«پاسپورت سلامتی» ایتالیا به دلیل شیوع کرونا چه اقدامی می کند؟

[ad_1]

دولت ایتالیا گذرنامه سلامت یا گواهی سبز را تأیید کنید اجباری ، که به افراد واکسینه شده امکان دسترسی به خدمات متنوع را می دهد. برخی تصمیمات باعث اختلاف نظر خواهد شد.

این مورد در مورد آموزش و پرورش ، جایی که برای معلمان ، اساتید و کارکنان غیر آموزشی اجباری خواهد بود پاسپورت بگیر این امر بیش از 200 هزار معلم را مجبور به دریافت واکسن ها می کند.

در مناطق مختلف جنوبی مقاومت ثبت می شود و میانجیگری درخواست شد ، اما سرانجام تأیید شد که تلقیح اجباری است. کسانی که گواهینامه سبز را ارائه نمی دهند به دلیل “غیبت غیر موجه” کنار گذاشته می شوند. در صورت تکرار امتناع تا پنجمین روز غیبت ، کار پایان می یابد و “پاداش تعلق نمی گیرد”.

در عمل ، این به معنای اخراج یکنواخت و یکنواخت استبه این اقدام توسط احزاب راست گرا که یکی از آنها لیگ رهبران ماتئو سالوینی است که بخشی از دولت است ، رد شد.

واکسن دریافت شود

واکسن اخذ پاسپورت سبز در رم. عکس از رویترز

تعهد واکسیناسیون در زمینه آموزش در حال حاضر در بخش بهداشت وجود دارد ، جایی که پزشکان برداشته و اخراج می شوند و امدادگران که از واکسیناسیون خودداری می کنند.

از این جمعه گذرنامه سلامت لازم الاجرا می شود ، دسترسی به طیف گسترده ای از فضاهای بسته، مانند بارها ، رستوران ها ، سینماها ، تئاترها ، سالن های کنسرت ، استادیوم ها ، استخرها ، سالن های بدنسازی. گذرنامه سلامت از ممنوعیت حضور در خانه جلوگیری می کند ، به ویژه در مورد قرنطینه ها.

از امروز جمعه ، میزها در کافه ها و رستوران های مکان های بسته باز می شوند گذر سبز در مناطق باز الزامی نیست.

جایگزین الزام ارائه کارت سبز نمایش نتایج تامپون ها و آزمایشات است که تأیید می کند که دارنده نتیجه منفی به آزمایش عفونت داده است.

تناقضات

در ایتالیا ، یک اختلاف آشکار در مورد تعهدی که بر عهده مسئولین تمرینات است ، وجود دارد هویت خود را کنترل کنید و از برنامه ای با تلفن های همراه استفاده کنید که همراه با گذرنامه سلامت ، مجوز ورود به محل را ایجاد کند.

همچنین در مورد استفاده قرار می گیرد قطارها ، کشتی ها و هواپیماهای راه دور در هفته های اول سپتامبر

داده های این جمعه نشان می دهد 7،230 کشته و 27 کشته. آنها تأیید می کنند که در طول موج چهارم همه گیری ، عفونت های نوع دلتا ، با حضور غالب در 95 درصد عفونت ها ، همچنان در حال افزایش هستند ، اما با سرعت کمتری نسبت به هفته گذشتهبه

واکسن کرونا در میلان تزریق می شود.  عکس AP

واکسن کرونا در میلان تزریق می شود. عکس AP

فوتشدگان پایدار می مانند در حالی که بستری شدن ها صد نفر افزایش یافته است و در هشت مورد بستری شدن شدیدترین موارد در مراقبت های ویژه.

رشد بیماران در بخشهای عادی بیمارستان برای بیماران مبتلا به Covid19 و بخشهای مراقبت ویژه با نرخهای بسیار پایینی باقی می ماند به ترتیب 4 و 3 درصدبه

این گزارش نشان می دهد که سطح نسبی بیش از 71 میلیون دوز تلقیح شده است 57 درصد بزرگسالان واکسینه شده اند، از خوش بینانی که امیدوارند تا پایان ماه سپتامبر به ایمن سازی کامل اجتماعی برسند ، تاکید کرد.

موسسه گیمبه خاطرنشان کرد که منابع همچنان قوی هستند 2.5 میلیون دوز در هفتهبه اما 2.7 میلیون نفر بالای 60 سال که دوره واکسیناسیون را تکمیل نکرده اند واکسینه نشده باقی می مانند ، در حالی که 1.98 میلیون نفر هنوز اولین دوز را دریافت نکرده اند.

نسخه دلتا ، که به دلیل گسترش سریع توجه جهانی را به خود جلب کرده است ، نشان داده است تنوع که پیش بینی ها را پیچیده می کندبه اوج بی سابقه و غیرقابل پیش بینی در هلند وجود داشت و به دنبال آن کاهش ناگهانی موارد جدید رخ داد. بریتانیا از رشد به ظاهر غیر قابل توقف به یک کاهش ناگهانی و شدید تبدیل شده است.

گزینه ها

به گفته کارشناسان ، این بدون شک است سرعت ویروس دلتا تقریباً غیرمنتظره کاهش یافته استبه در اسپانیا ، در دهه سوم ژوئیه ، همه گیری 50 درصد افزایش یافت ، اما اکنون 20 درصد کاهش یافته است.

در لومباردی ، بزرگترین منطقه ایتالیا ، کند شدن رشد ویروس ها دانشمندان را به این باور واداشته است ممکن است نزدیک به بلندترین قله باشد در روزهای آینده

از ژاپن آمد “زنگ خطر. هشدار” به نوع لامبدا ، که عمدتا در آمریکای لاتین رشد کرد اما به نیمی از کشورهای اروپایی گسترش یافته است و اکنون در آسیا نفوذ کرده است.

لامبدا در آگوست 2020 در پرو کشف شد و بزرگترین خطر آن است توانایی مقاومت در برابر واکسن ها

از سوی دیگر ، در ارتباط با حمله بزرگ “هکر” ، که سیستم انتقال داده در منطقه لاتزیو ، پایتخت آن رم را مختل کرد ، اعلام شد که پس از سه روز که بهترین تحلیلگران ایتالیایی مداخله کردند، امکان بازگرداندن ذخیره واکسیناسیون در صدها مرکز موجود در منطقه وجود داشت.

FBI آمریکای شمالی به درخواست مقامات ایتالیایی و تکنسین های Europol وارد عمل شد. سه برابر “هکرها” آنها سعی کردند به عمق سیستم رفته و آن را کنترل کنند ، اما او موفق به رد آنها شد.

عنکبوت Sprite دائماً به عنوان نویسنده این حمله نامیده می شود ، اما بسیاری معتقدند این حمله ویژگی های یک اقدام تروریستی را داشت. لاتزیو منطقه ای است که بیشترین تعداد افراد را واکسینه کرده است در کلان شهر اصلی ایتالیا ، که رم است ، با 5.2 میلیون نفر جمعیت.

این حمله تجاوز دیگری از سوی گروه هایی مانند Sprite Spider نخواهد بود که متخصص در درخواست باج برای پرداخت بیت کوین هستند. اما در رویارویی با دولت مداخله خواهد کرد، که در حال اجرای گذرنامه بهداشتی و کار برای تکمیل برنامه واکسیناسیون برای ایمن سازی 80 درصد از جمعیت بالغ تا پایان ماه سپتامبر است.

او با گروه های تهاجمی مخالف است “بدون خلاء” که با واکسیناسیون های دسته جمعی مخالفند و معتقدند که استفاده اجباری از گواهی سبز “دیکتاتوری سلامت” را تحمیل می کند.

کار پیچیده فناوری اطلاعات برای بازیابی اطلاعات از سیستم سلامت عمومی یک هفته به طول می انجامدکه تا حد زیادی نجات یافته اند.

PB

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *