“هرگز به ذهنم خطور نکرد.”

[ad_1]

پاپ فرانسیسک احتمال استعفا را رد کنید، پس از انتشار شایعات پس از انتشار رسانه های ایتالیایی ، که او را به دلیل عمل اخیر و سن او توجیه کرد.

در اولین مصاحبه ای که پس از عمل جراحی روده بزرگ در ماه ژوئیه انجام داد ، پاپ اطمینان داد که او خوب است و “زندگی عادی دارد” ، چندین سفر برنامه ریزی شده دارد و “این حتی به ذهنش خطور نمی کند”. از پادشاهی خارج شد

در مورد شایعات منتشر شده توسط یک روزنامه فوق محافظه کار ایتالیایی ، وی توضیح داد که “خیلی دیرتر” متوجه شد. “من من نمی دانم آنها هفته گذشته از کجا آمده بودند که استعفای خود را ارائه می کنم آنها در وطن من چه واژه ای به کار بردند؟ این خبر از آنجا آمد. “

او می گوید: “آنها می گویند این هیجان زمانی بود که حتی به ذهنم خطور نمی کرد. در مواجهه با تفاسیری که با برخی از کلمات من کمی مخدوش به وجود می آید ، من سکوت می کنم زیرا توضیحات بدتر است.” وی افزود: هر زمان که یک پاپ بیمار باشد ، یک نسیم یا یک طوفان کنکلاو وجود دارد.

پاپ در مورد عمل جراحی خود اظهار داشت که آنها “33 سانتی متر از روده” را برداشته اند. وی اظهار داشت که پرستاری که 30 سال در خدمات درمانی کار کرده بود “جان او را نجات داد” زیرا او به او گفته بود: “باید تحت عمل جراحی قرار بگیری” ، با وجود این واقعیت که گزینه های دیگری به او پیشنهاد شده بود ، به عنوان مثال ، با آنتی بیوتیک درمان شود

فرانسیسکو بار دیگر نظر خود را در مورد اتانازی اعلام کرد.  عکس: DPA

فرانسیسکو بار دیگر نظر خود را در مورد اتانازی اعلام کرد. عکس: DPA

اما او تأیید کرد که اکنون بسیار خوب است ، “زندگی عادی” دارد و “می تواند هر چیزی بخورد” ، اگرچه هنوز باید دارو مصرف کند ، زیرا او توضیح می دهد ، “مغز باید ثبت کند که 33 سانتی متر کوچکتر از روده است”. به

وی در پاسخ به این سال که این عملیات چگونه بر سفر بعدی او به بوداپست و اسلواکی از 12 تا 15 سپتامبر تأثیر می گذارد ، اذعان کرد: “شاید در این سفر اول کمی بیشتر ، زیرا شخص باید کاملاً بهبود یابد” ، اما “در نهایت مانند سفر قبلی خواهد بود. دیگران ، شما آن را خواهید دید “.

در همین راستا ، فرانسیسکو اظهار داشت که علاوه بر سفر به گلاسکو (بریتانیا) در ماه نوامبر برای شرکت در اجلاس آب و هوا ، او همچنین قصد سفر به قبرس ، یونان و مالت را دارد و درهای سفر به کامتیستولا (اسپانیا) را از سانتیاگو باز گذاشت. برای سال مقدس Xacoveo ، اگرچه در اروپا فقط کشورهای کوچک را انتخاب می کند.

پاپ نظرات خود را درباره بحران در افغانستان بیان کرد.  عکس: EFE

پاپ نظرات خود را درباره بحران در افغانستان بیان کرد. عکس: EFE

“آنچه بی فایده است دور ریخته می شود. قدیمی ها مواد دورریختنی هستند: آنها زحمت می کشند. همه را زحمت نمی دهند ، اما بیایید ، در ناخودآگاه جمعی از فرهنگ دفع ، قدیمی … بی علاج ترین بیمارها نیز ؛ پسران دوست نداشتنی نیز ، آنها قبل از تولد به فرستنده فرستاده می شوند … یعنی فرهنگ وجود دارد … “، پاپ هشدار داد که بار دیگر از روش اتانازی انتقاد کرد.

پس از تصویب قانونی که اسپانیا در ماه ژوئن گذشته به تصویب رساند که با وجود نظر علیه سازمان پزشکی دانشگاه ، کمیته اخلاق زیستی اسپانیا و حتی کمیته حقوق افراد دارای معلولیت سازمان ملل متحد ، اتانازی را مجاز می دانند ، این بحث ادامه یافت.

در مصاحبه ای با ایستگاه رادیویی اسپانیایی COPE ، پاپ درخواست کرد به عنوان مثال به “پیرامون” آسیا نگاه کند تا “بیشتر پیش برود و فکر نکند که از اینجا درباره چیزها صحبت می شود.” “اخراج کل کشورها. به روهینگیایی ها ، اخراجی ها ، کولی ها در سراسر جهان فکر کنید. چیزهای فقیرانه. به عبارت دیگر ، اخراج می شود. آنها خدمت نمی کنند ، نمی روند ، خدمت نمی کنند.” پاپ عالی ادامه داد.

پدر مقدس همچنان در مورد این فرهنگ گرایش تأمل می کند ، که به گفته وی “به شدت بر یکی از نمایشنامه های فرهنگ مدرن اروپایی تأثیر می گذارد” ، که پیری جمعیت است. در ایتالیا میانگین سنی جمعیت 47 سال است.

“در اسپانیا ، من فکر می کنم بزرگتر است. به عبارت دیگر ، هرم وارونه است. فرهنگ جمعیتی در حال زیان است زیرا به سود نگاه می کند. به آینده نگاه می کند … و گاهی اوقات از شفقت استفاده می کند!” که “آنچه کلیسا می خواهد این است که به او کمک کنیم تا با عزت بمیرد. او همیشه این کار را کرده است. “

افغانستان: “همه احتمالات در نظر گرفته نشده است”

پاپ همچنین به بحران در افغانستان پس از خروج نیروهای آمریکایی و متحدان آنها در ناتو اشاره کرد. وی در این رابطه گفت عواقبی که مردم متحمل می شوند در نظر گرفته نشده است. وی گفت: “از آنچه در اینجا مشاهده می شود ، آنها مورد توجه قرار نگرفته اند ، به نظر می رسد من نمی خواهم قضاوت کنم ، همه احتمالات در نظر گرفته نشده است.”

درست همانطور که او در مورد ظهور طالبان پس از 20 سال جنگ فکر می کرد ، فرانسیس در پاسخ به نقل از ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه گفت که منظور او آنگلا مرکل صدراعظم آلمان است ، که وی از وی به عنوان “یکی از بزرگترین شخصیت های سیاسی جهان” یاد کرد.

وی خاطرنشان کرد: “لازم است به سیاست غیرمسئولانه دخالت های خارجی و ایجاد دموکراسی در سایر کشورها و نادیده گرفتن سنت های مردم پایان داد.” اگرچه این کلمات ماه گذشته توسط رئیس جمهور روسیه در حضور مرکل در سفر به مسکو بیان شد.

این اتفاق در 20 اوت رخ داد ، زمانی که پوتین به شدت غرب را به خاطر نقشش در افغانستان مورد انتقاد قرار داد و خاطرنشان کرد که حمله سریع طالبان بیهوده بودن تلاش های غرب برای تحمیل دیدگاه خود در مورد دموکراسی را نشان می دهد. مرکل به نوبه خود از روسیه خواست با استفاده از تماس های خود با شورشیان شهروندان افغان را که به آلمان کمک کرده اند کشور را ترک کنند ، تحت فشار قرار دهد.

وی گفت: “من نمی دانم که آیا تجدید نظر در مورد آنچه در حین خروج نیروها اتفاق افتاده است یا نه ، اما مطمئناً از سوی مقامات جدید (افغان) تقلب زیادی صورت گرفته است.” وی افزود: “من می گویم کلاهبرداری یا ساده لوحی زیاد ، من متوجه نمی شوم.”

فرانسیس از مسیحیان سراسر جهان خواست تا قبل از وقایع افغانستان “دعا ، توبه و روزه” بیشتری انجام دهند.

با اطلاعات آژانس ها

GRB – AFG

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *