پنج مهمترین پیشنهادی که باعث شد وی رئیس جمهور ایالات متحده شود

[ad_1]

رئیس جمهور جدید جو بایدن در مورد موضوعات مختلف قول داده است رویکرد متفاوت دونالد ترامپ و بدین ترتیب موفق شد رأی دهندگان ایالات متحده را در انتخابات 3 نوامبر فتح کند. اینها پیشنهادات اصلی او بود.

1) “عادی بودن” ، درج و واحد کشور

پس از برخی از پرتلاطم ترین و اختلاف انگیزترین دوره های تاریخ آمریکا ، بایدن اعتماد اکثر رای دهندگانی را که می خواستند جلب کرد. ریاست جمهوری “عادی” ، به طور قابل پیش بینی ، جایی که زندگی مانند سیاستمداران ترامپيستا پر از شوک ، قانون شکن و نبرد با متحدان نبود.

در حالی که ترامپ به رقبا توهین می كرد و اختلاف را تشویق می كرد ، بایدن شخصیتی شناخته شده بود كه قول اتحاد این كشور و تشكیل دولت در توافق با جمهوری خواهان را داد. “التیام زخم ها”، شعار او بود.

اگرچه یک پیرمرد 78 ساله سفیدپوست است ، اما وعده یک دولت فراگیرتر و متنوع تر را داده است ، و این موضوع قبلاً توسط انتخاب شریک نامزد وی کامالا هریس ، یک پدر از جامائیکا و یک مادر از هند و همچنین حمایت وی از جنبش ضد نژادپرستی مورد توجه قرار گرفته است. و خشونت پلیس توسط BlackLivesMatter.

بایدن به سیاست مرزی باز که مساعدتر برای مهاجرت باشد باز خواهد گشت و همچنین گسترش حقوق جامعه LGTBQ را ترجیح می دهد.

2) مدیریت همه گیر مختلف

هنگامی که شیوع ویروس کرونا در سراسر کشور در ماه نوامبر افزایش یافت ، بایدن اعلام کرد که رویکردی متفاوت از سلف خود را در پیش خواهد گرفت.

در حالی که ترامپ حاضر به پوشیدن بند نبود ، با دانشمندان درگیر شد و از فرماندارانی كه اقدامات محدود كننده انجام دادند انتقاد كرد ، بایدن قول داد استفاده از ماسک را مجبور خواهد کرد در سطح ملی؛ شما به متخصصان بهداشت گوش خواهید داد و آنها کسانی هستند که سیاست ها را اعلام می کنند. این آزمایش و پیگیری پرونده را دو برابر می کند و به اقتصاد این امکان را می دهد تا به روشی “ایمن” باز شود و به کلاس برگردد.

بایدن دوز دوم واکسن کووید را دریافت کرد.  عکس: رویترز

بایدن دوز دوم واکسن کووید را دریافت کرد. عکس: رویترز

او هم قول این را داد شتاب خواهد گرفت فرآیند واکسیناسیون.

3) افتتاح اقتصاد و افزایش مالیات های متوسط

برخلاف مدل ترامپ از “اول آمریکا” (ابتدا ایالات متحده آمریكا) ، پیشنهادات اقتصادی بایدن گشودن كشور تا آنجاست تجارت جهانی و به دنبال از سرگیری جنگ تعرفه ای با چین و اتحادیه اروپا هستند.

در جبهه داخلی ، وی قول تقویت تولید و صنعت فناوری را داد و به دنبال تخفیف طبقه متوسط ​​بود بالا بردن حداقل دستمزد با 15 دلار در ساعت.

اگرچه دولت های دموکراتیک تمایل به افزایش مالیات دارند ، بایدن این قول را داده است آنها را بارگذاری نمی کند خانواده هایی که کمتر از 400000 دلار در سال درآمد دارند و برای کسانی که درآمد بیشتری کسب می کنند ، خانواده های جدید اعمال می شوند. همچنین بار بدهی دانشجویان را کاهش می دهد و سرمایه گذاری بزرگی در 1.3 تریلیون دلار زیرساخت انجام می دهد.

4) بهبود سیستم بهداشتی

در زمانی که سیستم بهداشتی کمبودها و نابرابری های شدید در همه گیر را نشان داده است ، بایدن قول داد بهبود اوباماکر و دسترسی به پوشش ، گرچه از شعار “سلامتی رایگان برای همه” توسط برنی سندرز ، رقیب خود در حزب داخلی دموکرات فاصله گرفت.

5) نبرد علیه تغییر اوضاع

او رویکرد کاملاً متفاوتی از ترامپ در مورد محیط زیست خواهد داشت ، موضوعی که بایدن و دموکرات ها را نگران می کند. موعودیا به توافقنامه اقلیم پاریس برگردید و مقررات مربوط به انتشار آلاینده ها را که توسط جمهوری خواهان از بین رفته بود و در سال 2050 به صفر رساند ، اعمال می کند. اگرچه وی گفت که شکستن قطعه را ممنوع نمی کند ، همانطور که ترامپ استدلال کرد ، فعالیت می تواند محدود شود. برخلاف سلف خود ، به انرژی پاک اعتماد خواهد کرد.

واشنگتن ، خبرنگار

ap

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *