پایتخت ، از یک نقطه توریستی به یک اردوگاه نظامی

[ad_1]

صحنه در پایتخت آمریکا. به نظر می رسید خاموش است. در مجلس نمایندگان ، قانون گذاران کشور هنگام رأی دادن به برکناری رئیس جمهور ، در مورد دموکراسی ، حاکمیت قانون و سخنان آبراهام لینکلن رسما صحبت کردند. آنها ماسک زده بودند ، قانونی که دموکرات ها وضع کرده بودند ، به عنوان معیاری از بیماری همه گیر که همچنان آزار دهنده کشور است.

اما به نظر می رسید که او فقط چند قدم جلوتر ، جلوی درب دوربین رفته است اردوگاه مسلحانه.

استیضاح رئیس جمهور دونالد ترامپ برای دامن زدن به قیام کاپیتول هیل حاوی یادآوری هایی از خشونت و مرگ است که یک هفته پیش رخ داده است و ترس از نیاز به برج محافظت بیشتر تا دیگر تکرار نشود.

سربازان گارد ملی در مأموریت خود برای نگهبانی از کنگره به نوبت می خوابند.  عکس: خبرگزاری فرانسه

سربازان گارد ملی در ماموریت خود برای نگهبانی از کنگره به نوبت می خوابند. عکس: خبرگزاری فرانسه

جایی که بازدید کنندگان و گردشگران پیاده روی می کردند ، صدها نفر از اعضای گارد ملی اردوگاه ایجاد کردندکه از قانونگذارانی که هنوز از خشونت هفته گذشته متزلزل شده بودند و اکنون در حال آماده سازی هستند محافظت کرد گوارشی توسط رئیس جمهور منتخب جو بایدن.

تاسیسات پایتخت توسط نرده ها احاطه شده بود و ده ها نیروی امنیتی دیگر در حالت آماده باش بودند.

ماکت گنبد ، واقع در بالای پایتخت ، مجسمه آزادی ، در مرکز بازدیدکنندگان از پایتخت قرار دارد. در زیر آن ، سربازان در کف مرمر می خوابیدند ، در حالی که دیگران برای بحث در مورد دستورالعمل های راهپیمایی روز خود جمع می شدند.

زیر مجسمه آزادی ، در کنگره.  عکس: خبرگزاری فرانسه

تحت مجسمه آزادی ، در کنگره. عکس: خبرگزاری فرانسه

آنها از یک انتهای سالن غول پیکر به سر دیگر و شماره ها دسته بندی شده بودند غیرممکن کردن به دنبال علائمی بنامید تعیین فاصله از سایر افراد در جامعه. برای محافظت از خود در برابر COVID ، آنها ماسک زده و از خود در برابر خشونت احتمالی محافظت می کنند ، سپرهای ضد شورش و ماسک های گاز.

برایان مست جمهوری خواه از فلوریدا ، جانباز نظامی که هر دو پای خود را در جنگ افغانستان از دست داد ، با دیدن این شوکه شد اینقدر سرباز آنها برای ایمن نگه داشتن کپیتول مورد نیاز بودند.

“ای یکی از غم انگیزترین چیزها برای این دنیا ، برای من ، “ماست هنگام گشتن در این مکان گفت.

در دستان بالا

کاپیتول همیشه قبل از شروع فرماندهی اقدامات امنیتی فزاینده ای را می بیند ، اما به ندرت به نظر می رسد که ملت چنین باشد در دستان

اما همراه با علائم ترس ، نشانه هایی از قدردانی برای کسانی که از پایتخت دفاع می کردند نیز وجود داشت.

تونلی که به ساختمانهای اداری مجلس نمایندگان منتهی می شد ، ادای احترامی بلاعوض برای مأموران اجرای قانون شد که هنگام حمله یك گروه خشونت آمیز به ساختمان در تلاش برای انحراف تأیید آرا ، از كاپیتول دفاع كردند. از کالج انتخاباتی انتخابات ریاست جمهوری.

او در ساختمان دفتر سنای دیرکسن در کپیتول هیل می خوابد.  عکس: خبرگزاری فرانسه

او در ساختمان دفتر سنای دیرکسن در کپیتول هیل می خوابد. عکس: خبرگزاری فرانسه

بیشتر از 50 افسر پلیس در این حمله زخمی شدند ، از جمله 15 نفر در بیمارستان بستری شدند. یکی از آنها درگذشت.

او پوستری از چهره ها و ستاره های خندان را امضا کرد که توسط Claire 8 امضا شده بود: “از اینکه مادرم را در امان نگه دارید متشکرم”.

پوسترهای شکرگذاری از همه رده ها و احزاب سیاسی ، از جمله نامه دفتر رهبر اکثریت سنا ، میچ مک کانل از کنتاکی ، ارسال شده است. یک علامت دیگر AOC می گوید: “ما بدون شما اینجا نخواهیم بود” ، حروف اولیه نماینده. اسکندریه Ocasio-Cortes ، از نیویورک.

بیرون هم

گارد ملی و نرده ها.  عکس: خبرگزاری فرانسه

گارد ملی و نرده ها. عکس: خبرگزاری فرانسه

در خارج از پایتخت ، اعضای گارد ملی – بسیاری از آنها اسلحه های نیمه اتوماتیک هجومی – مکمل کار پلیس کاپیتول هستند و هر یک از ساختمان های اداری را که قانونگذاران و کارمندان آنها در زمان حضور در تپه کاپیتول استفاده می کنند ، دور می زنند. رای دادن. تعداد ورودی ساختمان ها به شدت کاهش می یابد و کسانی که نزدیک می شوند باید گواهی ورود ارائه دهند.

تنش در سالن نیز مشهود بود. از روز سه شنبه ، قانونگذاران باید تصویب می کردند فلزیاب قبل از پذیرش در محوطه اعضای کنگره قبلاً از این فرصت برای دور زدن ایست بازرسی های امنیتی در بیشتر ورودی های ساختمان استفاده می کردند.

افسران پلیس کاپیتول و گارد مدنی در مجلس نمایندگان بودند ، اما هیچ ایست بازرسی وجود نداشت. روزنامه نگاران برای ورود به گالری های محوطه مجبور به انجام همان کار بودند.

صدها سرباز در مرکز بازدید کنندگان کاپیتول در حال استراحت هستند.  عکس: خبرگزاری فرانسه

صدها سرباز در مرکز بازدید کنندگان کاپیتول در حال استراحت هستند. عکس: خبرگزاری فرانسه

از آنجا که بحث استیضاح ترامپ امروز بعد از ظهر در مجلس برگزار شد ، یک طرف خواستار وحدت و دیگری طرف مسئولیت شد. خیلی واضح نیست که این اتفاق بیفتد یا نه.

رپ گفت: “این لحظه حقیقت است ، دوستان من.” گری کانلی از ویرجینیا. “آیا آنها طرف هرج و مرج و جمعیت هستند ، یا طرف دموکراسی مشروطه و آزادی ما هستند؟” “اگر ما هر سیاستمداری را که می داد سرزنش کنیم سخنرانی آتشین برای جمعیتی از طرفداران ، این کنگره خالی خواهد بود. این کاری است که رئیس جمهور انجام داد ، هر کاری کرد“نماینده تام مک کلینتاک ، جمهوریخواه کالیفرنیا گفت.

خانه لیز چنی جمهوریخواه 3 از وایومینگ ، که طوفانی را در حزب ایجاد کرد و گفت او از استیضاح حمایت خواهد کرد ، پس از رأی مثبت به سرعت از آنجا خارج شد.

یک پوستر حضور ارتش در کنگره در واشنگتن را نشان می دهد.  عکس: خبرگزاری فرانسه

یک پوستر حضور ارتش در کنگره در واشنگتن را نشان می دهد. عکس: خبرگزاری فرانسه

اما یکی دیگر از حامیان استیضاح جمهوری خواهان ، جان کاتکو از نیویورک ، کمی نزدیکتر به یک میز باقی ماند و یک ترمینال نتایج را ردیابی می کرد.

نانسی پلوسی ، رئیس مجلس نمایندگان رأی داد و شمارش را اعلام کرد ، اما تنها پس از انتظار برای رسیدن به استیضاح وی ، ماکسین واترز ، متحد دموکرات کالیفرنیا ، مخالف سرسخت ترامپ ، برای صدور 232 رای نهایی.

وقتی پلوسی شمارش آرا را اعلام کرد ، صدای ضعیفی به گوش رسید ، یک دور تشویق یک یا دو نفر از تماشاگران ، که به سرعت با سکوت جایگزین شد زیرا بیشتر اعضای به سمت خروج حرکت می کردند.

توسط کوین فرکینگ و اندرو تیلور ، آسوشیتدپرس

ap

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *