پس از Brexit ، محصولات انگلیس به قاره نرسیدند

[ad_1]

خرید پس از انگلیس و انگلیس پس از تولید Brexit گیجی و تعرفه های بالا، با وجود توافق بر خلاف آن.

مارک و اسپنسر ، سوپرمارکت معروف انگلیس ، شعبه هایی در فرانسه دارند. غذای آماده او ، محصولات انگلیسی برای جامعه لندن “منوی نوستالژی” ، ساندویچ BLT و میگو با تخم مرغ و شانه ، دسته گل سوسن سفید با نصف قیمت یک دسته گل فرانسه است.

شعبه باستیل M&S یک زمین بایر است: نه گل ، نه سالاد ، نه ساندویچ ، نه مردم. یخچال ها خالی است. همه این محصولات تازه باید روزانه از انگلستان تهیه شود و با Brexit و مقررات جدید آن نمی توان. آنها در گمرک غرق می شوند.

مقررات و تعرفه های جدید ، جابجایی کالا را پیچیده می کند.  (خبرگزاری فرانسه)

مقررات و تعرفه های جدید ، جابجایی کالا را پیچیده می کند. (خبرگزاری فرانسه)

بروکراسی اداره گمرک جهنمی است. اسنادی به علاوه اسنادی که شرکت های مخابراتی از آنها اطلاع ندارند. قوانین جدید باعث کاهش سرعت تحویل از انگلیس به سرزمین اصلی شده است و M&S خالی است. این یکی از اصلی ترین قربانیان وی است.

پس از رسیدن به لبه Frankish انگلیس ، lکامیون هایی که محصولات تازه دارند به دلیل کمبود کاغذ رد می شوند برای انتقال به اتحادیه اروپا ضروری است. یک پنجم اسنادی که ارائه می دهند قبل از عبور از کانال مانش در کشتی یا قطار یوروتونل نادرست است.

آنها نمی توانند بسته ها را تحویل دهند

پیک DPD تجهیزات مورد نیاز اتحادیه اروپا را قطع کرد و بوروکراسی گمرک را مقصر دانست. شرکت حمل و نقل گفت: “صلوازم قاره و ایرلند “ زیرا حداکثر یک پنجم بسته ها مستندات اشتباهی داشتند.

بار اسناد اضافی و قوانین مرزی جدید برای شرکت های انگلیسی آشکار شده است. این بعد از آن بود که Courrier DPD تحویل کالا به سرزمین اصلی را قطع کرد و مارکس و اسپنسر هشدار داد که تحویل آبنبات Percy Pigs به ایرلند در معرض خطر است.

DPD گفت که عرضه خود را به اروپا و جمهوری ایرلند به حالت تعلیق درآورد “به دلیل نیازهای اضافی داده های گمرکی.”

کارکنان گمرک در هلند وسایل نقلیه ترک شده از کشتی انگلیس را بررسی می کنند.  (EFE)

کارکنان گمرک در هلند وسایل نقلیه ترک شده از کشتی انگلیس را بررسی می کنند. (EFE)

این نشانه ناآگاهی مشتریان و شرکتهای حمل و نقل در مورد اطلاعات اضافی است که اکنون برای عبور از مرز ، بخشی از بازار واحد اروپا ، مورد نیاز است.

DPD گفت که حداکثر یک پنجم بسته ها “داده های نادرست یا ناقص را ضمیمه کرده اند ، به این معنی که آنها باید به فرستنده برگردانده شوند”. این شرکت توضیح داد که ورزش کرده است فشار اضافی بر گردش مالی و زمان تحویل شما.

“علاوه بر این ، ما می بینیم تأخیر و ازدحام در بنادر انگلیس و الزامات سختگیرانه تر برای گذرگاه های کناl. “، او در بیانیه ای نوشت.

این شرکت گفت: “خدمات جاده ای ما در اروپا ، از جمله جمهوری ایرلند را متوقف و بررسی می کند”. آنها روز سه شنبه مشتریان خود را با برنامه هایی برای از سرگیری خدمات به روز می كنند.

شیطان در جزئیات

استیو روو ، مدیرعامل Marks & Spencer ، امروز گفت که “این شرکت همچنان با تعرفه های احتمالی برای یک سوم محصولات خود که برای فروشگاه های اتحادیه اروپا در نظر گرفته شده است ، روبرو خواهد شد.” همینطور “یک فرایند اداری بسیار پیچیده” که باعث افزایش هزینه های تجاری می شود.

روو همچنین فاش کرد که پرسی خوک معروف M&S در ایرلند مشمول تعرفه خواهد شد. اگرچه در آلمان تولید می شود و فرآوری یا اصلاح نشده است ، اما معمولاً قبل از توزیع در جمهوری ایرلند به انگلستان منتقل می شود.

قوانین پیچیده اتحادیه اروپا به این معنی است که این شرکت تعرفه هایی را برای پنیر فرانسوی یا ایتالیایی تعیین کنید، که با دست رنده شده و سپس به ایرلند منتقل می شود. اما در صورت خرد شدن دستگاه ، زیرا در نظر گرفته می شود محصول به اندازه کافی تغییر کرده است.

روو گفت مقیاس M&S به این معنی است که می تواند راه هایی برای کاهش بار اضافی با انبارهای گمرک پیدا کند. اما وی هشدار داد که این تلاش برای شرکتهای کوچکتر قابل توجه خواهد بود.

“بسیاری دیگر از شرکتهای کوچک انگلیسی وجود دارد که این بدان معنی است با تعرفه روبرو خواهد شد یا باید مجبور شوند خود را با اتحادیه اروپا تطبیق دهند. “

معامله متقلبانه

توافق انگلستان با اتحادیه اروپا در شب کریسمس “معامله بدون عوارض” اعلام شد. اما روسای صنایع غذایی گفتند که این اصطلاحات به معنای آن است تعرفه ها هنوز هم برای بسیاری از محصولات اعمال می شود.

رو به مارک و اسپنسر گفت: “بدون پرداخت دقیق وظیفه دقیقاً عاری از پرداخت مالیات نیست.”

فروشگاه بزرگ دبنهام ، که در مرحله اجرا است ، دریافت سفارشات آنلاین از جمهوری ایرلند را متوقف کرده اند برای جلوگیری از هزینه های هزینه.

خرده فروشان لباس با تحویل محصولات خارج از اتحادیه اروپا و ارسال آنها به ایرلند ، از طریق پیچیدگی قوانین جدید Brexit کار می کنند.

به عنوان مثال ، اگر یک خرده فروش لباس لباس را از ترکیه – مرکز اصلی تولید تی شرت و لباس – به انگلستان وارد کند و سپس آن را به جمهوری ایرلند بفرستد ، این ممکن است تحت تأثیر تعرفه قرار گیرد.

تأخیر در بنادر موجب هشدار صادرکنندگان غذاهای دریایی اسکاتلندی شده است. آنها می گویند که سهام فرار آنها (خرچنگ دریایی ، صدف ، صدف) خطر پوسیدگی دارند اگر آنها نتوانند به موقع به بازارها برسند.

شرکت های حمل و نقل همچنین تاخیر مرزی در ایرلند شمالی را “تقریبا غیرقابل انکار” توصیف کردند. آنها هشدار دادند كه خطر طولانی شدن كمبود غذا در انگلیس را برای چند روز ادامه می دهند.

Sainsbury برای جلوگیری از قفسه های خالی در ایرلند شمالی ، به عمده فروشانی مراجعه کرد که محصولات Spar را ذخیره می کنند.

بندر دوبلین ، در وسط یک درگیری تعرفه ای.  (EFE)

بندر دوبلین ، در وسط یک درگیری تعرفه ای. (EFE)

مصرف کنندگان اتحادیه اروپا تحت تأثیر قرار می گیرند هزینه های غیرمنتظره واردات هنگام سفارش محصولات از انگلستان از پایان Brexit.

آنها معتقد بودند که توافق نامه امضا شده توسط بوریس جانسون ، که شامل وعده تجارت بدون گمرک است ، به این معنی است که آنها می توانند بدون پرداخت هزینه اضافی به سفارشات خود از انگلیس ادامه دهند. در مقابل ، آنها قبض های سنگینی دریافت می کنند.

هزینه های سنگین گمرکی

یک انگلیسی در فرانسه از فرانسه شلوار و پیراهنی خرید و 160 یورو پرداخت. وقتی از طریق پیک UPS وارد شدم 48 یورو هزینه گمرک اضافه کرده بود.

هنگامی که وی اعتراض کرد ، این شرکت توضیح داد که تمام مشتریان آن در اروپا مجبور به پرداخت هزینه های وارداتی هستند که توسط مقامات محلی تحمیل شده است.

هیچ کس این تفاوت بین توافق نامه اجتناب از تعرفه و واقعیت را درک نمی کند. مشکل این است که عوارضی که پرداخت می شود در سایتهایی با ارزش بیش از 150 یورو که از انگلستان سفارش داده شده و در انگلیس یا اتحادیه اروپا تولید نشده است قابل اعمال است.

این توافق نامه همچنین قوانین مالیات بر ارزش افزوده را نیز تغییر داد. افرادی که در اتحادیه اروپا زندگی می کنند هنگام خرید محصولات در انگلیس مجبور نیستند مالیات بر ارزش افزوده بیشتری را در انگلیس پرداخت کنند. آنها باید مالیات بر ارزش افزوده اعمال شده در کشور محل اقامت را پرداخت کنند.

حالت آشفتگی مطلقی بوجود می آید. توصیه اصلی این است که انگلیسی ها در اروپا که می خواهند اقلامی را در انگلیس خریداری کنند ابتدا باید بفهمند که چه مقدار حقوق دارند یا نه.

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *