چگونه اروپا برای پیشرفت فشارهای جدید آماده می شود

[ad_1]

ورود نسخه های انگلیسی ، آفریقای جنوبی و برزیل به انگلیس و فرانسه ترس از یک اپیدمی بزرگ را افزایش داده است و آنها با اقدامات آماده می شوند دراکونی تا بتواند آن را کنترل کند.

مقامات دولتی بین کسانی که می خواهند همه چیز را ببندند و خود را منزوی کنند و کسانی که معتقدند “ما باید به جلو برویم یا اقدامات پیشگیرانه قوی انجام دهیم” ، از جمله تغییر ماسک جریان برای امن تر.

اتحادیه اروپا پذیرفته است که هر کشوری می تواند در موارد اضطراری ، خصوصاً در اطراف مرزهای خود ، اقداماتی را که لازم بداند انجام دهد.

در نشست اضطراری پنجشنبه شب ، 27 عضو اتحادیه اروپا در اجلاس “تشدید سریع شدت اقدامات ضد ویروس در هفته های آینده برای حفظ ظرفیت بیمارستان ، سرعت بخشیدن به اقدامات واکسیناسیون و کاهش حرکات فرامرزی” بحث کردند.

در انگلیس ، وزرا بر بوریس جانسون فشار می آورند تا مرزها را ببندد. پروژه کابینه وی مثبت است ورود ممنوع از انگلیس به پادشاهی با هواپیما ، قطار و کشتی.

موارد
0.000.000


00 000

به ازای هر میلیون نفر جمعیت.

موارد مرگ
00 000


0.000
به ازای هر میلیون نفر جمعیت.


منبع: جان هاپکینز
نمودار: شکوفه می زند | اینفوگرافیک ها: کلاریون

نخست وزیر پیشنهاد را رد کرد ، اما به دلیل مشکل سرایت ناشی از گزینه ها دوباره به دستور کار بازگشت. این احتمال در جلسه هفته آینده کابینه مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت. وی در حال حاضر به آمریکای جنوبی ، پاناما ، کیپ ورد و آفریقای جنوبی پرواز می کند ممنوع است از بریتانیا

میزان انتقال R در انگلیس از 0.8 به 1 کاهش یافته است ، که این محدودیت را نشان می دهد نتیجه می دهد برای اولین بار در هفته ها

تعطیلی آینده

فرانسه نیز با همین مشکل روبرو است. اپیدمیولوژیست ها و کارشناسان دولت از نخست وزیر امانوئل ماکرون درخواست می کنند تا “تعطیلی شدید ملی” زیرا ویروس به گردش خون در “سطح بالایی” ادامه می دهد و “وضعیت تنش زای پرسنل خسته بیمارستان وجود دارد.”

نه مقامات اجرایی و نه محققان آن را پنهان نمی کنند: فرانسه او قادر به فرار به کنوانسیون سوم نخواهد بود. بحث این است که آیا آنها این کار را اکنون انجام می دهند و مدت طولانی ادامه می دهند ، اما آنها این کار را انجام می دهند یا بعداً ، طی چند هفته انجام می دهند. این توصیه عمومی پروفسور رنو پیارو ، متخصص اپیدمیولوژی و رئیس خدمات انگلی در بیمارستان Pitié Salpetriêtriere پاریس بود.

موارد
0.000.000


00 000

به ازای هر میلیون نفر جمعیت.

موارد مرگ
00 000


0.000
به ازای هر میلیون نفر جمعیت.


منبع: جان هاپکینز
نمودار: شکوفه می زند | اینفوگرافیک ها: کلاریون

اوضاع فرانسه به اندازه انگلیس چشمگیر نیست. اما مسئله تأثیری است که آنها ایجاد خواهند کرد گزینه های جدید ، در حال حاضر در فرانسه ، در مورد ظرفیت بیمارستان وجود دارد. آنها انتظار دارند پایان ماه فوریه و مارس با اتاق های مراقبت ویژه انجام شود متهم.

“ما در حال حاضر در پویایی هستیم که بلافاصله بیمارستانها را تحت تأثیر قرار نمی دهد. اما این مجریه را مجبور می کند ایجاد محدودیت برای جلوگیری از اشباع در پایان ماه فوریه ، “گفت: پروفسور میرچا سوفونا ، دکترای اپیدمیولوژی و تکامل بیماریهای عفونی در دانشگاه مون پلیه.

طبق مدل وی ، با نرخ فعلی می تواند 4000 بیمار بیمارستانی در اواسط فوریه و 5000 در اوایل مارس تحت مراقبت های ویژه باشند. اما اگر فشار انواع جدید ویروس وارد عمل شود ، این اعداد می توانند تغییر کنند.

آزمایشات در فرانسه.  عکس: رویترز

آزمایشات در فرانسه. عکس: رویترز

در این سناریو ، فرانسه مجبور خواهد شد از 4000 تخت مراقبت ویژه خود که این کشور معمولاً برای ویروس و همه عملیات را لغو کنید که احتیاج به احیا دارند. این کشور فقط دو هفته فرصت دارد تا از این درام جلوگیری کند و آنها در حال کار بر روی آن هستند.

تأثیر منع رفت و آمد که از ساعت شش بعد از ظهر در سراسر کشور برقرار است ، به تازگی ارزیابی شده است. بعد از دو هفته دیگر

فرانسه انتظار دارد که در ماه مارس نسخه انگلیسی ویروس در کشور بیشتر باشد. کارشناسان “رشد شدید اپیدمی” را پیش بینی می کنند و از دولت می خواهند “محدود” نکند با تاخیروقتی بیمارستان ها از قبل شلوغ هستند و بیمارستان هم شلوغ است.

خیابان های خالی در لندن.  عکس: AP

خیابان های خالی در لندن. عکس: AP

آیا قفل بعدی فرانسه با تعطیلی مدارس مانند ماه مارس بسیار سختگیرانه خواهد بود یا نسخه ای وجود دارد راحت ترمثل ماه نوامبر؟ این چیزی فراتر از یک اقدام علمی است تصمیم سیاسی به تصویب امانوئل مکرون.

قبل از ظهور گزینه ها ، فرانسه اکنون نیاز به آزمایش دارد قبل از رسیدن به کشور حتی اروپایی ها و قرنطینه اجباری به علاوه یک آزمایش دیگر. در صورت لزوم مانع بسته شدن مرزها نمی شوند.

بحث پیراهن

تا کنون ، 300 مرگ در روز وجود دارد. اما برای محدود کردن عفونت ها ، معیارهای دیگری برای ماسک ها تعیین کرده اند. وزیر بهداشت اولیویه موران گفت ماسک های صنایع دستی آنها برای محافظت جمعی ایمن نیستند و باید یک فاصله اجتماعی 2 متری بین افراد وجود داشته باشد.

فقط سه نوع ماسک پذیرفته می شود: جراحی ، در سمت سفید و آبی، FFP2 ، محافظ ترین و ماسک های نساجی صنعتی دسته 1 هستند که فیلتر می شوند 90 درصد از ذرات

ویروس به مغز

گروهی از محققان فرانسوی توانستند نشان دهند که این ویروس نه تنها به مغز نفوذ می کند بلکه به آن نفوذ می کند نورون ها را آلوده می کند.

نیکولاس رنیر از موسسه مغز در پاریس و یکی از نویسندگان مشترک این تحقیق گفت: زوال عقل، تشنج و حرکات غیرطبیعی ، همه این علائم عجیب در بیماران بستری در بیمارستان Covid 19 است.

خبرنگار ، پاریس

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *