نوع ویروس دلتا کرونا ویروس “تابستان خوش” را در ایتالیا پیچیده می کند: زنگ خطر در بین دانشمندان

[ad_1]

تابستان خوش ایتالیایی ها ، با یک قطره عمودی از افراد آلوده ، مرده ، به طور جدی در بیمارستان (مراقبت های ویژه) و در اتاق های مشترک ، افراد تهدیدی که دانشمندان را نگران می کند و به بیست منطقه شبه جزیره ، که حضور فزاینده نوع جدید و ترسناک هندی را تأیید می کند ، توسط سازمان بهداشت جهانی دلتا نامیده می شود. در یک ماه ، از 1.8 to به 3.4 total از کل تعداد افراد آلوده افزایش یافته است.

انگلیسی ها آن را می دانند و از آن رنج می برند. با 70 میلیون دوز واکسن که در یک برنامه واکسیناسیون آوانگارد به ساکنان آن داده شد ، آنها آماده بودند که ظرف چند روز وضعیت اضطراری را پایان دهند ، که بیش از 128000 کشته برای آنها به همراه آورد و آنها را به کشوری تبدیل کرد که بیشترین مجازات را در اروپا دارند.

اما نخست وزیر بوریس جانسون هشدار داده است که باید به دلیل وجود هیولای جدید هند ، ویروسی که این چهارشنبه ایجاد کرد ، جشن ها به تعویق بیفتد. 11000 عفونت ، با ظرفیت انتشار 60٪ سریعتر از نوع غالب انگلیسی در 86٪.

موارد
0.000.000


00 000

به ازای هر میلیون نفر جمعیت.

موارد مرگ
00 000


0.000
به ازای هر میلیون نفر جمعیت.


آبنما: جان هاپکینز
نمودار: شکوفه می زند | اینفوگرافیک ها: کلاریون

موارد
0.000.000


00 000

به ازای هر میلیون نفر جمعیت.

موارد مرگ
00 000


0.000
به ازای هر میلیون نفر جمعیت.


آبنما: جان هاپکینز
نمودار: شکوفه می زند | اینفوگرافیک ها: کلاریون

بعد از سه هفته نسخه هندی برنامه ها را خراب کرده است از تابستانی که قرار بود به عنوان یک سنگ قبر برای همه گیری ها عمل کند. شیوع ویروس به 107 در میلیون نفر رسیده است ، در حالی كه ایتالیا در حال حاضر به 28.5 مورد ایمن در هر میلیون نفر رسیده است.

پرونده انگلیس باعث فریز شدن خون دانشمندان و متخصصان در ایتالیا شد ، جایی که نسخه انگلیسی ویروس کرونا کافی بود کمی بیشتر از یک ماه برای تبدیل شدن از تازه وارد به غالب.

اکنون سهام هند می تواند برنامه هایی را خنثی کند که از طریق واکسیناسیون گسترده در 3400 مرکز و تحت فرماندهی یک ژنرال ارتش ، به سطح روزانه 600 هزار واکسیناسیون.

هدف این است که 70٪ از 60 میلیون ایتالیایی واکسینه شده به سپتامبر برسد و بهترین موج جدید ممکن را تجربه کند ، در پایان سال با سرما می رسد. بسیاری امیدوارند که بتوان شکست همه گیری را اعلام کرد.

محدودیت برای مسافران

برای مقابله با ویروس هند ، که قبلا مناطقی مانند لاتزیو (پایتخت رم) را که 3.64٪ از سهام جدید یا Puglia جنوبی را ثبت کرده است ، با چندین شیوع اثبات شده ، تحت تأثیر قرار می دهد.

تا آنجا که در لمباردی (میلان) ، که 81 مورد از ماه دسامبر بررسی شده است ، مقامات بهداشتی محدودیت در جابجایی مسافران را اعمال کرده اند ، ممنوعیت پرواز از هند، بنگلادش ، پاکستان و سایر کشورها در مجاورت منطقه مرکزی تمرکز همه گیر سهام جدید.

صف های گردشگران در سان مارکوس.  ایتالیا مسافران هند را محدود می کند.  عکس: رویترز

صف های گردشگران در سان مارکوس. ایتالیا مسافران هند را محدود می کند. عکس: رویترز

علاوه بر این ، اقدامات با مناطق برای سازماندهی شده است لامپ های جدید را عایق بندی کنید که ارائه می شوند. در کامپانیا دو نفر با کارگران کشاورزی از بنگلادش زندگی می کنند.

آماده نیست

در امیلیا رومانیا و سیسیل شیوع نیز ثبت می شود عفونت با نوع هند. مشکل این است که در دو ماه گذشته تسکین حمله همه گیری را تسکین داد کنترل بهداشتی را شل کرده است. کمتر سواب و آزمایش پیگیری برای سازگاری مورد و شناسایی منابع عفونت گزارش می شود.

بنیاد گیمب این کمبودها را جمع آوری کرده و خواستار احیای فوری سازوکارهای دولتی برای مبارزه با بیماری همه گیر است. رئیس آن ، پروفسور نینو کوستابلوتا ، هشدار می دهد “همین وقت آن نیست که نگهبان خود را ناامید کنید اما آن را دوباره مطرح کنم. “

انتظار می رود 55 میلیون دوز به خصوص از Pfizer وارد شود. واکسنهای Curevac در این لیست وجود دارد ، اما شواهدی از اثربخشی آنها با نوع n هند استیا محافظت بالاتر از 47٪، بنابراین ایتالیایی ها دیگر این آمادگی را ندارند.

از طرف دیگر ، Pfizer ، Moderna و Astrazeneca بحث برانگیز دفاعیات نسبتاً کمتری نسبت به نسخه انگلیسی ارائه می دهند. اما فقط با ایمن سازی کامل از هر دو واکسن. با اولین Pfizer بیمه 33٪ و نه بیشتر.

کمپین واکسیناسیون انبوه این پنجشنبه بیش از نیمی از جمعیت 60 میلیون نفری را با مجموع دوزهای اول و غلاف های جانسون و جانسون.

واکسینه شده به طور کامل (دو دوز) نشان دهنده 25٪ ، حدود 15 میلیون نفر است.

رم ، خبرنگار

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *