پاپ امریتوس بندیکت شانزدهم نیز علیه ویروس کرونا واکسینه شده است

[ad_1]

سخنگوی سنت گفت: پس از اینکه روز چهارشنبه اعلام شد پاپ فرانسیس 84 ساله واکسینه شده است ، این پنجشنبه اعلام شد که پاپ بندیکت شانزدهم ، 93 ساله ، اولین دوز covid-19 را نیز دریافت کرده است. تخت پادشاهی.

پورتال خبری رسمی می نویسد ، پاپی آرژانتینی اولین دوز واکسن را روز چهارشنبه دریافت کرد ، در حالی که پاپ افتخاری آلمان این پنجشنبه را دریافت کرد ، به عنوان بخشی از کار واکسیناسیون که روز قبل توسط واتیکان آغاز شد.

ماتئو برونی گفت: “من می توانم تأیید کنم که به عنوان بخشی از برنامه واکسیناسیون ایالت واتیکان ، تا به امروز ، اولین دوزهای واکسن covid-19 به پاپ فرانسیس و پاپ امریتوس تحویل شده است.” ، مدیر مرکز مطبوعاتی مقدس مقدس.

پاپ منفی آرژانتین اولین دوز واکسن را روز چهارشنبه دریافت کرد ، در حالی که پاپ آلمانی برجسته آن را روز پنجشنبه دریافت کرد.  عکس: خبرگزاری فرانسه

پاپ منفی آرژانتین اولین دوز واکسن را روز چهارشنبه دریافت کرد ، در حالی که پاپ افتخاری آلمان روز پنجشنبه آن را دریافت کرد. عکس: خبرگزاری فرانسه

فرانسیسکو در بخشی از دهلیز سالن پل ششم ، مخصوصاً برای واکسیناسیون ، واکسینه شد.

واتیکان روز چهارشنبه کارزار واکسیناسیون نزدیک به 5000 ساکن و کارمندان واتیکان را آغاز کرد.

فرانسیسکو اولین دوز واکسن را از Pfizer و BioNTech دریافت کرده و دومین واکسن را طی سه هفته دریافت می کند. بدون عکس تاکنون توزیع شده است.

فرانسیسکو در مصاحبه ای که روز یکشنبه در تلویزیون ایتالیا منتشر شد ، واکسیناسیون را “اقدامی اخلاقی توصیف می کند ، زیرا سلامتی خود را به خطر می اندازید ، زندگی خود را به خطر می اندازید ، اما زندگی دیگران را نیز به خطر می اندازید.”

پیشوایان مختلف ، اسقف ها و کاردینال های مختلف به ویروس آلوده شده اند در ماههای اخیر ، از جمله کاردینال کرسنزیو سپه ، اسقف اعظم ناپل.

فابریزیو سوکورسی ، که پنج سال پزشک شخصی پاپ بود ، روز شنبه پس از “عوارض ناشی از covid-19” در هنگام بستری شدن در بیمارستان برای آسیب شناسی سرطان ، در سن 78 سالگی درگذشت.

فرانسیسکو تمام سفرهای خود را لغو کنید در خارج از کشور از زمان ابتلا به همه گیری در مارس 2020 و سفر وی به عراق را زیر سوال برد ، که به دلیل همه گیری برنامه ریزی شده برای 5-8 مارس آینده.

خبرگزاری فرانسه

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *