در حال انجام جمعیت برای جلوگیری از عفونت بازگشت.  (AP)

آزمایشات در حال انجام جمعیت برای جلوگیری از عفونت بازگشت. (AP)

بیهوده نیست که این کشور آسیایی کمتر از یک ماه برای تعطیلات سال نو میلادی مواجه است که این بار بین 11 تا 17 فوریه است ، زمانی که صدها میلیون مهاجر شهری به مکان های اصلی خود سفر می کنند.

کنترل ها و آزمایش های جمعیت تقویت شده است.  (AP)

کنترل ها و آزمایش های جمعیت تقویت شده است. (AP)

در بعضی از استانهای کشور نمایشگاه ها ، جشن های جمعی و نمایشگاه های معمولی قبلاً لغو شده اند از این تاریخ ها و از شما خواسته است که اگر ضروری نیست سفر نکنید.

پیشرفت در واکسیناسیون

در همین حال ، این کشور آسیایی همچنان به فعالیت خود برای واکسیناسیون “افرادی که در معرض خطر بالای عفونت پوکی هستند” قبل از شروع سال جدید قمری ادامه می دهد.

چین قصد دارد 50 میلیون نفر را قبل از تعطیلات واکسینه کند و به گفته مقامات ، هدف آن “ایجاد مصونیت گله از طریق فرایندی است که از چندین مرحله تشکیل شده باشد”.

تا حالا بیش از 10 میلیون دوز واکسن Sinopharm تجویز شده است، همانطور که توسط رئیس جمهور آن لیو جینگ ژنگ ، به نقل از امروز خبرگزاری دولتی چین اعلام شده است.

1.5 میلیون دوز قبلاً در پکن ، پایتخت تجویز شده است ، امروز رسمی Xiao Zhifang ، معاون مدیر کمیته بهداشت شهرستان Chaoyang ، پرجمعیت ترین شهر را تأیید کرد.

منبع EFE

DV

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *