پیشوایان قهرمان و سرگرد در حال حاضر در خانه ریاست جمهوری هستند

[ad_1]

دو سگ رئیس جمهور بایدن ، قهرمان و سرگردقبلاً در کاخ سفید نصب شده اند و این یک سنت طولانی در ایالات متحده است که در زمان دولت دونالد ترامپ شکسته شد.

در ویدئویی که مایکل لاروسا ، سخنگوی بانوی اول جیل بایدن ، منتشر کرده است ، سگها در حال قدم زدن در محوطه محل اقامت ریاست جمهوری در حالی که در پس زمینه اولیسک واشنگتن دیده شده ، مشاهده شده اند.

لاروسا روز دوشنبه در بیانیه ای به CNN گفت: “قهرمان از صندلی نرم جدید خود در نزدیکی اجاق گاز لذت می برد و سرگرد دوست دارد روی زمین چمن جنوبی بدود.”

سگها ، هر دو ژرمن شپرد ، ردپای بو ، سگ آب پرتغالی اوباماس و بارنی ، اسکاتلندی تریر بوش را دنبال می کنند.

ترامپ معروف به فوبیای جنینیاو این سنت ریاست جمهوری را شکست – مانند بسیاری دیگر – و هرگز در کاخ سفید حیوان خانگی نداشت.

این دو سگ مکمل خانواده بایدن هستند ، آنها همچنین گربه ای دارند که نژاد آن هنوز مشخص نیست.

میشل اوباما و جیل بایدن با پای پیاده به سمت قهرمان می روند.  عکس: خبرگزاری فرانسه

میشل اوباما و جیل بایدن با پای پیاده به سمت قهرمان می روند. عکس: خبرگزاری فرانسه

خانواده کامل

قهرمان و سرگرد هم در پیام های مختلف رئیس جمهور منتخب ظاهر شدند. در یکی از آنها ، در یک تبلیغات انتخاباتی ، طلسم پس از نشان دادن اینکه ترامپ ایده داشتن طلسم ریاست جمهوری را به سخره می گیرد ، هشدار داد “مردم خود را عاقلانه انتخاب کنید”.

بایدن ها در سال 1975 ملاقات کردند ، چند سال پس از آنکه سناتور وقت دلاور با تصور غیرقابل تصور روبرو شد: همسر جوان و دخترش. در یک تصادف درگذشت روی ماشین

بایدن به طور منظم می گوید همسر دوم او خانواده اش را “دوباره” جمع کرد.

این زوج در سال 1977 ازدواج کردند و او ازدواج کرد در “مادر” فرزندانش هانتر و بو ، بازماندگان این حادثه هستند. آنها با هم یک دختر دارند ، اشلی ، که در سال 1981 متولد شد

جیل بایدن در حالی که خانواده اش را بزرگ می کرد ، دریافت کرد دو مدرک کارشناسی ارشد و یک مدرک دکترا در آموزش.

او از سه نامزد ریاست جمهوری قبلی از همسرش حمایت کرد و یکی از سرگرم کننده ترین مدافعان و فعال خستگی ناپذیر وی در آخرین حرفه خود بود.

بایدن غالباً درمورد اینکه چگونه روابطش با فرزندانش به او کمک کرد تا در هنگام ایجاد حرفه سیاسی و همچنین هنگام ازدواج با جیل به او کمک کند تا با غم و اندوه کنار بیاید.

او سالها در حالی که سناتور بود ، با واشنگتن و خانه خانوادگی دلاور دو ساعت با قطار سفر کرد تا در آنجا برای هانتر و بو باشد.

بو به عنوان وارث اخلاق و مهارتهای سیاسی پدرش دیده می شد. وی در ارتش عراق خدمت کرد و دادستان کل دلاور شد.

ولی از سرطان می میرد مغز در سال 2015 در 46 سالگی ، کمتر از دو سال پس از تشخیص

بایدن غالباً در سخنرانی های سیاسی به فرزند مرحوم خود مراجعه می کرد و مرتباً از مزار وی و همچنین همسر اول و دخترش دیدن می کرد.

پسر دیگر بایدن ، هانتر ، از کانون توجهات دور ماند. وی در حال مبارزه با اعتیاد به الکل و مواد مخدر است و پس از گذراندن آزمایش کوکائین در سال 2014 از نیروی دریایی مرخص شد.

این موضوع قبل از رای گیری درباره تجارت وی در اوکراین و چین در تاریخ 3 نوامبر ، به کانون منظم حملات دونالد ترامپ تبدیل شد.

هانتر ، 50 ساله ، اکنون یک هنرمند مستقر در لس آنجلس، تصدیق کرد که در برخی از معاملات خود “عدم قضاوت” نشان داده است ، اما هرگونه بی نظمی را انکار کرد.

با این حال ، بایدن ثابت قدم از پسرش حمایت می کند. در جریان مناظره نهایی ریاست جمهوری ، وقتی ترامپ مصرف کوکائین هانتر را مسخره کرد ، معاون رئیس جمهور پیشین به سادگی گفت: “من به او افتخار می کنم. من به پسرم افتخار می کنم.”

خبرگزاری فرانسه

ap[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *