نوع دلتا ویروس کرونا به شدت بر مدارس انگلیس تأثیر می گذارد

[ad_1]

وقتی گزینه Delta در انگلستان اکثریت شود و 20٪ موارد فرانسه را تشکیل دهد ، تأثیر آن را می توان در مدارس انگلیس مشاهده کرد.

تعداد کودکان خارج از مدرسه به دلیل COVID-19 در انگلیس در بالاترین سرعت است از زمان بازگشایی مدارس در ماه مارس ، آخرین آمار دولت نشان می دهد.

داده های منتشر شده توسط وزارت آموزش نشان می دهد که حدود 5.1٪ از کل دانش آموزان در مدارس بودجه دولتی به دلایل مربوط به COVID-19 در 24 ژوئن در مدرسه شرکت نکرده اند: در مجموع 375000 کودک.

این میزان در 17 ژوئن از 3.3 درصد و در 10 ژوئن 1.2 درصد است. در مدارس ابتدایی ، 4.5٪ از کودکان به دلایل مربوط به ویروس در 24 ژوئن وجود ندارد ، از 2.7٪ در 17 ژوئن و 1.1٪ در 10 ژوئن.

جمع، 24000 کودک با موارد مشکوک بیرون آمدندویروس کرونا و 15000 نفر پس از آزمایش مثبت در خانه ماندند.

بیشتر غایبان ، 279000 دانشجو ، خود را منزوی کردند به دلیل تماس احتمالی با یک مورد COVID-19 از محیط آموزشی آنها.

برای مقایسه ، 57000 نفر پس از تماس احتمالی با شخصی که آزمایش ویروس مثبت در خارج از مدرسه خود انجام داده است ، جدا شدند ، که تقریباً 0.8٪ کل دانش آموزان مدارس بودجه دولتی انگلیس است.

ترس از گزینه جدید

نوع دلتا ، که از هند نشأت می گیرد ، بسیار مسری است و اروپا از این ترس در پایان ماه اکتبر دارد 20 درصد موارد قاره را اشغال می کند. یکی از دلایل مخالفت اتحادیه اروپا برای مخالفت با ورود انگلیسی ها به قاره در تابستان بدون قرنطینه.

به گفته اولیور وران ، وزیر بهداشت فرانسه ، گزینه دلتا این سه شنبه نشان دهنده “20 درصد از تشخیص های جدید” در 19 مورد Covid در فرانسه است. این رقم در هفته گذشته به 9 درصد رسید.، که رشد نمایی آن را نشان می دهد. این پیشرفت سریع ممکن است محدودیت های جدید و غیرمنتظره ای را تحمیل کند.

در فرانسه اقدامات محدود کننده برداشته شد ، اما این گسترش عمده فرانسه را در این باره هشدار داد ترس از بازگشت به اپیدمی و رشد بسیار قوی در پاییز اروپا ، پس از تعطیلات.

آنها در 85 کشور جهان واقع شده اند و به سه خط B.1.617.1 ، B.1.617.2 و B.1 تقسیم شده اند. 617.3. در 11 کشور دیگر ، این هفته گسترش یافت. مواردی در لندز ، هاوت ساوی ، استراسبورگ ، اما همچنین در هند غربی فرانسه و دیدار مجدد یافت شده است. 60 درصد از نوع آلفا یا انگلیسی قبلی آن مسری است. نسخه جدید دلتا پلاس موارد کمتری را نشان می دهد ، اما حتی بیشتر مسری است.

داده ها در مورد میزان خطر تجزیه و تحلیل می شوند. اما طبق مجله انگلیسی طبیعت، افراد آلوده به دلتا دو برابر حساس هستند توسط افراد آلوده به نوع آلفا در بیمارستان بستری می شود.

واکسن Pfizer و Astrazeneca آنها کمتر موثر هستند در برابر عفونت با نوع آلفا ، اما در محافظت از آنها در برابر اشکال شدید علامتی موثرتر هستند.

تا به امروز ، واکسیناسیون موثرترین راه حل برای این انواع دلتا است. از میان افراد آلوده در انگلیس ، 35000 نفر واکسینه نشده اند و فقط یک مورد واکسینه نشده است 6.7 درصد از افراد آلوده هر دو دوز کامل را دریافت کرده بود.

PB

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *