پاپ اعلام کرد که واکسن کووید هفته آینده تزریق می شود

[ad_1]

پاپ اعلام کرد که واکسینه خواهد شد “هفته بعد” علیه Covid-19 ، به عنوان بخشی از یک طرح واکسیناسیون در واتیکان ، در حالی که حمله به “انکار خودکشی” کسانی که کارآیی آن را انکار می کنند.

هفته آینده ما شروع به انجام آن خواهیم کرد (واکسیناسیون) ، من قبلاً قرار گذاشتم“، پاپ در مصاحبه با کانال ایتالیایی Canale 5 ، که به طور کامل این یکشنبه پخش می شود ، فاش کرد.

پس از شکایت از وجود “انکار خودکشی که نمی توانم توضیح دهم” ، فرانسیسکو تأکید کرد: “ما باید این کار را انجام دهیم”. وی افزود: “من از نظر اخلاقی فکر می کنم همه باید واکسینه شوندزیرا شما نه تنها سلامتی ، زندگی خود بلکه دیگران را نیز به خطر می اندازید “.

حداقل سه کاردینال در واتیکان به کوید آلوده بودند.  (خبرگزاری فرانسه)

حداقل سه کاردینال در واتیکان به کوید آلوده بودند. (خبرگزاری فرانسه)

پاپ همچنین به یاد آورد که وقتی او کوچک بود ، وجود داشت “فلج اطفال”. وی گفت: “در نتیجه ، بسیاری از کودکان فلج شدند و همه منتظر واکسن بودند. وقتی واکسن رسید ، به آن قند دادند.”

خورخه برگولیو گفت: “سپس ما در سایه واکسن ها ، علیه سرخک ، علیه این ، علیه آن … واکسن هایی که به کودکان تزریق می شود بزرگ شدیم.”

او اینگونه گفت نمی فهمد “چرا بعضی می گویند: نه ، واکسن خطرناک است”. وی گفت: “اما اگر پزشكان آن را بعنوان موردی كه می تواند خوب باشد معرفی كنند ، خطر زیادی ایجاد نمی كند ، چرا این كار را نمی كنید.”

DV

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *