وارد یک نمایش واقعی می شود

[ad_1]

مگان مارکل 40 ساله و شاهزاده هری 36 ساله سعی می کنند از آنها لذت ببرند زندگی جدید در ایالات متحده به همراه دو فرزندش با این حال ، آنها در ساعات اخیر دلیل دیگری را برای نگرانی اضافه کرده اند: توماس مارکل جونیور (55) ، برادر ناتنی دوشس ساسکس ، وارد نسخه جدیدی از VIP برادر بزرگ شد. و من قبلاً پیش نمایش آن را گذاشتم رسوایی های پیش رو در آینده.

نسخه معمولی در حال حاضر در استرالیا کار می کند ، جایی که یک صفحه نمایش وجود دارد برادر بزرگ VIPبه سرانجام این یکشنبه با تریلر برنامه و ظاهر آن تأیید شد ناخواسته توسط زوج واقعی سابقبه

“سلام استرالیا. من خیلی مشغول بودم. در این کشور و سراسر جهان به دنبال آن بودم جذاب ترین ستاره هابه و من آنها را پیدا کردم “، شنیده می شود ، در خاموش، به معروف ترین خانه روی کره زمین. و داخل لیموزین ، او می رود بیرون

من برادر مگان مارکل هستمبه من برادر بزرگتر هستم ، “توماس ، که با رابطه و نام برنامه بازی می کند ، شروع می کند (برادر بزرگتر) او پسر اولین ازدواج توماس مارکل سنتر ، تکنسین سابق تلویزیون آمریکایی است که ابتدا با رزلین لاولز ازدواج کرد و بعداً با دوریا راگلند ، که مگان داشت ، ازدواج کرد.

بدون چرخش ، تحریک را آزاد کنید. “من به شاهزاده هری هشدار دادم که این کار را کرده است زندگی شما را خراب خواهد کردبه او بسیار بی اهمیت است“، به برادر شلیک می کند. او در خانه وعده اعترافات و اظهارات تند می دهد.

توماس جونیور قبلاً در زندگی مگان ظاهر رسوایی داشت. قبل از عروسی در قلعه ویندزور در مه 2018 بود. در نامه ای عمومی او خواهرش را “یک بازیگر معمولی هالیوود که در کلاس C است” نامید.

زمان دیگر: هری و مگان در مراسم سلطنتی در بریتانیا شرکت می کنند.  عکس از رویترز

زمان دیگر: هری و مگان در مراسم سلطنتی در بریتانیا شرکت می کنند. عکس از رویترز

همچنین شبهاتی را در مورد اصالت شخصیت اصلی ایجاد کرد لباس و اطمینان داد که او “نقش زندگی خود را بازی می کند”. و حتی برای او نامه فرستاد یک پیام قوی برای هری: “شما در زمان لغو عروسی هستید قبل از اینکه بزرگترین اشتباه در تاریخ عروسی های سلطنتی باشد.”

آنها اظهارات انفجاری باعث a بیزاری از خاندان سلطنتی بریتانیا، در حال حاضر تحت تأثیر درمان پدر مگان قرار گرفته است. توماس پدر برای جلوگیری از حضور در مراسم ، عکس هایی از آماده سازی برای رویداد بزرگ سلطنتی می فروخت و حتی حمله قلبی را جعلی می کرد.

چند روز بعد ، برادر ناتنی مگان به نظر می رسید که رد صلاحیت ها را فراموش کرده است. او ساعاتی قبل از عروسی تمجید کرد: “شاید هری مادرش را در مگ زیاد می بیند ، چقدر مردم را دوست دارد ، چقدر” معمولی “است.

مگان مارکل اولین فرزند خود ، آرچی را در آغوش می گیرد.  عکس از خبرگزاری فرانسه

مگان مارکل اولین فرزند خود ، آرچی را در آغوش می گیرد. عکس از خبرگزاری فرانسه

اصلاح آن زیاد طول نکشید. چهار ماه بعد ، او او را خودخواه خواند: “درست است خودخواه ، حتی ظالمانهبه پدرم همه چیز را به او داد و حالا او فقط درد می کند “

خواهر ناتنی دیگر مگان نیز با او روبرو می شود. است برای سامانتا مارکلبه آنها او را متهم می کنند که “وسواس” خانواده سلطنتی است ، بخشی از لیست تماشا است و تحت تعقیب قرار گرفته است.

مگان به همراه آرچی و لیلیبت دایانا با پسر پرنس چارلز و لیدی دی در کالیفرنیا زندگی می کند. جوانترین آنها از ملکه الیزابت دوم ، که نام خانوادگی او لیلیبت است و مادر فقیدش ، پرنسس ولز ادای احترام می کنند.

لیست شرکت کنندگان در VIP برادر بزرگ در استرالیا ، همراه با برادر مگان مارکل.

لیست شرکت کنندگان در VIP برادر بزرگ در استرالیا ، همراه با برادر مگان مارکل.

آنها در یک اختلاف آشکار با خانواده سلطنتی بریتانیا به ایالات متحده نقل مکان کردند ، که در مصاحبه اخیر خود با اپرا وینفری به شدت از آن انتقاد کردند.

این برنامه تقریباً دو ساعته بود و بیش از 28 میلیون بیننده بین ایالات متحده و انگلیس داشت. آنها گفتند که در آنجا نژادپرستی بر انتقال آنها به آن سوی اقیانوس اطلس تأثیر گذاشته است. به گفته این زوج ، عضو عالی حدس می زند درباره اینکه آیا اولین فرزندش با پوست تیره متولد می شود (مادر مگان سیاه پوست است).

ستاره های دیگر در استرالیا

دوازده “چهره” در این نسخه جدید VIP برادر بزرگ در استرالیا شرکت می کنند. به طور دقیق ، فقط دو شرکت کننده برای کسب افتخار رقابت می کنند با برادر ناتنی مگان

عمروسا نیومن با دونالد ترامپ در سال 2015. سپس رسوایی رخ داد.  و حالا او به برادر بزرگ در استرالیا می رود.  عکس از خبرگزاری فرانسه

عمروسا نیومن با دونالد ترامپ در سال 2015. سپس رسوایی رخ داد. و حالا او به برادر بزرگ در استرالیا می رود. عکس از خبرگزاری فرانسه

یکی از آنها این است عمروسا نیومن (47) ، مشاور سابق دولت دونالد ترامپ ، که جزئیات زندگی رئیس جمهور سابق آمریکا را فاش کرد. پس از اخراج از کاخ سفید در سال 2017 ، او خاطرات خود را منتشر کرد (“Unhinged”) و جمهوری خواه را به تصویر کشید – همچنین مردی قوی از تلویزیون واقعیت به عنوان ناتوان و محروم از واقعیت

رقیبی جدی خواهد بود. وی با ترامپ در ملاقات کرد تازه کار، یک نمایش واقعی با میزبانی یک سرمایه دار بزرگ که پس از خروج از واشنگتن به افراد مشهور برادر بزرگ می پیوندد. نزدیک پایان بود: او پنجم بودبه

کیتلین جنر ، یکی دیگر از چهره های برادر بزرگ VIP در استرالیا.  عکس توسط EFE

کیتلین جنر ، یکی دیگر از چهره های برادر بزرگ VIP در استرالیا. عکس توسط EFE

سلبریتی دیگر بازیگران Big Brother VIP استرالیا است کیتلین جنر (71)

ویلیام بروس جنر متولد شد ، او برنده شد مدال طلا در مسابقات ده گانه در المپیک 1976 مونترال. از آنجا ، او به تلویزیون پرید. او با کریس جنر ، که قبلاً مادر کیم ، کورتنی و کلوئی کارداشیان بود ، ازدواج کرد و بعداً کندال و کایلی جنر را با او داشت.

پس از جدایی آنها ، فرایند گذار آغاز می شود و هویت جنسیتی او تغییر می کند. اکنون کیتلین جنر به دنبال فرماندار کالیفرنیا از حزب جمهوری خواه است.

DS

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *