نیویورک پس از طوفان در برج کنگره کلیه قراردادها با شرکت های ترامپ را لغو می کند

[ad_1]

شهردار بیل دو بلازیو روز چهارشنبه اعلام کرد که نیویورک قراردادهای تجاری خود را فسخ کنید با رئیس جمهور دونالد ترامپ در نتیجه هجوم جمعیتی که هفته گذشته توسط جمعیت طرفداران ترامپ به پایتخت ایالات متحده حمله کردند.

ترامپ برای بهره برداری از دو پارکینگ یخ و چرخ فلک در پارک مرکزی و همچنین زمین گلف در برانکس با این شهر قرارداد بسته است.

سازمان ترامپ پیروز می شود سالانه 17 میلیون دلار د بلازیو گفت ، در نتیجه این قراردادها.

چرخ فلک ، در پارک مرکزی.  عکس: AP

چرخ فلک ، در پارک مرکزی. عکس: AP

“من اینجا هستم تا نیویورک را اعلام کنم همه چیز مهیج است توافق نامه ها با سازمان ترامپ ، “دی بلازیو گفت.

“تحریک به شورش ، بیایید کاملا واضح باشیم ، بیایید دوباره کلمات را بگوییم ، تحریک برای شورش علیه دولت ایالات متحده به وضوح فعالیت های جناییگفت:

آسوشیتدپرس روز چهارشنبه با ارسال نامه ای به ترامپ خواستار اظهار نظر شد.

این آخرین نمونه از نحوه حمله اجباری هواداران ترامپ در 6 ژانویه است. منافع تجاری را تحت تأثیر قرار می دهد از رئیس جمهور جمهوری خواه در حال خروج.

PGA آمریکا روز یکشنبه به حذف مسابقات قهرمانی PGA از زمین گلف ترامپ در نیوجرسی در سال آینده رأی داد ، اقدامی که پس از غیرفعال کردن حساب های ترامپ توسط سیستم عامل های رسانه های اجتماعی و حذف فروشگاه های آنلاین مرتبط با Shopify صورت گرفت.

پیش از این ، دبلاسیو گفته بود که این شهر گزینه های قانونی خود برای فسخ قراردادهای ترامپ را ارزیابی می کند. گفته می شود روز چهارشنبه ، وکلای شهر حکم دادند که اگر ترامپ برای این اقدام دعوی متقابل ارائه کند ، شهر برنده خواهد شد.

دبلاسیو اصرار داشت “ترامپ” یک گروه را به حمله به پایتخت تحریک کرد. “

AP

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *