واحدهای مراقبت های ویژه شلوغ هستند و مردم در شبکه های اجتماعی برای بستر التماس می کنند

[ad_1]

دکتر خولیو رودریگز در بخش مراقبت های ویژه بیمارستانی در لیما قدم می زند بدون تخت رایگان، همانطور که در سایر مناطق پرو وجود دارد ، که از شیوع ویروس کرونا جدید رنج می برد.

اگر یک ماه پیش پنج بیمار منتظر ورود به بخش مراقبت های ویژه کلینیک آلبرتو سبوگال بودند ، اکنون 20 نفر هستند که می خواهند وارد آن اتاق هایی شوند که در آن مبارزه بین مرگ و زندگی در جریان است. هر لحظه.

رودریگز با پوشیدن کت و شلواری که از سر تا پا او را پوشانده بود ، علاوه بر این ، گفت: “متأسفانه ، ما توانایی سرویس دادن به آنها را نداریم.” دو جفت دستکش و ماسک

یک پزشک در بیمارستان Alberto Sabogal در کالائو ، پرو ، یک بیمار را با کوویید معالجه می کند.  عکس: AP

یک پزشک در بیمارستان Alberto Sabogal در کالائو ، پرو ، یک بیمار را با کوویید معالجه می کند. عکس: AP

کمبود تخت برای تأخیر بیمار با COVID-19 اضافه می شود تا یک ماه برای ترک بخش مراقبت های ویژه ده ها صبر کرده تا بیمار بهبود یابد یا برای ورود به بیمارستان بمیرد.

شبکه های اجتماعی در حال حاضر هستند فضایی برای گدایی برای هر تخت

با افزایش تعداد افراد آلوده به حدود 1500 نفر در روز ، تخت های مراقبت های ویژه در بیمارستان های پرو فرو ریخته است. مناطق كامل شمال ، مركز و جنوب در اتاقهای خود بدون فضای خالی مانده بودند. مطبوعات گفت که تنها شش تخت مراقبت های ویژه در پایتخت باقی مانده است.

دهه ها غفلت بهداشت پرو را به عنوان یکی از کشورهایی که کمترین تخت مراقبت های ویژه را در آمریکای جنوبی دارد ، رها کرده است. طبق آمار رسمی ، این کشور دارای 1،566 تختخواب است که کمتر از بیش از 1800 تخت در پایتخت کشور همسایه مانند کلمبیا موجود است.

آزمایشات از طریق پنجره ، در خانه ای در لیما.  عکس: خبرگزاری فرانسه

آزمایشات از طریق پنجره ، در خانه ای در لیما. عکس: خبرگزاری فرانسه

از زمان شیوع بیماری شیوع بیماری همه گیر در کشور پرو از اواسط ماه مارس ، بیش از 38200 مورد مرگ و بیش از یک میلیون نفر آلوده به پرو وجود دارد.

صدای مانیتورها که میزان اشباع اکسیژن و سایر علائم حیاتی 30 بیمار در بیمارستان آلبرتو سبوگال را اندازه گیری می کنند ، فضای صوتی است که به طور روزانه پزشکان ، پرستاران و تکنسین های بهداشتی را همراهی می کند.

رودریگز بیماران خود را بررسی کرد ، همه اطمینان دارند. پرستاران داده های مربوط به علائم حیاتی را در کلیپ بورد ضبط کردند و سپس آنها را وارد رایانه کردند. بعضی از بیماران حتی بخشی از آنها هستند همان خانواده ، به عنوان یک مادر و فرزندش در ازدواج مرد جوان آلوده شده اند.

موارد
0.000.000


00 000

به ازای هر میلیون نفر جمعیت.

موارد مرگ
00 000


0.000
به ازای هر میلیون نفر جمعیت.


منبع: جان هاپکینز
نمودار: شکوفه می زند | اینفوگرافیک ها: کلاریون

اعتراضات هزاران نفر در ماه نوامبر کارشناسان می گویند ، برخلاف نگرش کنگره محلی ، که در هر هفته با سه رئیس جمهور هرج و مرج سیاسی ایجاد می کند و جشن ها در پایان سال 2020 تعداد عفونت ها را افزایش می دهد ، و اثرات آن در اتاق هایی که رودریگز کار می کند مشاهده می شود.

مراقبت از بیماران ، همه از طریق نای لوله گذاری شده است، متناهی هستند. آنها باید هر از گاهی ترشح کنند ، از رشد تب و پیچیدگی سایر ویروس های بدن در بدن جلوگیری کنند. آنها همچنین برای کمک به ترمیم ریه ها منتقل شده اند.

کار پزشکان مانند رودریگز ، پرستاران و تکنسین ها فدا شده است. علاوه بر خطر عفونت ، استرس و ساعتها خواب به دلیل توقف کار در بیمارستان اضافه می شوند. رودریگز گفت: “و بیماران به رشد ادامه می دهند و متوقف نمی شوند.”

آسوشیتدپرس

ap

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *