هزاران نفر از افراط گرایان مسلح طرفدار ترامپ قصد دارند پایتخت را دور بزنند

[ad_1]

ساعاتی پیش مجلس نمایندگان رای گیری در مورد قطعنامه ای را خواستار شد که معاون رئیس جمهور مایک داگ را مجبور به استعفای دونالد ترامپ کرد ، مقامات به کنگره آمریکا مراجعه کردند تا به نمایندگان مجلس اطلاع دهند که هزاران افراطی نیروهای مسلح طرفدار ترامپ در حال برنامه ریزی هستند پایتخت را محاصره کنید قبل از مراسم تحلیف جو بایدن.

جلسه توجیهی دوشنبه شب برگزار شد ، یکی از اعضای کنگره به CNN گفت ، که در میان افرادی بود که دوشنبه شب برای تعدادی از تهدیدهای جدید علیه قانونگذاران و خود کاپیتول دستور داده شد.

“آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم 4000 “میهن پرست” مسلح برای دور زدن پایتخت و جلوگیری از ورود دموکراتها “، گفت: کانر لمب ، دموکرات از پنسیلوانیا ، در روز جدید در CNN به آلیسین کامروتا گفت.

“آنها قوانینی را برای مشارکت منتشر کرده اند ، یعنی. چه موقع شلیک کنید و چه وقت نه. این یک گروه سازمان یافته است که برنامه ای دارد. آنها متعهد می شوند آنچه را انجام می دهند انجام دهند زیرا من در ذهن آنها فکر می کنم ، شما می دانید که آنها میهن پرست هستند و در مورد سال 1776 صحبت می کنند ، و اکنون این یک مسابقه وصیت نامه است. “

عضو کنگره گارد ملی.  عکس: EFE

عضو کنگره گارد ملی. عکس: EFE

وی ادامه داد: “ما با این افراد مذاکره یا تفکر نمی کنیم. آنها باید مورد آزار و اذیت قرار گیرند. باید جلوی آنها گرفته شود. و متاسفانه این شامل رئیس جمهور نیز می شود ، بنابراین ما باید سرزنش و اخراج او

جلسات توجیهی روز دوشنبه به دنبال یک بولتن FBI منتشر شد که در مورد “اعتراضات مسلحانه” در تمام 50 پایتخت ایالت و واشنگتن دی سی هشدار داده بود و آخرین حسی را ارائه داد. حالت اضطراب پس از محاصره مرگبار هفته گذشته کاپیتول هیل ، در میان قانونگذاران و مقامات اجرای قانون بسیار زیاد است.

علاوه بر هشدار در مورد تظاهرات مسلحانه بیشتر توسط گروه های راست در روزهای آینده ، FBI گزارش های “تهدیدهای مختلف برای صدمه زدن به رئیس جمهور منتخب بایدن قبل از مراسم تحلیف ریاست جمهوری” را ردیابی می کند. “گزارش های اضافی تهدیدهایی علیه معاون رئیس جمهور تازه انتخاب شده هریس و رئیس جمهور پلوسی را نشان می دهد.

FBI علاوه بر هشدار در مورد تظاهرات احتمالی جدید مسلحانه توسط گروه های راست در روزهای آینده ، گزارش های مربوط به آن را نیز رصد می کند “تهدیدهای مختلف آسیب به رئیس جمهور منتخب بایدن قبل از تحلیف رئیس جمهور “

گزارش های اضافی تهدیدهایی علیه معاون رئیس جمهور تازه انتخاب شده (کاملا) هریس و رئیس مجلس نانسی پلوسی است.

ترامپ احساس مسئولیت نمی کند

ترامپ مسئولیت پیشبرد حمله به مقر کنگره آمریکا در هفته گذشته را بر عهده نگرفته است.

ترامپ روز سه شنبه گفت تلاش های کنگره برای استیضاح دوم آنها “خشم عظیمی” در کشور ایجاد می کند ، اما او از خشونت حمایت نمی کند.

ترامپ قبل از عزیمت به تگزاس با مطبوعات صحبت کرد.  عکس: EFE

ترامپ قبل از عزیمت به تگزاس با مطبوعات صحبت کرد. عکس: EFE

رئیس جمهور مستعفی در کاخ سفید در گفتگو با خبرنگاران گفت: “آنچه آنها انجام می دهند واقعاً وحشتناک است” ، اما افزود: ما نه خشونت می خواهیم ، نه خشونت.

وی افزود: سخنرانی ای که لحظاتی قبل از محاصره کنگره برای پیروان خود ایراد کرد “کاملاً مناسب” بود.

ترامپ هنگام عزیمت به تگزاس برای دیدار از دیوار در مرز با مکزیک صحبت کرد. پس از سخنرانی ترامپ توسط خود ترامپ ، که سخنان وی را تشویق کرد ، این اولین اظهارات وی در برابر مطبوعات بود.

در کنگره رأی دهید

ترامپ درست در حالی صحبت می کند که مجلس نمایندگان آماده می شود روز سه شنبه در مورد تدبیری که از رئیس جمهور می خواهد رأی دهد برداشته شود از موقعیت خود را از طریق اصلاحیه 25 پس از محاصره اجباری پایتخت.

این قطعنامه ، توسط جمی راسکین ، نماینده دموکرات از مریلند ، از مایک پنس معاون رئیس جمهور می پرسد “بلافاصله از اختیارات خود تحت بخش 4 متمم 25 برای احضار و بسیج مقامات ارشد اجرایی در هیئت دولت برای اعلام آنچه برای ملت وحشت زده آشکار است استفاده کند: اینکه رئیس جمهور برآورده نمی شود وظایف خود را با موفقیت انجام می دهد. “

وی همچنین از پنس خواست “اختیارات و وظایف پست به عنوان رئیس جمهور موقت” را به عهده بگیرد.

نانسی پلوسی این سه شنبه به کنگره می آید.  عکس: خبرگزاری فرانسه

نانسی پلوسی این سه شنبه به کنگره می آید. عکس: خبرگزاری فرانسه

تصویب قطعنامه توسط مجلس ، به رهبری دموکرات ها این یک توبیخ نمادین خواهد بود این برای بزرگسالان اتفاق نخواهد افتاد. ترامپ و پنس دوشنبه شب دیدار کردند و توافق کردند که هیچ استعفا وجود ندارد.

این پیشنهاد همچنین هنگامی صورت می گیرد که دموکرات های مجلس نمایندگان با سرعت در حال حرکت هستند استیضاح برای دومین بار به عنوان رئیس جمهور در نتیجه قیامی که ترامپ پس از ادعاهای مکرر درباره سرقت انتخاب خود و التماس به طرفداران خود برای دفاع از خود ، باعث آن شد.

نقاشی کلارین

ap

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *