ویتنام نوع جدیدی را کشف کرده است ، مخلوطی از هند و انگلیس ، که می تواند پایدارتر باشد

[ad_1]

در میان بدترین موج عفونت های ویروس کرونا و رسیدن به تعداد روزانه رکورد ، وزیر بهداشت ویتنام نگوین تان لانگ امروز شنبه اعلام کرد که فشار جدید از covid-19 ، چه جهش های هند و انگلیس را مخلوط کنید.

وزیر در بیانیه های جمع آوری شده از وب سایت رسمی VnExpress گفت: “به طور خاص ، نسخه هند با جهش در اصل متعلق به نسخه انگلیسی بود.”

گزینه جدید در مطالعه ای از توالی ژنوم ویروسی در برخی از تازه آلوده ها یافت شد در ویتنام ، به گفته وزیر ویتنام ، که همچنین هشدار داد که این تنش ممکن است بیشتر عفونی و مقاوم باشد از نسخه های قبلی

ویتنام در هفته های گذشته بدترین موج عفونت خود را به ثبت رسانده است ، با تعداد بی سابقه ای از موارد ، هر روز مقامات را نگران می کند و آنها تاکنون موفق شده اند با موفقیت بزرگ کنترل کنند. شیوع ویروس.

از زمان شیوع موج چهارم ، ویتنام در 27 آوریل حدود 3600 عفونت را ثبت کرده است ، از مجموع 6396 مورد از ابتدای شیوع بیماری همه گیر. در مجموع 47 مرگ.

موفقیت ویتنام در مهار شیوع ویروس کرونا در یک کار واکسیناسیون با کندی تکرار نشده است. فقط تا الان بیش از یک میلیون ویتنامی با 96 میلیون نفر جمعیت.

مقامات ویتنام تأکید کردند مشکلات تأمین در بازار بین المللی برای توجیه تأخیر در دستیابی به واکسن ها.

از نظر درصد جمعیت واکسینه شده ، این کشور در رده دوم در میان کشورهای جنوب شرقی آسیا قرار دارد ، پس از همسایگانی مانند کامبوج ، فیلیپین ، اندونزی و تایلند ، با منابع مشابه برای عرضه در بازارها.

وزیر بهداشت ویتنام با افزایش نگرانی در میان مردم در مورد قدرت موج چهارم همه گیری ، اعلام کرد که این کشور تلاش خواهد کرد تا پایان سال 150 میلیون دوز برای واکسیناسیون 75 درصد از جمعیت خود بدست آورد.

با اطلاعات از EFE.

LGP

همچنین ببینید

کشوری که از یک مدل در مبارزه با COVID به هرج و مرج واکسیناسیون تبدیل شد

WHO از کشورهای ثروتمند می خواهد به جای ایمن سازی جوانترین ها ، واکسن اهدا کنند

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *