چه کسی می تواند امروز از آرژانتین به اسپانیا سفر کند؟


واکسینه شده یا نه ، آرژانتینی هایی که امروز می توانند به اسپانیا سفر کنند تنها کسانی هستند اقامت داشته باشید در اینجا یا در یک کشور اتحادیه اروپا ، در کشورهای شینگن یا در آندورا ، در موناکو ، در واتیکان یا در سن مارینو.

کسانی که دارند ویزا از جانب طولانی مدت از هر یک از این کشورها

علاوه بر این ، متخصصان بهداشت ، دیپلمات ها ، کارکنان حمل و نقل هوایی یا دریایی ، دانشجویانی که در هر یک از این کشورها تحصیل می کنند و افرادی که به دلایل خانوادگی می توانند اثبات کنند ، حق ورود به اسپانیا را دارند. نیاز به سفر

شرایط

هر آرژانتینی که در هر یک از این رده ها ظاهر شود و قصد سفر به اسپانیا را داشته باشد باید بداند که این یک امر ضروری است. فرم را پر کنید کنترل سلامتی که باید در فرودگاه عزیمت نشان دهید و تیم پزشکی پس از مهاجرت و اندازه گیری درجه حرارت شما را در فرودگاه ورود درخواست می کند.

مسافران باید یک فرم را تکمیل کنند و PCR منفی داشته باشند.  عکس: رویترز

مسافران باید یک فرم را تکمیل کنند و PCR منفی داشته باشند. عکس: رویترز

فرم الکترونیکی است و باید 48 ساعت قبل از سفر ، در پورتال Web Spain Travel Health به صورت آنلاین تکمیل شود.

پس از تکمیل فرم کنترل سلامت ، مسافر کد QR دریافت می کند که برای ارائه قبل از سوار شدن و بلافاصله پس از ورود به اسپانیا ضروری است.

همراه با کد QR ، فعلاً باقی مانده است برای برنامه تست PCR اجباری است تشخیص Covid-19 با نتیجه منفی ، تا 72 ساعت قبل از ورود به اسپانیا انجام می شود.

از 7 ژوئن

از 7 ژوئن و از نظر گردشگری را دوباره شروع کنید، اسپانیا این محدودیت ها را برای افرادی که از هر نقطه دنیا می آیند اما هستند ، برطرف خواهد کرد واکسیناسیون کامل با ویروس کرونا ، با واکسن های تأیید شده توسط آژانس دارویی اروپا یا سازمان بهداشت جهانی.

واکسن WHO فوری از Pfizer / BioNtTech ، AstraZeneca-SKBio ، م Instituteسسه سرم در هند ، Jansen و Modern تأیید شده است. اما واکسن روسی Sputnik V که در آرژانتین تجویز می شود ، هنوز مشخص نیست.

مسافران در باراخاس ، مادرید.  عکس: EFE

مسافران در باراخاس ، مادرید. عکس: EFE

“افرادی از همه کشورهایی که آزادی حرکت کامل با آنها وجود ندارد ، تا زمانی که گواهی دریافت کرده باشند ، می توانند وارد اسپانیا شوند. برنامه کامل واکسیناسیون مجاز توسط اتحادیه اروپا برای داروها یا سازمان بهداشت جهانی “، پدرو سانچز ، رئیس جمهور اسپانیا امروز جمعه در مادرید گفت.

مادرید خبرنگار

همچنین ببینید

رویای سفرهای بین المللی با واقعیت هرج و مرج و سردرگمی روبرو می شود

اتحادیه اروپا به مسافرانی که کاملاً واکسینه شده علیه ویروس کرونا هستند اجازه ورود می دهد

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *