هنگامی که لباس خواب هاوت بلند را شکست می دهند

[ad_1]

آنها بیشترین انتظار را دارند. فرانسوی ها زود از خواب بیدار می شوند و در مقابل بوتیک ها ، انبارها ، سوپرمارکت ها و خانه های مد بالا به صف می شوند تا ابتدا به یک موسسه فرانسوی مانند Coco Channel برسند: “پیدا کردن آنها” یا فروش ژانویه. این بار، کویر.

نه صف بود ، نه افراد منتظر و نه دغدغه خرید. کووید ، احتمال بازداشت سوم قبل از شروع انواع جدید فضیلت ، و منع رفت و آمد در ساعت 6 عصر که لازم است از ساعت 5:30 برای آن آماده شود ، حضور و شور و شوق مردم را پیچیده کرد. به حساب نمی آید کیف پول های لاغر و عدم اطمینان در مورد آینده فرانسه.

“فروش” هایی که با شیوع همه گیر به تعویق افتاد ، از 20 ژانویه آغاز شد که طبق قانون در فرانسه ایجاد شد. چهار هفته دوام می آورند.

لباس زیاد ، افراد کمی.  عکس های نوئل اسمارت

لباس زیاد ، افراد کمی. عکس های نوئل اسمارت

یک سال دمپایی

یک سال زندگی کن لباس خواب، دمپایی و آهسته دویدن به دلیل همه گیری ، تأثیرات مخربی بر کارآفرینان نساجی دارد. Bon Marche ، شیک ترین مغازه های پاریس ، توسط هارودهای فرانسوی اداره می شد ویرانی.

آماده سازی برای صف خارج ، با دمای 6 درجه ، بود غیر ضروری. کسی نبود شش دستگاه با ژل الکل ، در یک سالن خالی از سکنه و کارمندان ، به همان اندازه دوستانه و ملال آور بودند که بعد از دو دقیقه تبدیل به کار شدند “خریدار شخصی” از یک شاهزاده خانم خیالی سعودی.

طبقه همکف این ساختمان دکو غرق در کیسه ها بود ، معروف ترین مارک های جهان: از ویتون تا گوچی ، والریا برونو و ایتالیایی ها. هيچ كس. دستگاه شخصی سازی خریدها و مونوگرام ها به عنوان نمادی از زمان جدید ساکت است. خودشیفتگی در اینستاگرام مربوط به پست کوید در قرن گذشته است. نمایش و نمایش اکنون قانون نیست.


“ما از سلامتی شما مراقبت می کنیم.” از خود محافظت کنید “،” فاصله اجتماعی: 2 متر “، علائم هشدار دهنده در مغازه ها. عکس: نوئل اسمارت

رویای ساحل

آرایشگران و عطاری ها مشغول تفریح ​​بودند استفاده از آرایش، حداقل تا آنجا که ماسک دقیق اجازه می دهد.

“ما از سلامتی شما مراقبت می کنیم.” از خودتان محافظت کنید “،” فاصله اجتماعی: 2 متر “. به نظر می رسید بخش اورژانس یک بیمارستان و گرانترین خرید در پاریس نیست. از نیروهای کوید و این شرکت جلوگیری می شود.

Le Bon Marche در مواجهه با این بحران از الگوی محبوب تری در Saint-Tropez استفاده می کند: La Braderie. جعبه های عظیم رنگی در هر طبقه که می توانید از کلاه های بورسولینوی ایتالیایی با قیمت 90 یورو تا روسری های ترمه به قیمت 30 یورو پیدا کنید. پیراهن هایی با 50 ، شلوار با 90 ، لباس های شنا با 70 آستر. آنها تنها گوشه هایی بودند که در صف صف افراد جدا شده از مدل های مارک دار قرار داشت.

لباس های تابستانی کمی موفقیت آمیزتر بودند.  پاریسی ها خواب تابستان را می بینند.  عکس: نوئل اسمارت

لباس های تابستانی کمی موفق تر بودند. پاریسی ها خواب تابستان را می بینند. عکس: نوئل اسمارت

سنت لوران ، ماکس مارا ، دیور ، سلین یک ویرانه مصرف کننده بودند. Heres ، گرانترین لباس زیر پاریس ، سه کارمند داشت که بدون کوچکترین مشتری به یکدیگر نگاه می کردند.

درختان نخل ، لباس های ساحلی مانند ملانیا ترامپ که در Palm Beach از هواپیما پیاده می شود ، نخل های جعلی ، صندل های استلا مک کارتنی و بیکینی. آب و هوا در ساحل و آفتاب تا فرانسوی ها آن را آرزو کنند آنها ماهها بدون آفتاب بوده اند ، بدون پیاده روی ، بدون رستوران ، بار و کافه باز.

الویر با لبخند تعجب کرد: “آخر هفته ها؟ آنها توهم ما هستند ، اما چه زمانی؟ ناشناخته دیگری”

در هنگام پرداخت ، هلن به خود لطف و لبخندی هدیه داد. “او بسیار آرام است. خیلی زیاد. این کوید است. وی با پوشیدن یک دستکش بهداشتی بنفش پاسخ داد: “مردم از آمدن می ترسند.”

لباس خواب ، “هایوت کوت” جدید

کسانی که به Bon Marche آمده بودند به یک منطقه جدید علاقه مند بودند: لباس شب ، لباس خواب ، شلوار راحت، روسری ترمه ، جوراب پشمی ، ژاکت ، تی شرت های بزرگ ، لباس های مخصوص خانه و تناسب اندام و کفش های داخلی زیبا. مد همه گیری. به گونه ای پراکنده شده بود که گویی آنها لباس های مد بالا هستند. از دیور گرفته تا پرادا ، سلین یا کلوئی. انزوای بین آنها چیزی است که مردم این روزها بیشتر مصرف می کنند. آنها با کیسه های کاغذی نارنجی کلاسیک خود خوشحال شدند.

“کمبود مصرف بسیار زیاد است. ما معتقدیم که این عادت های جدید مصرف کننده فعالیت مد را در سال 202 ادامه داده و پیچیده می کند. خرید لباس های دست دوم بسیار زیاد است. هلن یانیکو از کانتار توضیح داد که مصرف در حال کند شدن است.

Le Bon Marche ، خط را رد کن.  عکس: نوئل اسمارت

Le Bon Marche ، خط را رد کن. عکس: نوئل اسمارت

فقط به خیابان های پاریس نگاه کنید. بوتیک های معروف آنها بستند در بلوار سن ژرمن ، در خیابان های اطراف. در بوتیک های کوچک اما معروف خود ، خانم فروشنده علی رغم تخفیف 60 درصدی ، تنهاست. خیابان ها خلوت است. و پشت هر پرده پایین یا علامت اجاره، نمایش.

همه شرکت ها قصد داشتند سهام زمستانی خود را که از بهار سال 2020 در بوتیک های خود جمع می شوند بدون اینکه فروخته شوند ، کاهش دهند. سبک زندگی که شامل درونگرایی یا سفر محدود: تخت کار مترو. هیچ کس کت آنوراک خود را برای مقاومت در برابر سرما عوض نمی کند ، یا لباس پارچه ای جدید را انتخاب نمی کند زیرا نمی تواند جشن بگیرد با کسی یا مشتاق یک کت جدید.

از اواخر کریسمس ، پنجره های بازمانده از پاریس مملو از پوسترهایی است که تبلیغات مربوط به فروش خصوصی یا تخفیف 40 تا 50 درصدی را بر عهده دارند. این امتیازات در 20 ژانویه ، تاریخ تسویه حقوقی جدید ، دو برابر شد که با دستور دولت به تعویق افتاد.

50٪ پیشنهاد.  اما مردم ترجیح می دهند آنلاین خرید کنند.  عکس: نوئل اسمارت

50٪ پیشنهاد. اما مردم ترجیح می دهند آنلاین خرید کنند. عکس: نوئل اسمارت

جوفان پتیوت ، مدیر عامل اتحادیه تجارت توضیح داد: “کاهش فعالیت برای بوتیک ها در طول سال 26 درصد تعیین شده است.” وی گفت: حتی فروش آنلاین که مردم از ترس ویروس به آن چسبیده اند ، 17 درصد کاهش یافته است.

مقررات حکومت نظامی وخاموشی در ساعت معین شب

مقررات منع رفت و آمد همچنین مانع فروش می شود. هر کس باید ساعت 6 بعد از ظهر به خانه خود برسد و بین ترک محل کار ، بازدید از یک بوتیک و رسیدن به خانه قبل از بازی فاصله ای نیست. آنها ترجیح می دهند آنلاین خرید کنند. آنها به ماسک اجباری عادت کرده اند ، اما رختکن در بوتیک ها و انبارها را از دست می دهند. آنها ممنوع هستند بخاطر کوید خرده فروشان دیگر به سود فکر نمی کنند ، بلکه به بازپرداخت پول نقد فکر می کنند تا بتوانند مجموعه بعدی را خریداری کنند.

در طبقه پایین یا تجارت محبوب هیچ تفاوتی ندارد. در La Halle ، Camaieu و Andre ، تعدیل نیروها از قبل آغاز شده است زیرا مشتریان آنها قدرت خرید ندارند. زنجیره شکاف در حال اجرا است سرزمین فرانسه و فروشگاه های بزرگ مانند Galerie Lafayette و Prientemps قبلاً اعلام کرده اند که این کاهش ها صورت گرفته است. COS ، تد بیکر ، مونوپریکس ، کارفور ، دارتی ، لو تانور ، سلیو ، زارا ، آنها به فروش آنلاین اعتماد می کنند.

تعطیلی زودهنگام به دلیل منع رفت و آمد.  عکس ها: نوئل اسمارت

تعطیلی زودهنگام به دلیل منع رفت و آمد. عکس ها: نوئل اسمارت

فرانسوی ها فقط “جامدات” را از دست نمی دهند. در خیابان های پاریس ، با بسته شدن اکثر هتل ها ، در کافه ها یا بارها یا رستوران ها و محدودیت های هوای آزاد ، در بوتیک های آن 60 میلیون گردشگر آنجا نیستند در سال.

صدای او به همه زبانها و اشتهای او برای مصرف در ریتم Covid ، دستگیری و منع رفت و آمد از بین رفته است.

طی چهار هفته آینده ، بازرگانان فرانسوی تلاش می کنند سهام خود را تصفیه کنید اگر بازداشت دیگر زودتر نرسد ، به دلیل انواع جدید Covid ، در مجموعه بعدی خود با مشکل روبرو شود و در مجموعه بعدی زنده بماند.

خبرنگار ، پاریس

ap

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *