چه کسی می تواند امروز از آرژانتین به اسپانیا سفر کند؟

[ad_1]

واکسینه شده یا نه ، آرژانتینی هایی که امروز می توانند به اسپانیا سفر کنند تنها کسانی هستند اقامت داشته باشید در اینجا یا در یک کشور اتحادیه اروپا ، در کشورهای شینگن یا در آندورا ، در موناکو ، در واتیکان یا در سن مارینو.

کسانی که دارند ویزا از جانب طولانی مدت از هر یک از این کشورها

علاوه بر این ، متخصصان بهداشت ، دیپلمات ها ، کارکنان حمل و نقل هوایی یا دریایی ، دانشجویانی که در هر یک از این کشورها تحصیل می کنند و افرادی که به دلایل خانوادگی می توانند اثبات کنند ، حق ورود به اسپانیا را دارند. نیاز به سفر

شرایط

هر آرژانتینی که در هر یک از این رده ها ظاهر شود و قصد سفر به اسپانیا را داشته باشد باید بداند که این یک امر ضروری است. فرم را پر کنید کنترل سلامتی که باید در فرودگاه عزیمت نشان دهید و تیم پزشکی پس از مهاجرت و اندازه گیری درجه حرارت شما را در فرودگاه ورود درخواست می کند.

مسافران باید یک فرم را تکمیل کنند و PCR منفی داشته باشند.  عکس: رویترز

مسافران باید یک فرم را تکمیل کنند و PCR منفی داشته باشند. عکس: رویترز

فرم الکترونیکی است و باید 48 ساعت قبل از سفر ، در پورتال Web Spain Travel Health به صورت آنلاین تکمیل شود.

پس از تکمیل فرم کنترل سلامت ، مسافر کد QR دریافت می کند که برای ارائه قبل از سوار شدن و بلافاصله پس از ورود به اسپانیا ضروری است.

همراه با کد QR ، فعلاً باقی مانده است برای برنامه تست PCR اجباری است تشخیص Covid-19 با نتیجه منفی ، تا 72 ساعت قبل از ورود به اسپانیا انجام می شود.

از 7 ژوئن

از 7 ژوئن و از نظر گردشگری را دوباره شروع کنید، اسپانیا این محدودیت ها را برای افرادی که از هر نقطه دنیا می آیند اما هستند ، برطرف خواهد کرد واکسیناسیون کامل با ویروس کرونا ، با واکسن های تأیید شده توسط آژانس دارویی اروپا یا سازمان بهداشت جهانی.

واکسن WHO فوری از Pfizer / BioNtTech ، AstraZeneca-SKBio ، م Instituteسسه سرم در هند ، Jansen و Modern تأیید شده است. اما واکسن روسی Sputnik V که در آرژانتین تجویز می شود ، هنوز مشخص نیست.

مسافران در باراخاس ، مادرید.  عکس: EFE

مسافران در باراخاس ، مادرید. عکس: EFE

“افرادی از همه کشورهایی که آزادی حرکت کامل با آنها وجود ندارد ، تا زمانی که گواهی دریافت کرده باشند ، می توانند وارد اسپانیا شوند. برنامه کامل واکسیناسیون مجاز توسط اتحادیه اروپا برای داروها یا سازمان بهداشت جهانی “، پدرو سانچز ، رئیس جمهور اسپانیا امروز جمعه در مادرید گفت.

مادرید خبرنگار

همچنین ببینید

رویای سفرهای بین المللی با واقعیت هرج و مرج و سردرگمی روبرو می شود

اتحادیه اروپا به مسافرانی که کاملاً واکسینه شده علیه ویروس کرونا هستند اجازه ورود می دهد

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *