هند طی 45 روز حداقل روزانه عفونت ویروس کرونا را ثبت کرد


هند در این شنبه کمترین تعداد آلودگی ویروس کرونا را در 45 روز گذشته ثبت کرده است 173 790و در حال دور شدن از بیش از 400000 عفونت متوسط ​​است که در روزهای اول ماه مه شمارش شده است ، اگرچه تعداد مرگ و میرها همچنان بالا است.

تعداد کل موارد جمع شده از ابتدای شیوع همه گیر در کشور آسیا به این طرف است 27.7 میلیون، رقمی بیش از ایالات متحده ، با حدود 33.2 میلیون عفونت.

کاهش شدید پرونده های جدید ، که از چند روز پیش آغاز شد ، در مقایسه با تعداد قربانیان است که آتش بس نمی دهد و در همان محدوده ادامه دارد. این شنبه ، وزارت بهداشت هند اعلام کرد 3617 مرگ، تقریباً 50 برابر کمتر از این جمعه ، که منجر به تلفات 322،512 نفر می شود.

علاوه بر این ، سطح مثبت شدن به 8.36 درصد کاهش یافت ، در حالی که فقط یک ماه پیش حدود 20 درصد بود. از این نظر ، سازمان بهداشت جهانی (WHO) می داند که اگر درجه مثبت شدن آن کمتر از 5 درصد باشد ، یک بیماری همه گیر در یک کشور کنترل می شود.

این تغییر در مناطقی مانند دهلی نوکه بعد از من تحت تأثیر قرار گرفت موج دوم ، با بیمارستانهایی بدون تخت و اکسیژن و کوره های سوزاندن جنازه ، او مقداری ثبات در سیستم بهداشتی خود بدست آورد.

این وضعیت باعث شد رئیس دولت پایتخت هند ، آرویند کیریوال ، اعلام کند آزادی تدریجی از زندان روز دوشنبه ، 19 آوریل ، به منظور “جلوگیری از گرسنگی مردم” وضع شد.

در ایالت غربی ماهاراشترا ، که پایتخت آن بمبئی است ، که بیش از همه تحت تأثیر این موج دوم قرار گرفته است ، موارد از حدود 70،000 در پایان آوریل به حدود 20،740 در 24 ساعت گذشته کاهش یافته است ، اگرچه همچنان به ثبت می رسد تقریباً هزار مرگ در روز.

در همین حال، کمپین واکسیناسیون این همچنان مطمئن ترین نتیجه این بیماری همه گیر است و هند با 208 میلیون دوز تجویز شده همچنان به سوی این هدف پیش می رود ، که هنوز برای 1.35 میلیارد نفر ساکن نیست.

بنابراین ، بیش از 44 میلیون ذی نفع در حال حاضر دو دوز از یکی از واکسن های موجود را دریافت کرده اند: Covishield از AstraZeneca ، تولید کننده مسسه سرم هند (SII). کوواکسین ، از آزمایشگاه هند Bharat Biotech. یا اسپوتنیک V روسی.

با اطلاعات از EFE.

همچنین ببینید

COVID: در هند به آنها اشاره می شود

COVID: از ویروس کرونا می میرد ، اگرچه 10 آزمایش منفی وجود دارد

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *