هر روز به مدت 24 ساعت واکسن بزنید

[ad_1]

نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون روز چهارشنبه افتتاح مراکز واکسیناسیون “24 ساعت شبانه روز ، هفت روز هفته” در سراسر پادشاهی را تایید کرد ، در تلاش برای کنترل همه گیری و کشور را به حرکت درآورد.

نصب شما “در اسرع وقت” تنظیم می شود و جزئیات توسط Matt Hancock ، وزیر بهداشت شما ارائه می شود. اعلام واکسیناسیون 24 ساعته بعد از ظهر چهارشنبه در مجلس عوام انگلیس اعلام شد. یک راه برای پیشبرد برنامه واکسیناسیون که بیش از 2.500.000 واکسینه شده وجود دارد در بریتانیا

سر کاریر استارمر ، رهبر حزب کارگر ، با انتقاد از تردید نخست وزیر در وضع قوانین سختگیرانه تر علیه همه گیری ، از این اقدام حمایت کرد. از 16 دسامبر ، 17000 نفر در انگلیس جان خود را از دست داده اند ، 60،000 نفر در بیمارستان بستری شده و 1 میلیون نفر نیز به یک نوع محلی آلوده شده اند که 77 برابر بیشتر از نوع قبلی است.

نسخه 1.5

واکسیناسیون در جهان

برای کاوش داده ها ضربه بزنید
برای کاوش داده ها ضربه بزنیدمنبع: اوید
اینفوگرافیک ها: کلاریون

نسخه جدید Covid از کنت هرج و مرج ایجاد می کند در پادشاهی سیاست دولت واکسیناسیون هرچه سریعتر گروه های اولویت دار برای حرکت به جلو است جمعیت شاغل

“برخی از شخصیت ها”

بوریس گفت که این دستگیری “برخی علائم” نتایج را نشان داد.

با بیش از حد خدمات بهداشتی و درمانی در کوید ، صدها نفر از پرستاران و داوطلبان بازنشسته ، داروسازان ، شیمی دانان ، دامپزشکان ، کارگران بازنشسته آزمایشگاه برای کمک به وظیفه تایتانیک کمک کردند.

ماویس ، 87 ساله ، پس از واکسیناسیون در لندن ، انگشتان دست خود را نگه داشته است.  عکس: خبرگزاری فرانسه

ماویس ، 87 ساله ، پس از واکسیناسیون در لندن ، انگشتان دست خود را نگه داشته است. عکس: خبرگزاری فرانسه

خدمه توسط ایزی جت توسط سرویس بهداشتی انگلیس (NHS) به منظور تزریق واکسن ها منصوب شده است. خطوط هوایی دارند کارمندان آموزش دیده هواپیماهای تزریق داوطلب شدن در انگلستان نیرویی پویا و منظم در شرایط بحرانی است که دوباره به یک نیرو تبدیل شده است در ردیف جلو.

بیمارستانهای شلوغ

بیمارستان های مناطق خاصی از جنوب انگلیس و لندن مملو از جمعیت است. دولت قصد دارد بیماران بهبود یافته از کوید را انتقال دهد به هتل هاکه در آن آنها می توانند تختخوابهایی را که در بیمارستانها برای تازه آلوده شده مورد نیاز است بازیابی کنند. بیماران در هتل ها توسط سازمانهای داوطلب مانند آمبولانس سنت جان ، صلیب سرخ ، پرسنل پزشکی از نیروهای مسلح و کارمندان آزاد شده در NHS مراقبت خواهند شد.

نسخه 1.5

ویروس کرونا در انگلیس

برای کاوش داده ها ضربه بزنید
برای کاوش داده ها ضربه بزنیدمنبع: دانشگاه جان هاپکینز
اینفوگرافیک ها: کلاریون

هتل های زنجیره ای Best Western قبلاً پذیرش بیماران را آغاز کرده است. هتل لندن ، متعلق به کوید ، بیماران بیمار Covid را از بیمارستان کالج کینگ پذیرفته و آنها را به هتلی در کرویدون منتقل کرد. هتل های انگلیس می توانند 5000 تخت را در موارد اضطراری فراهم کنند و به بیمارستان های صحرایی نایتینگل بپیوندند.

فشار بر بیمارستان های NHS تا ماه فوریه ادامه خواهد داشت و بالاترین قله در تاریخ این بیماری از ابتدای ژانویه است.

کریس هاپسون ، مدیر اجرایی تامین کنندگان NHS که نماینده اعتماد است ، به نمایندگان انگلیس گفت که “این وضعیت است فوق العاده جدی ، با افزایش سریع عفونت در میدلندز ، شمال شرقی و شمال غربی ، لندن ، جنوب شرقی و شرق انگلیس. “

خبرنگار ، پاریس

ap

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *