واکسیناسیون به سختی پیشرفت می کند ، سوزن ها از بین رفته و ویروس کرونا در انگلیس در حال گسترش است

[ad_1]

در فرانسه نسخه انگلیسی کنت از پیشرفت ویروس کرونا و قبلاً در مارسی ، آلپ و لیل آلوده شده است. دولت نخست وزیر ژان کاستکس این موضوع را منتفی نمی داند “بازداشت سوم سختگیرانه “، اما به عنوان آخرین چاره. این تصمیم روز پنجشنبه مشخص خواهد شد ، اما پروژه مشخص است منع رفت و آمد را تمدید کرد در حال حاضر از ساعت 6 بعد از ظهر در سراسر کشور.

نخست وزیر با توجه به اظهار نظر شرکت کنندگان در جلسه وزیر گفت: “ما نباید محاصره سوم را به عنوان آخرین چاره رد کنیم.” “در حال حاضر ، داده های تاکنون نشان می دهد که وقت شب کافی است.”

ژیل پیالو ، متخصص بیماری های عفونی معتقد است “در سطح بهداشت ، محاسبه مجدد اجتناب ناپذیر است.”

وی توضیح داد: “آنچه باید از نظر بهداشتی مورد بحث و بررسی قرار گیرد شدت آن از نظر قلمرو و تاریخ تصمیم گیری است. روشن است که ما هنوز به دنبال ویروس هستیم.”

موارد
0.000.000


00 000

به ازای هر میلیون نفر جمعیت.

موارد مرگ
00 000


0.000
به ازای هر میلیون نفر جمعیت.


منبع: جان هاپکینز
نمودار: شکوفه می زند | اینفوگرافیک ها: کلاریون

آرنود فونتنت ، یکی از اعضای شورای علمی دولت ، گفت: “این کشور باید فکر کند مرز خود را با انگلیس و دیگر کشورهایی که حضور پررنگی در نسخه انگلیسی Covid 19 دارند ، بسته شود.” به گفته وی ، فرانسه باید واکسن بزند 15 میلیون نفر تا پایان ماه مارس و 25 تا 30 میلیون نفر تا پایان ماه ژوئن برای کنترل بیماری همه گیر.

در حال حاضر ، فرانسه در حال واکسیناسیون با Pfizer BioNtech است ، که اعلام کرده است که می تواند تولید کند 2 میلیارد دوز در سال 2021

مبارزات کند

کمپین واکسیناسیون از 100000 نفر در فرانسه فراتر رفته است ، اما در سطح بسیار پایین تر از همسایگان است. شش هفته تغییر ، بحث و گفتگو و اتهاماتی كه آنها افراد نزدیك به آزمایشگاهها را با تأخیر در ترك مكان ها استخدام كرده اند. این مبلغ به دور از یک میلیون و نیم از انگلیس ، اسرائیل یا نیم میلیون از آلمان دریافت شده است. واکسن Sanofi فرانسه ، که دولت انتظار دارد ، نخواهد رسید تا پایان سال 2021

تاکنون فرانسه با Pfizer BioNtech واکسینه کرده است و اعلام کرده است که می تواند در سال 2021 دو میلیارد دوز تولید کند.

نخست وزیر کاستکس سعی کرد در توفان تدارکاتی و هنگامی که سرانجام ارتش را به کمک دعوت کرد ، آرام شود.

واکسیناسیون در کن.  عکس: رویترز

واکسیناسیون در کن. عکس: رویترز

نخست وزیر ژان کاستکس هنگام بازدید از بیمارستانی در Bigorre Ayguerote در Hautes-Pyrénées ، گفت: “همه چیز به طور عادی پیش می رود و همانطور که ما با اطمینان و جدی مطابق دستورالعمل های خود در رابطه با برگزیدگان برنامه ریزی کرده بودیم.”

واقعیت کمی متفاوت است. واکسیناسیون در فرانسه دارای مشکلات جدی لجستیکی است: سوزن های گمشده برای واکسن ها آنها واکسن ها را تحویل می دهند اما فقط نیمی از سوزن ها می رسد. در بیمارستان منتوبان در نزدیکی تولوز ، آنها 4875 واکسن و سه برابر سوزن کمتر تحویل دادند. واکسیناسیون در سراسر فرانسه شروع نشده است بیشتر.

آنها ارتش می خوانند

وزارت بهداشت تصمیم گرفته است که ارتش فرانسه را به سازماندهی تدارکات دعوت کند ، همانطور که اکثر کشورهای دیگر این کار را انجام داده اند. شش سیستم عامل وجود دارد که واکسن ها باید از طریق آنها به سراسر فرانسه هدایت شوند و تأخیرهایی وجود دارد.

آنها حداقل ساده شده اند و برای اجازه واکسیناسیون نیازی به رضایت قبلی پزشک عمومی ندارند. از 10 ژانویه ، فقط 10 درصد از دوزهای واکسن دریافت شده در فرانسه استفاده شده است.

منع رفت و آمد به تقسیم شهرها ادامه دارد. کن و سه شهرداری همسایه در ساعات اولیه عصر در ساعت 6 بعد از ظهر اقدامات قانونی را آغاز می کنند.

در اوایل عصر در ساعت 18:00 ، از اول ژانویه در کوه های آلپ دریایی اعمال شد ، روز دوشنبه توسط شورای جمهوری خواه در کن و سه شهرداری همسایه دیگر مورد حمله قرار گرفت ، که محکوم کرد “اثرات انحرافی” قبل از دادگاه اداری در نیس.

“از نظر مکانیکی ، مردم دارند زمان کمتر پس از کار کار خرید و کنترل هجوم در فروشگاه ها دشوارتر است “، گفت:” خاویر بیگاس ، نماینده شهرهای کن ، گراس ، آنتیبس ، ویلنوو-لوبت و اتحادیه متخصصان هتلداری Umih. گواهینامه های تجاری برای اثبات آن.

خبرنگار ، پاریس

ap

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *