چرا واکسیناسیون در فرانسه پیشرفت نمی کند؟ فشارها علیه امانوئل مکرون در حال افزایش است

[ad_1]

تانگو فرانسوی واکسن Covid 19 دولت ، رئیس جمهور امانوئل مکرون و کل دیوان سالاری وی را می سوزاند. کم فشار شدید رئیس دولت و گرفتار مقررات سیستم ، از مقامات مناطق کشور اولتیماتوم دریافت کرد: “به این مدل حلزون سرعت دهید وگرنه ما این کار را می کنیم.”

ماکرون به اتهام مخالفت با بی کفایتی در واکسیناسیون کمتر از 600 نفر از ابتدای عمل ، شعار جدیدی را ایجاد کرد: “تقویت ، تسریع و ساده سازی”.

هیچ یک از این سه پیشنهاد در فرانسه ، با کنترل دیوان سالار و قوانینی که بتواند کاربردهایی را که سایر کشورهای اروپایی در یک بحران سلامت دارند ، کنترل کند ، آسان نیست. برای تزریق واکسن حتی نیاز به اجازه از پزشک دارید و سپس 5 روز صبر کنید تا آن را تزریق کنید.

ژان رورتنر ، رئیس جمهوری در منطقه شرق بزرگ ، که به شدت تحت تأثیر ویروس قرار گرفته و از ساعت 6 بعد از ظهر خارج شده است ، گفت: “آنچه ما شاهد آن هستیم یک رسوایی دولتی است.”

وی گفت: “عدم آمادگی و عدم مسئولیت دولت وجود دارد.” صدایی که در مناطق دیگر فرانسه ، جایی که شهرداران از ماه نوامبر برای شروع روند واکسیناسیون اتاق ها ، سالن های ورزشی ، سالن ها ، افراد حرفه ای و داوطلب برای ارائه پروسه واکسیناسیون به آنها پیشنهاد می کنند ، تکرار می شود. هنوز ارتش فرا خوانده نشده است.

خاویر برتراند ، رئیس سابق LR منطقه Hauts-de-France ، ترجیح می دهد حملات خود را به ماکرون متمرکز کند. وی در مصاحبه ای با گفت: “به دلیل استراتژی واکسیناسیون ، رئیس جمهور مرتکب یک جنایت بسیار جدی شده است. او باید خودش را برای فرانسوی ها توضیح دهد.” پاریسی ها.

اگرچه او در خط مقدم ظاهر نشد ، اما رئیس دولت در پشت صحنه اقدام به ضد حمله كرد. ماکرون ، با حضور ژان کاستکس ، نخست وزیر و وزرای مربوطه ، هدایت بسیج اجلاس ایالتی را به عهده داشت و ریاست جلسه “پیگیری” کاخ الیزه در مورد واکسیناسیون را بر عهده داشت.

الیشا گفت: “برای بیش از سه ساعت ، مدیرعامل دیروز به همراه متخصصان سعی در تقویت روابط زنجیره ای و پرداختن به مواردی مانند لجستیك ، استراتژی ، تولید و هماهنگی اروپا داشت.” رئیس جمهور عصبانی و ناامید شد.

تاکنون فقط از واکسن Pfizer-BioNtech در فرانسه استفاده شده است.  انتظار می رود آزمایشگاه های دیگر نیز به این برنامه بپیوندند.  عکس: رویترز

تاکنون فقط از واکسن Pfizer-BioNtech در فرانسه استفاده شده است. انتظار می رود آزمایشگاه های دیگر نیز به این برنامه بپیوندند. عکس: رویترز

مراکز واکسیناسیون بیشتر

“برای گسترش” ، همانطور که رئیس جمهور اکنون می خواهد ، وزیر بهداشت اولیویه وران “آتش نشانانی را که بیش از 50 سال با اورژانس های بهداشتی در فرانسه و دستیاران مشاغل خانگی سر و کار دارند” مجاز است علاوه بر پدربزرگ و مادربزرگ ، واکسن بزنند. خانه های سالمندان و مراقبان آنها.

کمپینی که برای شکننده ترین افراد جذاب باشد. اما اولین واکسیناسیون برای افراد بالای 75 سال “قبل از پایان ژانویه” آغاز می شود. یک گروه 5 میلیون نفری. در این هفته ، 100 بیمارستان در مقابل 27 مجهز به واکسن در سراسر کشور مجهز می شوند. در این هفته 100 مرکز واکسیناسیون دیگر ، در چند روز 300 مرکز و در پایان ژانویه 500 تا 600 مرکز واکسیناسیون راه اندازی می شود.

برای واکسیناسیون ، فرانسوی ها می توانند در این هفته یا از طریق برنامه TousAntiCovid به صورت آنلاین یا تلفنی ثبت نام کنند تا واکسینه شوند و روز و تاریخ تلقیح دریافت کنند.

ولی مشکل موجود در واکسن ها است، که تاکنون در فرانسه به نیم میلیون دوز Pfizer-BioNtech می رسد و نیاز به دریافت منظم تلقیح دوم است. طلب آنها امروز خیلی طول کشید شرکت نمی تواند تولید را مدیریت کند.

داروخانه ها ، لیست ها

فرانسه ارتش واقعی برای واکسن آماده کرده است: داروسازان. هیچ بلوکی در بلوار پاریس که هیچ داروخانه ای وجود ندارد وجود دارد. ژیل بونفوند ، رئیس اتحادیه اتحادیه های صنفی داروسازان به یاد آورد که داروسازان طی یک هفته 1.5 میلیون نفر را علیه آنفولانزا واکسینه کرده اند. نماینده دارو در مورد چالش لجستیکی گفت: “این وظیفه ماست”.

وقتی وزیر بهداشت می خواهد روش ها را ساده کند ، داروسازان پاسخ می دهند. آنها آماده واکسیناسیون در داروخانه های خود هستند.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل مکرون.  برای سرعت بخشیدن و گسترش برنامه واکسیناسیون درخواست شده است.  عکس: EFE

رئیس جمهور فرانسه امانوئل مکرون. برای سرعت بخشیدن و گسترش برنامه واکسیناسیون درخواست شده است. عکس: EFE

ژیل بونفوند ، رئیس اتحادیه دارویی اتحادیه های کارگری گفت: “ما باید مهارت ها را برای واکسیناسیون داروسازان و پرستاران گسترش دهیم.” “ما 15 روز تأخیر داشتیم. اما اکنون باید واکسیناسیون افراد در شهر ، به ویژه در داروخانه ها را شروع کنیم. ما آماده هستیم. “

“ما در هفته اول اقدامات واکسیناسیون 1.5 میلیون نفر را علیه آنفلوانزا واکسین کردیم و در کل 3.6 میلیون نفر. ما می دانیم که چگونه این کار را انجام دهیم. بیماران از ما س askال می کنند. “

Bonnefond با بیان اینکه 35٪ از بیماران برای واکسیناسیون آنفلوانزا به داروخانه مراجعه کردند ، افزود: “اقدامات واکسیناسیون یکسان است” ، در حالی که ما فقط 3 سال است که این کار را انجام می دهیم.

وی همچنین به ایجاد مبارزات آزمایشی علیه Covid در داروخانه ها اشاره کرد ، با بیش از یک میلیون آزمایش در یک هفته بدون هیچ مشکلی اساسی. به همین دلیل چادر سفید جلوی داروخانه های فرانسه برای آزمایش وجود دارد.

تنها راه “تکمیل” در یک کار واکسیناسیون گسترده است. مشارکت همه متخصصان بهداشت. از اهمیت قابل توجهی برخوردار است. بونفون به نمایندگی از اتحادیه داروسازان گفت: “ما باید کارت جبران مجدد بازی کنیم. ما قادر به واکسیناسیون تمام فرانسوی ها به تنهایی نخواهیم بود ، اما پزشکان نیز نمی توانند.”

ارادتمند شما چالش لجستیکی به طور خاص برای واکسن Covid ، داروساز تأکید می کند که “تدارکات بخشی از تجارت ما است”. در حقیقت ، واکسن ها باید در دستگاه های خاصی برای ویروس کرونا ویروس-مورد نیاز-بسیار سرد-آرژانتین-استفاده شده_0_63jkFbmjR.html “target =” _ blank “> ذخیره شوند که می توانند تا 80 درجه سانتیگراد خنک شوند. استخراج شده از آنها “فریزرهای فوق العاده” که معمولاً بیمارستان دارند ، می توانند به مدت 5 روز در یخچال معمولی نگهداری شوند.

بنابراین ، داروسازان در این شهر اعلام کردند که آمادگی دارند با همکاران خود در بیمارستان ها برای مدیریت تدارکات واکسیناسیون به توافق برسند.

“بیماران باید یک هفته قبل وقت بگیرند. این ضروری است. سپس ، بسته به این قرارها ، داروسازان دوزهای هفتگی را که روز دوشنبه دریافت می کنند سفارش می دهند و به عنوان مثال تا جمعه آنها را تجویز می کنند. “

محدودیت دیگر: دوز آزاد برای واکسیناسیون 5 نفر استفاده می شود و نباید بیش از 5 ساعت در فضای باز نگه داشته شود. نماینده دارو گفت: “به همین دلیل برای بیماران نیز مهم است که از قبل وقت خود را ببندند تا از دست دادن دوزها جلوگیری کنند. با کمی سازماندهی ، کاری که می دانیم چگونه انجام دهیم ساده است!”

تدارکات برای توزیع واکسن Pfizer و آزمایشگاه Moderna.  / خبرگزاری فرانسه

تدارکات برای توزیع واکسن Pfizer و آزمایشگاه Moderna. / خبرگزاری فرانسه

از طرف دیگر ، “ایجاد واکسیناسیون این یک فاجعه خواهد بود شما باید کمی عقل سلیم پیدا کنید ، “داروساز گفت.” کمپین واکسیناسیون آنفلوانزای H1N1 کاملاً ناکام بود زیرا ما می خواستیم یک داروی انحصاری بسازیم ، این یک اشتباه بود. ما باید به کسانی که در این زمینه هستند اجازه دهیم. “

در پرسشنامه c لو فیگارو، 69.71 درصد در مقابل 30.29 درصد “به دولت اعتماد ندارند که سرعت واکسیناسیون را تسریع کند.” 40 درصد مردم فرانسه مایل به واکسیناسیون هستند.

آرمان ملی

پزشکان ، متخصصان بیماری های عفونی ، پرستاران و کارکنان بیمارستان از این امر شگفت زده شده اند دولت کند و توضیحات وی مبنی بر اینکه افراد بدبین باید قبل از شروع یک کارزار گسترده متقاعد شوند. آنها آن را بهانه ای کودکانه می دانند که باعث ایجاد مهارت در افراد می شود و اضطراب را افزایش می دهد.

حدود 30 پزشک برجسته روز سه شنبه برای تحریک و انتقاد از دولت در یک کار واکسیناسیون ملاقات کردند ، که آنها می گویند “شروع بسیار کند” ، هیچ پایه پزشکی و علمی ندارد.

آنها نوشتند: “خطرات واکسن حداقل است ، فواید تایید شده بسیار زیاد است.” آنها خواستار ایجاد “کارگروه واکسن” ، تلفیق واکسیناسیون برای مراقبان و افراد بالای 65 سال و سپس “سریع” برای کل مردم شدند.

آنها همچنین خواستار کاهش پروتکل ها و دستورات جدید برای دوزهای گسترده با استفاده از فرمول “هر قیمتی” مورد نظر شخص رئیس جمهور مکرون شدند. آنها خواستند كه ما باید “سریع” عمل كنیم.

“همه گیر منتظر نیست.” “فوری است! بیایید واکسیناسیون Covid را به یک هدف بزرگ ملی تبدیل کنیم!”

به گفته کارشناسان ، استراتژی اولیه تأیید شده توسط Haute Autorité de Santé (HAS) این بود که با افرادی که بیشترین خطر را دارند ، در خانه های سالمندانبرای نجات شکننده ترین زندگی قبل از توقف اپیدمی با واکسیناسیون تدریجی بیمار. اما این سیستم از همان ابتدا مختل شد: روش رضایت پدربزرگ و مادربزرگ یا سرپرست آنها ، مشاوره های متعدد ، تأخیر و امتناع به سرعت محدودیت های یک سیستم ناکافی را برای فوریت شرایط و انتظارات بسیاری نشان داد.

موارد
0.000.000


00 000

به ازای هر میلیون نفر جمعیت.

موارد مرگ
00 000


0.000
به ازای هر میلیون نفر جمعیت.


منبع: جان هاپکینز
نمودار: شکوفه می زند | اینفوگرافیک ها: کلاریون

“هیچ دلیل علمی و پزشکی برای به تأخیر انداختن شروع واکسیناسیون در مقیاس بزرگ وجود ندارد. این واکسن پس از ارزیابی طبق دقیق ترین استانداردهای آزمایشات بالینی ، در فرانسه تأیید شده و به بیش از یک میلیون نفر داده شده است. خطرات واکسن حداقل است و عمدتا مربوط به پاسخ ایمنی بدن (تب ، سردرد ، درد عضلانی) است ، در حالی که فواید اثبات شده بسیار زیاد است.

پیشنهاد پزشکان این است که لجستیک عملیات را به یک “کارگروه واکسن” بسپارند ، که دارای گسترده ترین قدرت ممکن است و نتایج خود را به صورت شفاف و روزانه گزارش می کند.

آنها همچنین خواستار دسترسی به واکسیناسیون عمومی برای کلیه مراقبین ، داوطلبان و همه افراد بالای 65 سال و سپس سریع برای کل جمعیت فرانسه ، در مراکز واکسیناسیون که شامل متخصصانی است که برای واکسیناسیون استفاده می کنند (پرستاران). ، داروسازان ، پزشکان جایگزین ، داوطلبان فعال یا بازنشسته).

پزشکان می گویند ، سفارشات جدید برای واکسن های موجود باید “به هر قیمتی” به صورت دسته جمعی و بدون انتظار برای واکسن های فرضی در دست تولید انجام شود. نشانه ای از انتظار برای واکسن فرانسوی در حال انجام ، اما با تأخیر.

سویه جدید در فرانسه

این فریاد هشدار زمانی بوجود آمد که مشخص شد که نسخه جدید انگلیسی Covid در حال حاضر در پاریس است. این خبر را مارتین هیرش ، مدیرکل کمک های مردمی و بیمارستان های پایتخت فرانسه اعلام کرد.

مارتین هیرش وقتی از وی در مورد نسخه جدید ویروس کرونا س askedال کرد ، اعتماد کرد: “بله ، آن در پاریس است. من از ابتدا آن را گفتم.” “وی توسط یک بیمار از منطقه پاریس که تحت نظر بود در آزمایشگاه پاریس پیدا شد و تمام تماس های وی پیدا شد. بیمار تحت کنترل است. “

واکسن های موجود در این گزینه موثر هستند و جهش آن ویروس شناسان در مورد جهش آفریقای جنوبی که قبلاً به برخی از کشورهای اروپایی رسیده است ، اطمینان یکسانی ندارند.

خبرنگار ، پاریس

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *