هزاران سال زندان برای یک مبلغ تلویزیونی که از حرمسرای خود برای سیاه نمایی استفاده می کند

[ad_1]

مهمانی به بدترین شکل ممکن به پایان رسید یکی از آنهامبلغ تلویزیونی میلیونر که نقل قولهای از قرآن و نظریه های توطئه را با حال و هوای بیش از حد گرم آمریکا در بار در برنامه های تلویزیونی ترکی خود ترکیب می کند. با این حال ، نه آنچه در این مطالعه اتفاق افتاد ، بلکه در خارج از آن ، این هفته منجر به یک جمله غیرقابل تحمل شد هزار و هفتاد و چهار سال زندان.

قاضی در استانبول در حالی که وی را مقصر شناخته بود رئیس یک “سازمان جنایی” اختصاص داده شده به “اخاذی ، اخاذی و پولشویی”.

وی همچنین وی را به همراه دو پایتخت فرقه دیگر – به نوبه خود به بیش از 186 سال زندان محكوم شد – به “جاسوسی سیاسی و نظامی” به جرم “همکاری با FETÖ” (اخوان فتح الله گولن در پشت شورش 2016) متهم كرد. علیه رئیس جمهور رجب طیب اردوغان) و اتهامات مختلف “کودک آزاری ، آدم ربایی ، تجاوز و شکنجه”.

ده ها متهم دیگر به دوازده سال محکوم شدند.

عدنان اوکتار از ژوئیه 2018 در بازداشت بود ، زمانی که در یکی از عمارت های بی شمارش با 69000 قرص ضد بارداری بازداشت شد.

مبلغ ترک عدنان اوکتار از سال 2018 در زندان بسر می برد.

مبلغ ترک عدنان اوکتار از سال 2018 در زندان بسر می برد.

گورو که او پیروان خود را در میان جوانان از خانواده های بسیار ثروتمند جذب کردوی پیش از این در دهه های گذشته در بند روانپزشکی به دلیل انکار هولوکاست یهود ، در زندان بود. با این حال ، پس از 11 سپتامبر ، او خود را به عنوان یک رسول خلقت گرایی ، با الگو گرفتن از کلیساهای بنیادگرای آمریکایی ، که آدم و حوا را در برابر نظریه تکامل توجیه می کنند ، دوباره کشف کرد.

نظریه های بنیادگرا

تحت نام هارون یحیی ، اوکتار ابزاری برای گسترش این امر خواهد بود ایدئولوژی بنیادگرایی در جهان اسلام صدها کتاب در این زمینه را امضا – اگر نمی نویسید – به زبانهای مختلف منتشر شده است.

در آخرین شام خداحافظی وی در ماه رمضان به طور گسترده ، که وی چند صد نفر را به کاخ مجلل Chiragan در سواحل تنگه بسفر دعوت کرد ، در لابی بازتولیدهای پلاستیکی ادعاهای فسیلی که نظریه های عجیب وی را اثبات می کند ، به نمایش درآمد.

در همان زمان ، اوکتار به اسرائیل روی آورد و در برنامه های “اسلامی” او اغلب خاخام های اسرائیلی به عنوان مهمان حضور داشتند که وی اعلام کرد فلسطین متعلق به یهودیان است تا زمان ظهور مسیح.

در هر صورت ، پیش بینی شده ترین لحظه برنامه های او در کانال خودش ، A9 ، نه استراتژی های ژئوپلیتیکی او ، بلکه رفت و برگشتی بود که در آخر “بچه گربه ها” به او اختصاص دادند. این همان چیزی است که او به او می گفت حرمسرا، متشکل از بورهای خیره کننده نقاشی شده ، با سینه بزرگ و نگاه غایب.

مدل های مردانه که جریان مداوم مدل قبلی را تضمین می کنند ، کمتر جالب نیستند. همه آنها ، به نوعی با برادر بزرگ ، با اکتار در مرکز و با لباس عالی در هر کمد همزیستی می کردند.

در طول دادگاه ، هم طرفداران سابق و هم خانواده های پیروان وی اتهاماتی را مطرح کردند که آنها آنها را “آدم ربایی” و “تهدید” در یک زندان طلا توصیف می کردند.

توسط جوردی جوآن بائوس

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *