پارانویا پس از استعفا رسوا از رئیس بهداشت که قرار است معشوق خود را ببوسد ، وزرا را غرق می کند

[ad_1]

رسوایی استعفای وزیر بهداشت از انگلیس ، مارک هنکاک پایان نمی یابد دیگر بوسه و آغوش پرشور با جینا ، مشاور او ، که قوانین فاصله اجتماعی را نقض کرد ، در صفحه اول منتشر نشد خورشید و به دوستی همسر هنکاک با جینا کولادانژلو ، یک دوست مادام العمر و شوهر فریبکارش پایان داد. اکنون مسئله این است که وزرا تعجب می کنند که چگونه این دوربین مخفی ، که وی را با صداقت فیلم می کرد ، وارد دفتر وزیر شد و آنها را به پرفروش ترین روزنامه پادشاهی تحویل داد. ترس آنها این است که بعدی باشند.

وزرا دفاتر خود را مطالبه می کنند توسط تکنسین ها به صورت الکترونیکی “جارو” می شوند برای شناسایی دوربین ها یا میکروفون هایی که فعالیت های شما را به خطر می اندازد در حالی که وزارت بهداشت تعجب می کند که چگونه جینا و منشی در حالی که در دفتر او همه گیر شده است ، در حالی که همه گیر در دفتر کار خود بوسه می زدند ، و قوانین بین المللی را نقض می کردند ، چگونه بوسه می زنند ، وزیر دادگستری پرسید “برای بررسی منشا دوربین ها و چه کسی آنها را نصب کرده است.”

پارانویای تماشا شدن توسط قدرت خارجی در حال افزایش در میان مقامات دولتی بوریس جانسون است. شایع است که آنها یک شرکت چینی را برای نصب تلفن و دوربین های امنیتی در ساختمان های دولتی استخدام کرده اند. آنها می توانند به دفتر وزیر بهداشت قبلاً استعفا داده شوند ، كه همه قراردادهای عرضه همه گیر را در آنجا امضا كرد.

باکلند گفت نمی تواند مطمئن باشد اگر دوربین های غیرمجاز وجود داشت در دفتر او بود یا نه و از کارکنانش خواست که در مورد او تحقیق کنند. دولت هارولد ویلسون حضور دوربین در مناطق وزارتخانه را ممنوع کرده است.

مت هنکوک ، سال گذشته در پارلمان.  عکس AFP

مت هنکوک ، سال گذشته در پارلمان. عکس AFP

“من هرگز دوربین ندیده ام. من می دانم که به دلایل امنیتی آشکار یک تیم نظارت تصویری در ساختمان وجود دارد. اما من مطمئن هستم كه بسیاری از همكاران من در مورد همین موضوع تعجب خواهند كرد و مطمئن خواهند بود كه هر یك از دفاتر آنها “بهم ریخته” می شود در صورت داشتن وسایل غیر مجاز ، كه می تواند نقض امنیت ملی باشد. این منطقی ترین راه حل است. باکلند گفت: “من این درخواست را جمعه کردم و امیدوارم پاسخی داشته باشم. وزرا باید فضای امنی برای کار داشته باشند.”

لارد لنسلی وزیر امور خارجه محافظه کار پیشین گفت که باید “اقدامات عظیمی” برای جلوگیری از ثبت نام مخفی وزیران انجام شود. معتقد است که به طور منظم “تمیز کردن” دفاتر رسمی از سایت های الکترونیکی انجام می شود ، از ترس جاسوسی یا شنیده شدن.

ترس

وزیر جدید بهداشت و وزیر سابق دارایی ساجد جاوید این موضوع را اعلام کرد “دوربین توسط بخش غیرفعال شده است”. وی معتقد است که وزرا نباید در دفاتر خود دوربین نصب کنند.

“من دوربین مورد نظر را غیرفعال نکردم. وی توسط وزارت غیرفعال شد و از دفتر برکنار شد. “وزیر جدید خارجه جاوید به مطبوعات گفت. “من فکر می کنم عقل سلیم برای ایمنی است. و من هرگز نمی دانستم که در پنج بخش دیگر که من در آنها کار می کردم دوربین وجود دارد و من واقعاً نمی دانم چرا در آنجا دوربین وجود دارد. “

اما مطمئنم چیزهای بیشتری وجود خواهد داشت وقتی این حادثه به طور کامل بررسی شود “، وی گفت.

هنکوک روز شنبه در ویدیویی که در توییتر منتشر شد استعفا داد. ولی اکنون تحقیق خواهد کرد انتصاب معشوقه او جینا كولادانژلو برای كار 15000 پوندی او در هیئت وزیران وزارت بهداشت كه ریاست وی را بر عهده داشت.

سخنگوی نخست وزیر گفت که “دبیران دولت ممکن است جلسات مستقیم داشته باشند و این در این مورد است. “

نتیجه دیگر استعفای وی این بود که وزیر بهداشت متوجه شد از حساب ایمیل شخصی برای اقدامات مدیریتی خود استفاده می کند ، که برای هک یا جاسوسی باز بود. به گفته کارگران ، استفاده از ایمیل های شخصی هانکوک باید بررسی شود. داونینگ سنت اصرار داشت وزیر خارجه پیشین از ایمیل های شخصی خود برای تجارت عمومی استفاده نمی کند.

از هنکوک و کولادانژلو در حال بوسیدن فیلمبرداری شد با اشتیاق در ماه مه ، اگرچه این تصویر از قبل شناخته شده بود. وی پس از چندین روز مقاومت ، روز شنبه استعفا داد. وی گفت آخرین چیزی که بدنبال آن بود زندگی شخصی اش برای انحراف حواس از کانونی است که آنها را از بحران خارج می کند و به کار خود افتخار می کند.

“من می خواهم عذرخواهی خود را برای نقض دستورالعمل های بهداشتی تکرار کنم و از خانواده و عزیزانم بخاطر قرار دادن آنها در آن موقعیت عذرخواهی کنم. من هم باید در آن زمان کنار فرزندانم باشم. ” برای اولین بار یک وزیر در زمان استعفا با همسرش به سبک کاملا انگلیسی ظاهر نشد.

لابی گر سابق ، جینا کولادانژلو با بنیانگذار مد اولیور بوناس ازدواج کرده است. وی به عنوان مشاور افتخار آفرینی وارد وزیر بهداشت شد و سپس سالانه 15000 پوند دریافت می کند. برادرش روبرتو کولادانژلو در Partnering Health Limited (PHL Gropu) ، متخصص ارائه خدمات اورژانس و مراقبت های اولیه به سرویس بهداشتی انگلیس (NHS) کار می کند.

نخست وزیر بوریس جانسون در ابتدا ماجرای هانکوک را بست و عذرخواهی وی را پذیرفت. او در خانه اش چکرز و ملاقات کرده بود من او را تبرئه کرده بودم. اما بیش از 60 قانونگذار محافظه کار خواستار استعفای این مقام شدند. سرانجام ، وی گفت که هنکوک نمی تواند به عنوان وزیر خارجه ادامه دهد زیرا “قوانین بهداشتی را نقض کرده و بیانیه رسمی را به کوید تضعیف کرده است.” نیروی کار پارلمانی نیاز به تحقیق دارد.

PB

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *