نسخه هندی ویروس کرونا در برابر یک دوز مقاومت بیشتری دارد و دانشمندان درباره موج سوم هشدار می دهند

[ad_1]

دانشمندان و اپیدمیولوژیست های انگلیسی هشدار می دهند: “ممکن است موج سوم در انگلیس در جریان باشد”، با استفاده از نسخه هندی. این کشفی را که دولت برای آینده برنامه ریزی می کند به خطر می اندازد 21 ژوئن. در روزهای اخیر ، افزایش قابل توجهی در بستری شدن در بیمارستان ها مشاهده شده است.

وقتی انگلیسی ها از تعطیلات آفتابی خود در روز دوشنبه لذت می برند و در طول روز به سواحل و پارک ها می دوند گرمترین سال، اپیدمیولوژیست ها هشدار می دهند که گسترش جغرافیایی نوع هند “کاملاً قابل پیش بینی” است.

امروز سه چهارم موارد در پادشاهی را تشکیل می دهد. مسری است و به سرعت گسترش می یابد. فرانسه تحمیل کرد بستن مرز با انگلیس، به جز موارد استثنا

نوع معروف به B.1.167.2 این یکی است که در پادشاهی در حال گسترش است و از نسخه کنتیش قابل انتقال است و مقاوم تر در برابر واکسن ها، به خصوص اگر آنها یک دوز واحد دریافت کرده باشند.

موارد
0.000.000


00 000

به ازای هر میلیون نفر جمعیت.

موارد مرگ
00 000


0.000
به ازای هر میلیون نفر جمعیت.


آبنما: جان هاپکینز
نمودار: شکوفه می زند | اینفوگرافیک ها: کلاریون

هشدار به دانشمندان

دانشمندان از موسسه Wellcome Sanger ، که موارد مثبت را از طریق آن کشف می کند توالی ژنومی، گزینه هایی را نشان داد که در انگلیس در حال گسترش هستند.

وقتی نسخه هندی در بولتون ، بلکبرن و دارون بود ، تاریخ 22 مه آن را در بابرگ ، ویکومب و کورن وال نشان می دهد ، خیلی دورتر، اگرچه تعداد هنوز کم است. همچنین در میدلندز و کرودون ، جنوب لندن یافت می شود.

پروفسور جفری بارت ، مدیر طرح Covid 19 Genomics در موسسه Wellcome Sanger ، گفت: “این کشف نشان می دهد که در هفته های آینده ، این افراد کوچکتر و از نظر جغرافیایی جابجا می شوند آلودگی شدید، مانند آنچه در آلودگی اولیه نسخه هندی مشاهده کردیم “.

ایستگاه تست بلکبرن.  عکس: خبرگزاری فرانسه

ایستگاه تست بلکبرن. عکس: خبرگزاری فرانسه

مارتین مک کی ، استاد بهداشت عمومی اروپا در دانشکده بهداشت و طب گرمسیری لندن ، گفت که او به این اعتقاد دارد. “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم موج سوم ”.

“ما قبلاً می توانیم ببینیم که اقدامات فعلی مواردی را که به سرعت در بسیاری از مناطق کشور در حال افزایش است متوقف نمی کند. این بسیار شبیه ماست الان زود در موج سوم ، “او گفت.

باز در ماه ژوئن ، پر خطر است

“مگر اینکه معجزه ای رخ دهد ، افتتاحیه در ماه ژوئن یک خطر بزرگ است. افزایش مواردی که اکنون شاهد آن هستیم باید باعث شود ارزیابی مجدد “از آرامش اخیر” ، اطمینان داد.

خورشید در انگلیس در شرف طلوع است.  عکس: AP

خورشید در انگلیس در شرف طلوع است. عکس: AP

پل هانتر ، استاد پزشکی در دانشگاه East Anglia ، اظهار داشت که او نگران است انگلیس در اوایل ماه جاری اولین نشانه های موج سوم را مشاهده کند ، زیرا مشخص شد نسخه هند در جامعه در حال گسترش است.

متخصصان اپیدمیولوژی نگران از سرگیری مجدد انگلیس ، ازدحام جمعیت ، سفر به آن هستند “کهربا” و به ویژه بازگشت او به کشور. “کشورهای عنبر” نگران ورود هزاران انگلیسی در تعطیلات ، ساحل یا خانه های دوم خود هستند.

با وجود عفونت های جدید در آخرین سطح در ماه مارس ، کارشناسان نسبت به رفع محدودیت ها هشدار دادند خیلی زود.

دانشمندان به وزرا هشدار می دهند که ممکن است موج سوم ویروس کرونا در انگلیس از قبل آغاز شده باشد ، و برنامه های حذف انگلیس را زیر سوال می برند همه محدودیت ها بسته شدن بعد از سه هفته

ممکن است برای باز کردن همه چیز در پایان ماه ژوئن خیلی زود باشد.  عکس: رویترز

ممکن است برای باز کردن همه چیز در پایان ماه ژوئن خیلی زود باشد. عکس: رویترز

کارشناسان هشدار داده اند که هرگونه افزایش پذیرش در بیمارستان برای ویروس کرونا می تواند سرویس بهداشتی انگلیس (NHS) را مجبور به جنگ برای کنار گذاشتن موارد و جراحی هایی کند که از Covid نیستند و درمان نشده اند. از آغاز از همه گیری

دولت می خواهد گشایش کند

داونینگ استریت اصرار داشت که خیلی زود است که حدس بزنیم آیا طرح لغو کلیه قوانین انسداد در انگلیس در 21 ژوئن ادامه دارد یا خیر.

صنعت هتلداری خجالت کشید وی از دولت خواست تا “شرکتها را که برای افتتاحیه آماده و سرمایه گذاری می کنند” “قبل از اعلام” اعلام کند.

وزیر واکسن ندیم زهاوی از تأیید اینکه برخی از محدودیت ها مانند ماسک زدن و کار در خانه ممکن است برای کاهش شیوع ویروس باقی بماند ، خودداری کرد.

افراد دارای لیز در برایتون انگلیس.  عکس: AP

افراد دارای لیز در برایتون انگلیس. عکس: AP

مشاوران علمی در نظر دارند که ، در صورت امکان ، کار در خانه منطقی است بعد از ژوئن ، زیرا باعث کاهش تعداد افرادی می شود که با یکدیگر در تماس هستند.

افزایش پرونده ها نقشه راه نخست وزیر بوریس جانسون را تغییر می دهد ، كه به گفته مشاور سابق او دومینیك كامینگز ، ترجیح می دهد برای محاصره سوم تعدادی از مرگ ها را ببیند.

علیرغم پیشرفت برنامه واکسیناسیون ، مشاوران مطمئن نیستند که تا چه میزان عفونتهای جدید ، که آخرین بار در اواخر مارس مشاهده شد ، به بستری شدن و مرگ تبدیل می شوند.

هزاران نفر واکسینه نشده اند

متخصصان اپیدمیولوژی معتقدند که این گزینه می تواند به هزاران نفر از افراد مبتلا گسترش یابد واکسن دریافت نکرده اند. یک جامعه هندی ، کشمیری ، پاکستانی و بنگلادشی در انگلیس وجود دارد که به دلیل احترام به سنت های خود تاکنون در برابر واکسیناسیون مقاومت کرده است.

تحقیقات انجام شده توسط بهداشت عمومی انگلستان ، که نشان می دهد نوع جدید بسیار قابل انتقال و تا حدی در برابر واکسن ها مقاوم است ، این نگرانی را ایجاد می کند که موج سوم ممکن است بر NHS غلبه کند.

تحت برنامه بی بی سی ، اندرو مار زهوی از رد احتمال تغییر قفل برنامه ریزی شده در 21 ژوئن خودداری کرد. دولت در 14 ژوئن اعلامیه خواهد کرد.

وی گفت: “ما باید داده ها را بررسی کنیم و آنها را با کشور به اشتراک بگذاریم.” “اگر الان حدس و گمان بزنم کاملاً اشتباه است. در حال حاضر اطلاعات کافی نداریم. بعضی از مناطق کشور وجود دارد که به معنای واقعی کلمه هیچ B.1.617.2 و همه چیز کاملاً پایدار است. در سایر مناطق کشور شروع به عملکرد بهتر از گزینه B.1.1.7 ، گزینه کنت می کند. “

صدراعظم ریشی سوناک نیز به همان اندازه محتاط بود ، روز یکشنبه به اداره پست گفت: “ما بیشتر بدانیم بیایید به تاریخ نزدیکتر شویم

دانشمندی از گروه مشاوره ای در مورد ویروس های تنفسی جدید و نوظهور (Nervtag) نیز ابراز نگرانی کرد. “اگر همه چیز همانطور که فکر می کنم پیش برود ، ما احتمالاً با یک موج سوم به پایان خواهیم رسید. این موج بزرگی از عفونت ها خواهد بود و مرگ و میر و بیماری های جدی در پی خواهد داشت. “

وی هشدار داد: “این امر NHS را در زمانی تحت فشار قرار خواهد داد كه ما در تلاش هستیم تا به حالت عادی برگردیم و ما باید تلاش های مضاعف دولت را برای افزایش واكسن و تلاش برای افزایش پاسخ (ایمنی) کاهش دهیم.”

بیمارستان ها هم اکنون آنجا هستند تحت فشار شدید در انگلستان قبل از هجوم بیماران ویروس کرونا وجود نداردقبل از برنامه ریزی برای رفع محدودیت ها ، در اپیدمی به تأخیر افتادند. طبق گفته مدیران NHS ، 9 درصد تخت های بیمارستانی توسط بیماران غیر کووید و تخت های حیاتی توسط 4 درصد از بیماران کووید اشغال می شوند.

آنها بیمارانی هستند که به آن نیاز دارند مراقبت های اضطراری برای جراحی های بزرگ ، مشکلات بهداشت روان که باید به آرامی درمان شوند. همچنین در میان کسانی که توسط کوید در مناطق مختلف هند بستری شده اند آنها “بیماران جوان تر” هستند.

کریس هاپسون ، مدیر اجرایی تامین کنندگان NHS ، گفت: “فقط برخی دوز واکسن دو برابر دارند.” پیام روشن است: “اگر می توانید ، واکسن بزنید.”

دولت نمی خواهد گوش نده ما در مورد موج سوم صحبت می کنیم برنامه های لازم برای اسناد Covid برای حضور در رویدادهای گسترده لغو می شود تا اطمینان حاصل شود که می تواند محدودیت ها را به موقع برطرف کند – در 21 ژوئن.

خبرنگار ، پاریس

ap

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *