پیش بینی می شود 236،000 نفر دیگر در اروپا تا دسامبر جان خود را از دست بدهند

[ad_1]

اروپا می تواند 236،000 مورد مرگ و میر اضافی در اثر همه گیری ویروس کرونا را تا به امروز و 1 دسامبر ثبت کند. این را روز دوشنبه مدیر منطقه ای سازمان بهداشت جهانی (WHO) اعلام کرد که از رکود نرخ واکسیناسیون ابراز نگرانی کرد.

“هفته گذشته ، تعداد کشته ها در منطقه 11 درصد افزایش یافته استهانس کلوگه در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “با پیش بینی قابل اطمینان از مرگ 236000 نفر در اروپا بین 1 تا 1 دسامبر ،”

این اعداد اضافه می شود مرگ 1.3 میلیون نفر تا کنون در قاره قدیم ثبت شده است.

تا کنون ، WHO ادعا می کند که افزایش موارد جدید به دلیل حضور بیشتر نوع دلتا، مسری تر ؛ کاهش محدودیت ها و افزایش سفر

WHO درخواست می کند تا روند فرایند واکسیناسیون را از سر بگیرد.  عکس: صدای فضای داخلی

WHO درخواست می کند تا روند فرایند واکسیناسیون را از سر بگیرد. عکس: صدای فضای داخلی

هانس کلوگه می گوید: “ما باید در حفظ بسیاری از خطوط دفاعی ، از جمله واکسیناسیون و ماسک ، محکم باشیم. واکسن راهی برای گشودن جوامع و ایجاد ثبات در اقتصاد است.”

از 53 کشوری که منطقه اروپایی WHO را تشکیل می دهند ، 33 در 10 روز افزایش بیماری را در 14 روز گذشته ثبت کردند و چندین نفر شاهد افزایش بستری و مرگ در بیمارستان هستند.

کلوگه خاطرنشان کرد که تقریبا نیمی از جمعیت منطقه WHO در اروپا واکسیناسیون را تکمیل کرده اند ، اما متاسف است که در شش هفته گذشته این روند خنده دار به دلیل عدم دسترسی به واکسن در برخی از کشورها و عدم پذیرش در برخی دیگر.

ضرورت آشکاری برای افزایش تولید وجود دارد، دوزها را تقسیم کرده و دسترسی به واکسن ها را در کشورهای عضو بهبود بخشید تا بتوانند طیف وسیعی از واکسن ها را به مردم ارائه دهند. “

WHO مجدداً از دولتهای اروپایی خواست مدارس خود را باز کنند تا کودکان بتوانند در چرخه بعدی 2021-2022 درسهای حضوری را دنبال کنند و توصیه کرد اقدامات پیشگیرانه برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به ویروس کرونا انجام شود.

در میان اقدامات ، WHO به معلمان و سایر کارکنان فرصت واکسیناسیون اشاره می کند ، که باید توسط دانش آموزان بالای دوازده سال که از بیماری یا شرایطی رنج می برند که به ویژه آنها را در برابر عفونت با Covid-19 آسیب پذیر می کند ، انجام شود.

با اطلاعات آژانس ها

AFG

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *