هند طی 45 روز حداقل روزانه عفونت ویروس کرونا را ثبت کرد

[ad_1]

هند در این شنبه کمترین تعداد آلودگی ویروس کرونا را در 45 روز گذشته ثبت کرده است 173 790و در حال دور شدن از بیش از 400000 عفونت متوسط ​​است که در روزهای اول ماه مه شمارش شده است ، اگرچه تعداد مرگ و میرها همچنان بالا است.

تعداد کل موارد جمع شده از ابتدای شیوع همه گیر در کشور آسیا به این طرف است 27.7 میلیون، رقمی بیش از ایالات متحده ، با حدود 33.2 میلیون عفونت.

کاهش شدید پرونده های جدید ، که از چند روز پیش آغاز شد ، در مقایسه با تعداد قربانیان است که آتش بس نمی دهد و در همان محدوده ادامه دارد. این شنبه ، وزارت بهداشت هند اعلام کرد 3617 مرگ، تقریباً 50 برابر کمتر از این جمعه ، که منجر به تلفات 322،512 نفر می شود.

علاوه بر این ، سطح مثبت شدن به 8.36 درصد کاهش یافت ، در حالی که فقط یک ماه پیش حدود 20 درصد بود. از این نظر ، سازمان بهداشت جهانی (WHO) می داند که اگر درجه مثبت شدن آن کمتر از 5 درصد باشد ، یک بیماری همه گیر در یک کشور کنترل می شود.

این تغییر در مناطقی مانند دهلی نوکه بعد از من تحت تأثیر قرار گرفت موج دوم ، با بیمارستانهایی بدون تخت و اکسیژن و کوره های سوزاندن جنازه ، او مقداری ثبات در سیستم بهداشتی خود بدست آورد.

این وضعیت باعث شد رئیس دولت پایتخت هند ، آرویند کیریوال ، اعلام کند آزادی تدریجی از زندان روز دوشنبه ، 19 آوریل ، به منظور “جلوگیری از گرسنگی مردم” وضع شد.

در ایالت غربی ماهاراشترا ، که پایتخت آن بمبئی است ، که بیش از همه تحت تأثیر این موج دوم قرار گرفته است ، موارد از حدود 70،000 در پایان آوریل به حدود 20،740 در 24 ساعت گذشته کاهش یافته است ، اگرچه همچنان به ثبت می رسد تقریباً هزار مرگ در روز.

در همین حال، کمپین واکسیناسیون این همچنان مطمئن ترین نتیجه این بیماری همه گیر است و هند با 208 میلیون دوز تجویز شده همچنان به سوی این هدف پیش می رود ، که هنوز برای 1.35 میلیارد نفر ساکن نیست.

بنابراین ، بیش از 44 میلیون ذی نفع در حال حاضر دو دوز از یکی از واکسن های موجود را دریافت کرده اند: Covishield از AstraZeneca ، تولید کننده مسسه سرم هند (SII). کوواکسین ، از آزمایشگاه هند Bharat Biotech. یا اسپوتنیک V روسی.

با اطلاعات از EFE.

همچنین ببینید

COVID: در هند به آنها اشاره می شود

COVID: از ویروس کرونا می میرد ، اگرچه 10 آزمایش منفی وجود دارد

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *