همکلاسی جو بایدن ، لکنت زبان و آزار و اذیت

[ad_1]

تام بل ، 78 ساله ، هم تیمی جو بایدن در یک مدرسه ابتدایی کاتولیک در اسکرانتون ، پنسیلوانیا بود ، جایی که رئیس جمهور منتخب کودکی خود را در مدرسه راهنمایی گذراند قبل از اینکه پدرش شغل خود را از دست بدهد و آنها مجبور به نقل مکان شوند. در همسایه دلاور ، جایی که سرانجام ساخت حرفه سیاسی خود را به پایان رساند. در مصاحبه با کلاریونبل می گوید دوستی بین این دو “هرگز از بین نرفته است” و بایدن همیشه به زادگاه خود برمی گردد. او دوست خود را “صادق ، نجیب و بسیار وفادار” توصیف می کند و می گوید که در آن روزها بایدن او دانش آموز چندان خوبی نبود ، اگرچه بازیکن بیس بال و فوتبالیستی عالی بود. وی همچنین لقبی را نشان می دهد که چه کسی در 20 ژانویه رهبر قدرت اصلی جهان خواهد شد و چگونه او در آن روزها با لکنت خود کنار آمد ، که امروز نتوانسته است به طور کامل از آنها عبور کند. “برای من بسیار هیجان انگیز است که او به کاخ سفید رفت زیرا او دوست من است“، او اشاره کرد و معتقد است که خواهد شد”یک رئیس جمهور بسیار خوب زیرا او مرد بسیار صادقی است

چگونه با جو بایدن آشنا شدید؟

ما در یک محله با هم بزرگ شدیم ، به همان مدرسه در اسکرانتون رفتیم. من در سالهایی که اینجا تحصیل می کرد هم تیمی او بودم. از همه مهمتر ، مادران ما خیلی خوب یکدیگر را می شناختند. مادران ما نیز با هم به مدرسه می رفتند و دوستان بسیار خوبی بودند. و می دانید که چگونه است: اگر مادران شما دوست باشند ، در نهایت با فرزندان دوستان مادر خود دوست می شوید. ما خانواده های خیلی خیلی خوبی بودیم. علی رغم این واقعیت که آنها اسکرانتون را ترک کردند ، آنها برای همیشه به اینجا بازگشتند ، بنابراین دوستی برقرار بود شرکت کنندگان همیشه برای تعطیلات ، کریسمس ، عید پاک ، شکرگذاری برمی گشتند. آنها واقعاً هر ساله برمی گشتند و به نظر نمی رسید هرگز آنجا را ترک کنند. دوستی ما هرگز از بین نرفت.

جو بایدن (چپ) و تام بل (راست) به همراه یک همکلاسی دیگر و ادوارد کندی

جو بایدن (چپ) و تام بل (راست) به همراه یک همکلاسی دیگر و ادوارد کندی

بایدن چیست؟

جو در خانه ای بسیار خوب طبقه متوسط ​​زندگی می کرد. من آن طرف خیابان زندگی می کردم. من 78 سال دارم ، یک ماه اختلاف داریم. او شریک زندگی من در مدرسه ابتدایی سنت پل ، یک مدرسه کاتولیک بود. ما به همان نمازخانه رفتیم و شاگردان خواهر یونیس بودیم که در 100 سالگی درگذشت. جو یک مرد صادق و وفادار است. مادرش مردی نجیب و بسیار وفادار بود و جانشین او شد. او دانش آموز بزرگی نبود و من هم نبودم. خواهر یونیس برای ما لقب داشت زیرا ما دوستان بسیار خوبی بودیم و همیشه کنار هم می نشستیم.

لقب بایدن چه بود؟

“خداحافظ” ، زیرا او لکنت زبان داشت و وقتی نام او را پرسیدند ، او گفت “BBC-Day”. امروز او هنوز لکنت زبان دارد.

برایش سخت بود؟

حتما بوده است ، اما واقعاً وقتی بچه بودیم ، حتی متوجه این موضوع نبودیم ، اهمیتی هم نمی دادیم. ما نه از این حرف مسخره کردیم و نه خندیدیم. ما به آن عادت کرده ایم.

جو بایدن ، 10 ساله.

جو بایدن ، 10 ساله.

آیا آنها او را به خاطر آن اذیت و آزار نکردند؟

او گفت بله و این باید درست باشد ، اما نه از گروه ما ، بلکه از یک گروه دیگر. آنچه مسلم است هیچ یک از افرادی که با آنها بزرگ شده او را مسخره نکردند. خواهر یونیس گفت: “خداحافظ” ، اما این یک شوخی نبود ، فقط یک اسم مستعار بود.

اکنون این مورد آزار و اذیت در نظر گرفته خواهد شد

برای چنین چیزی ، امروز می توانید به زندان بروید یا شغل خود را از دست دهید. آنها به من زنگ خواب می گفتند زیرا شب خواب کافی نداشتم و همیشه در کلاس می خوابیدم.

فقط دونالد ترامپ بایدن را بایدن گفت “Sleepy Joe”.

دیروز.  جو بایدن جلوی خانه اش در اسكرانتون.  دوست او تام بل آن طرف خیابان زندگی می کرد.

دیروز. جو بایدن جلوی خانه اش در اسكرانتون. دوست او تام بل آن طرف خیابان زندگی می کرد.

امروز.  این خانه ای است که جو بایدن در اسکرانتون بزرگ شده است.

امروز. این خانه ای است که جو بایدن در اسکرانتون بزرگ شده است.

بله ، شاید او اسم مستعار را از همان چیزی که آنها به من می گفتند گرفته است ، من نمی دانم. اما می خواهم اضافه کنم که جو همیشه ریسک کرده است. او جوانی بسیار شجاع بود و این در ورزش مشهود بود. خیلی خوب بود. ورزش مورد علاقه او بیس بال بود ، زیرا در آن زمان این ورزش بزرگ ایالات متحده بود. ما فوتبال هم بازی کردیم. او مدافع بسیار خوبی بود.

بایدن با برجسته ساختن ریشه های طبقه متوسط ​​خود به تبلیغات انتخاباتی پرداخت. اسكرانتون وقتی به مدرسه می رفتید چگونه بود؟

هنگامی که ما کودک بودیم ، اسکرانتون مکانی بود که به صنعت ذغال سنگ بستگی داشت و برای مدت طولانی ثروت زیادی را برای بسیاری از خانواده ها فراهم می کرد. زمانی بود که افراد ثروتمند زیادی در اینجا بودند. وقتی تولید زغال سنگ ، آهن و این منابع طبیعی به پایان رسید ، درصد زیادی از مردم اینجا را ترک کردند. پدر بایدن مجبور شد آنجا را ترک کند زیرا او مانند بسیاری دیگر شغل خود را از دست داده بود. پس از جنگ جهانی دوم ، نامزدها به دلاور رفتند زیرا صنایع زیادی در آنجا بودند که تحت تأثیر قرار نگرفتند.

بایدن به عنوان رئیس جمهور چگونه خواهد بود؟

او رئیس جمهور بسیار خوبی خواهد بود. او مردی بسیار صادق است که واقعاً معتقد است همه لیاقت یک فرصت را دارند. من فکر می کنم تجربه او در کنگره از آنچه من می گویم پشتیبانی می کند. او نماینده من ، مردم اسکرانتون و کل ایالات متحده است. برای من بسیار هیجان انگیز است که او به کاخ سفید آمده است زیرا او یکی از دوستان من است. من همیشه آن را بایگانی می کنم. من فقط می توانم در مورد او چیزهای خوبی بگویم. اما حتی اگر او تقاضای چیزی نکرده بود ، همان حرف راجع به او می زد.

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *