پاریسی ها به دلیل همه گیری کوید از شهر در داخل کشور فرار می کنند

[ad_1]

خانه ، باغ ، مدرسه خوب ، اینترنت و بیمارستان و استخر اطراف ، به علاوه. اینها الزامات جدید پاریسی ها و خانواده هایشان است پایتخت فرانسه و بخشهای کوچک آن را ترک کنید، برای یک نفس هوای تازه و آزادی برای لذت بردن از فضای وسیع تری نسبت به پاریس در شهرهای میانه ، حومه و جسورترین استانها. این پدیده Covid املاک و مستغلات است.

یک شب ، در اواسط ماه مارس ، تقریباً نیم میلیون پاریسی پس از کوید در جستجوی پناهندگی پایتخت را ترک کردند. در ماه آوریل ، جمعیت مناطق روستایی مانند Ion ، Gers و Haute-Loire 6 تا 7 درصد افزایش یافت. چه تعداد از آنها باقی مانده است؟ پاسخ فقط پایان اپیدمی خواهد بود.

به طور کلی متمرکز گرایان ، بسیاری آنها حومه شهرهای نزدیک پاریس را پیدا کردند که هرگز از آنها بازدید نکرده بودند و آنها توافق کردند که تحت کدهای پستی زندگی کنند ، که این تابو برای این طبقه متوسط ​​فرانسوی تحصیل کرده بود. آنها به یک “بانلیوسارد” تبدیل شدند ، مردمی از حومه شهر ، که یک مقوله اجتماعی بود و در “پاریس مد” مورد استقبال چندانی قرار نگرفت.

“شوهر من مجبور است از راه دور کار کند. او در بانک کار می کند. من در دانشگاه کلاسهای دیجیتال تدریس می کنم. پسرها تمام روز به تبلت خیره می شوند. ما در Republique ، در یک آپارتمان 80 متری زندگی می کنیم. ما نمی توانیم اینگونه ادامه دهیم. خانه ای در مونترو پیدا کردیم. این مربوط به یک پرتغالی بازنشسته بود که تصمیم گرفت در همه گیر همه موارد به پرتغال بازگردد. ما در دست ساخت هستیم و یک ماه دیگر حرکت خواهیم کرد. بانک وام را به ما داد و ما 18 سال دیگر آن را بازپرداخت خواهیم کرد. “

ویروس کرونا ویروس کرونا باعث شده است که بسیاری از پاریسی ها تصمیم بگیرند که املاک خود را در پاریس بفروشند و در حومه شهر خریداری کنند.  (خبرگزاری فرانسه)

ویروس کرونا ویروس کرونا باعث شده است که بسیاری از پاریسی ها تصمیم بگیرند که املاک خود را در پاریس بفروشند و در حومه شهر خریداری کنند. (خبرگزاری فرانسه)

رونق خانه ها در شهرهای میانی

شرکت های املاک و مستغلات داخلی می توانند رونق بگیرند. دولت به عنوان بخشی از این پدیده بازدید از املاک و مستغلات را مجاز دانسته است. ارزیابی آپارتمان ها در پاریس چند برابر می شود و قیمت ها هنوز افت نکرده اند.

اما اثر فوری این است که در شهرهایی مانند بوردو ، روئن ، شارتر ، نیمس ، ایکس آن پرووانس و شهرهای کوچک تاج بزرگ پاریس و مناطق اطراف آن قیمت ها قبل از این تقاضای جدید جهش می کنند. مترو در Val d’Oise به طور متوسط ​​3200 یورو ، در سنت دنیس 3408 ، در Evelyn 4588 و در Essonne 3041 ، به طور متوسط ​​در اطراف پایتخت فرانسه هزینه دارد.

“اکنون بفروشید زیرا قیمت ها در پاریس کاهش می یابد” هشدار می دهد که یک مشاور املاک از قرن XXI ، یکی از بزرگترین شرکتهای املاک و مستغلات پاریس. هشدار “اگر Covid تمدید شود ، بیش از حد عرضه می شود.”

تقاضا برای خرید املاک و مستغلات برای خانه ها و شهرهای متوسط ​​در سال 2020 به شدت افزایش یافت. بحران ویروس کرونا باعث ایجاد دو پدیده کاملاً واضح و به طور خلاصه کاملاً مرتبط شده است: جستجوی فضای بیشتر دیوانگی خانه ها و شهرهای کوچکتر از شهرهای بزرگ را پیدا کرده است ( کمتر در خانه ها غنی تر و از نظر قیمت گران تر).

سایت تبلیغات شخصی PAP میزان علاقه را اندازه گیری کرده است. خانه ها در حال حاضر نزدیک به 67٪ از جستجوهای سایت را تشکیل می دهند ، در حالی که 57٪ قبل از بحران سلامت. تیعلاوه بر این ، 10 شهرت تقاضا در شهرهای کوچک و مناطق روستایی بیشتر است ، قبل و بعد از بحران. آنها 33٪ تقاضای ویروس قبل از کرونا را تشکیل می دهند و به 43٪ رسیده اند.

اگر این پدیده تقریباً در همه جای فرانسه مشاهده شود ، بهترین نمونه از این تغییر تقاضای املاک و مستغلات هنوز همان ایل دو فرانسه است. علاقه در پاریس سقوط کرد و در تاج های کوچک و بزرگ فوران کرد.

موزه ها و خیابان های خالی در پاریس به دلیل بیماری همه گیر Covid-19.

موزه ها و خیابان های خالی در پاریس به دلیل بیماری همه گیر Covid-19.

PAP تحقیقات در منطقه را در پایان سال 2020 (سپتامبر تا پایان دسامبر) با مدت مشابه سال 2019 مقایسه می کند. در پاریس ، نرخ بهره بیش از 12.5 fell کاهش یافته است. تقریباً یک افول تاریخی است ، در حالی که دقیقاً عکس این پدیده در حاشیه رخ می دهد.

مد حومه شهر

در حومه شهر منفجر می شود. این در حومه داخلی صادق است: در بخشهای 92 ، 93 و 94 تقاضا برای آپارتمان 2.5٪ کاهش یافت ، اما خانه های 32٪ افزایش یافت. در بحبوحه بحران اجتماعی ، جستجوی یک شغل کم با کد پستی 92 0 93 غیر قابل تصور بود. اوضاع در فرانسه تغییر می کند.

یک خانواده طبقه متوسط ​​با دو پسر و یک شغل نمی توانند آپارتمان بزرگتری را در پاریس خریداری کنند. او باید به حومه شهرها منتقل شود ، جایی که شروع به استحکام زدایی اجتماعی می شود.

مهاجران و فقرا در آنجا زندگی می کردند، در برج های بزرگ مانند کبوترخانه ها. اکنون خانواده ها و “رئیس رئیس” ، بورژوازی بوهمی ، به نام آنها در پاریس ، آمدند. معماران ، طراحان ، هنرمندان ، نویسندگان ، استئوپات ها ، برنامه نویسان که از خانه کار می کنند و فضای زندگی خود را دوباره کشف می کنند.

بازار مسکن در حال حاضر بدون مشکلات زیادی در حال عبور از بحران اقتصادی و بهداشتی است. ساکنان این شهر برای فرار از شهرهای بزرگ در کشور خرید نمی کنند.

با تاج های بزرگ ، این پدیده حتی واضح تر است. تقاضا برای آپارتمان تقریباً 19٪ افزایش است، اما به خصوص نزدیک به 82٪ برای تقاضای خانه. روندهایی که سایر سایتهای تبلیغاتی مانند Bien’Ici مشاهده کرده اند.

سنت دنیس بازیافت

توماس لوفور ، مدیر تحقیق در بین بهترین آژانس های املاک و مستغلات ، توضیح می دهد که چرا تاج بزرگ پاریس طلای عالی برای املاک و مستغلات است. “به نظر می رسد که بحران سلامت بازی های تاج بزرگ و تاج کوچک را تسریع کرده است. در پاریس ، قیمت ها طی سه ماه 1.2٪ کاهش یافت ، در حالی که قیمت های بالیوم افزایش یافت. همه اینها بسیار نادر است. آیا این روند ادامه خواهد یافت؟ ما نمی دانیم همه چیز به کار از راه دور ، به وضعیت اقتصادی بستگی خواهد داشت. اما بدیهی است که با قیمت های پایین تر و کیفیت زندگی بهتر به لطف فضا و فضای بیرونی ، تاج بزرگ اکنون بسیار ارزشمند است. “

شهرهایی که هرگز در دستور کار یک خانواده طبقه متوسط ​​قرار نمی گیرند در نظر گرفته می شوند. سن سنت دنیس یکی از آنهاست: حتی با درام تصویری اش ، او دوباره متولد می شود. در دروازه های پاریس ، که در آن مهاجران عرب و آفریقایی زندگی می کنند ، آپارتمانهایی با قیمت هر متر 2300 یورو وجود دارد که دارای یک بالکن یا باغ هستند که نیاز به بازیافت دارند.

آپارتمان بزرگ در Aubervilliers 3800 یورو برای مترو در مقابل 10،000 یورو برای مترو پاریس دریافت می کنیدهمه بر این باورند که این منطقه در المپیک 2024 دگرگون خواهد شد. آنها معتقدند “تجارت خوبی وجود دارد که باید انجام شود”.

فرانسوی ها حومه شهر نزدیک پاریس را انتخاب می کنند.  (EFE)

فرانسوی ها حومه شهر نزدیک پاریس را انتخاب می کنند. (EFE)

اخراج از Brexit

پدیده دیگری آن را ارائه می دهد انگلیسی ها اقامتگاه های ثانویه خود را در انگلیس می فروشند، به دلیل سردرگمی و سو mis تفاهم از Brexit. آنها در حومه فرانسه ساکن شده بودند.

فرانسه ژرف و دوردون. آنها خانه های قدیمی را خریداری کردند که ترمیم آنها دشوار و بعضاً شخصی بود ، مانند آنچه در انگلیس انجام می شود.

آنها استخر و باغ خود را راه اندازی کردند و مناطق یا شهرهای فراموش شده ای را که به دلیل کمبود ساکن در حال مرگ هستند احیا کردند. بعضی از آنها انگلیسی ها بیشتر از فرانسه بودند. حتی بریتانیایی هایی بودند که جرات می کردند شهردار یا مشاور باشند ، به ویژه برای کنترل اینکه در اصلاحات در تصرفات قرون وسطایی آنها یا همسایگانشان هیچ گونه سو ab استفاده معماری نشده است. همانطور که در پادشاهی او.

اما Brexit برای اقامت محدودیت هایی تعیین کرده است. آنها نمی توانند بیش از 90 روز متوالی را در کشور سپری کنند. طلاق اروپا تعطیلات آنها را در زیر نور آفتاب و میراثشان خراب کرد. Green Acres ، یک شرکت املاک و مستغلات ، بیش از 40،000 ملک برای فروش دارد. بسیاری از مشتری های او که به دنبال خریدار هستند انگلیسی هستند. قیمت ها در حال کاهش است.

درگیری های روستایی

فرانسوی ها باید به ایده زندگی در یک حومه دور افتاده ، در حومه شهر عادت کنند ، به دور از فرهنگ ، سینما ، موزه ها و رستوران ها و غذاهای موجود در شهر. برخی جرات می کنند ، اما خواستار این هستند که در نزدیکی ایستگاه و بیمارستان ، در مکان هایی که با بیابان های پزشکی از راه دور مشخص می شوند ، باشند. برخی دیگر از مشکلات معمول تمدن را دارند.

بستر تغییر دادخواست ها متهم به این درگیری های روستایی است.

او هنگام سحر آواز خواند و درخت نارگیل او نمونه ای از نبرد بین مردم محلی و تازه واردان به I´lle de Oleron شد. همسایگان تازه وارد آنها می خواستند که موریس سحرگاهان آنها را بیدار نکند و پرونده را به دادگاه کشاندند. خروس برنده شد.

موریس در بحث و جدال درباره سر و صدای روستاها به سمبل قهرمان روستا تبدیل شده است. وی رهبر یک کمپین رسانه ای “برای محافظت از صدا و بوی استان” بود که باعث شد نمایندگان مجلس در ژانویه در مورد لایحه معرفی مفهوم “میراث حسی” این استان در قوانین فرانسه رأی دهند. . موریس در بیماری همه گیر درگذشت. وی با افتخار توسط کورین ، صاحبش ، در باغ خود در وسط کوید به خاک سپرده شد.

فقط بحران سلامت ، دسترسی به واکسن ها و بیمارستان ها و مراقبت های ویژه نشان می دهد که آیا این روند نقل مکان در حومه روستا تأیید شده است یا خیر.

دولت فرانسه مجبور شد استراتژی لاک پشت را تغییر دهد و تلاش کند سرعت واکسن را افزایش دهد. واکسینودروم ها شروع به باز شدن کردند. آنها به احترام اولین شخص واکسینه شده در فرانسه ، آنها را با شوخ طبعی Chez Mauricette می نامند. او این احساس را ایجاد می کند که تنها اوست.

تقویم فرانسه سختگیرانه است. در حال حاضر فقط بزرگسالان و مددکاران خانگی بالای 50 سال می توانند واکسینه شوند. فقط در 18 ژانویه سن آنها بیش از 75 سال خواهد بود.

سپس ، در فوریه و مارس ، افراد بالای 65 سال. او واکسیناسیون را تا بهار اروپا برای همه فرانسوی ها انجام می دهد. که به این معنی است که اپیدمی حداقل تا 6 ماه دیگر ادامه خواهد داشت.

امروز ، مقررات منع رفت و آمد در ساعت 6 عصر در 25 بخش تا 20 ژانویه تمدید شده است. انطباق دقیق ، با صدور گواهینامه و جریمه است. آنها به آن پایبند هستند. رستوران ها و بارها در فرانسه تا ماه فوریه باز خواهند شد. ترس این است که نسخه انگلیسی آن را تحت فشار قرار دهد ، همانطور که در لندن اتفاق می افتد. 4 مورد تایید شده در فرانسه وجود دارد. از چهارشنبه آینده محدودیت های بیشتری وجود دارد ، احتمالاً بازداشت کامل.

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *