نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون در مراسمی مخفیانه ازدواج کرد

[ad_1]

نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون روز شنبه در یک مراسم مخفی در کلیسای جامع کاتولیک وست مینستر در حضور 30 ​​مهمان و در پس زمینه موسیقی کلاسیک با دوست دخترش کری سیموندس 33 ساله ازدواج کرد.

این عروسی صبح شنبه برگزار شد و برای اولین بار پس از 199 سال نخست وزیر در حین انجام وظیفه در پادشاهی ازدواج کرد.

ازدواج بین جانسون و مادر ویلفرد ، ششمین فرزند آنها ، پس از یک تمرین حواس پرتی به وجود آمد. این زوج در این هفته دوستان خود را برای “ذخیره تاریخ” عروسی فرستاده بودند که قرار بود در تاریخ 30 ژوئیه سال آینده برگزار شود.

روزنامه قاشق را گرفت خورشید. هیچ کس در انگلیس کوچکترین ایده ای نداشت ، حتی وزرا.

بوریس جانسون و کری سیموندز اولین تک آهنگ هایی بودند که به داونینگ St.  عکس EFE

بوریس جانسون و کری سیموندز اولین تک آهنگ هایی بودند که به داونینگ St. عکس EFE

به گفته دوستانشان ، این زوج به مدت شش ماه مراسم عروسی را ترتیب دادند. نخست وزیر (56) سخنان خود را به کوید و فقط 30 مهمان بودند. بیماری همه گیر احتمالاً ماه عسل را به تأخیر می اندازد. او با لباس بلند ، اما بدون حجاب به کلیسا آمد.

استنلی جانسون ، پدر نخست وزیر ، پس از مراسم با جولی ، دخترش ، در حال ترک داونینگ سنت بود. کودکان و جوادرانشان ، جو و راشل ، قابل مشاهده نبودند. آواز میهمانان شنیده می شد.

پدر دانیل همفری این مراسم را جشن گرفت و شاهد بوسه عروس و داماد بود. او قبلاً ویلفرد را غسل تعمید داده بود و دوره قبل از ازدواج را به تازه عروس ها داده بود.

مهمانان ، ناشناخته

این مراسم ساعت دو بعد از ظهر برگزار شد و هنوز مشخص نیست که میهمانان آنها چه کسانی بودند. عکاسان نوازندگان و مهمانان را در حال ترک داونینگ سنت دیدند ، اما کسی را تشخیص ندادند.

کری کاتولیک عملی است. بوریس از نظر مذهبی تاریخ پر رنگ تری دارد. پدربزرگش یک ترک مسلمان بود ، وقتی به پادشاهی آمد نام خود را تغییر داد. مادر اشرافی بوریس یک کاتولیک بود ، اما او کاتولیک را رها کرد و با اعزام به کالج ایتان به کلیسای آنگلیکان پیوست.

به همین دلیل ، کلیسای کاتولیک بوریس را قبلاً در کلیسای خود ازدواج نکرده نمی داند.

کری در کالج گودولفین تحصیل کرده و پدرش یکی از بنیانگذاران روزنامه است مستقل و در سال 2009 افسر مطبوعات کارگری بود. او همچنین در مبارزات انتخاباتی Brexit بوریس را همراهی می کرد.

این دو رابطه ناپایداری داشتند که شامل نبردی سخت در آپارتمانشان در جنوب لندن بود که توسط همسایگانشان ضبط و به طور غیرمعمول در روزنامه گزارش شد. روزنامه گاردین.

تعجب در میان سیاستمداران

این خبر باعث تعجب همه سیاستمداران شد. کیر استارمر ، حریف کارگری ، مودبانه از حریف خود استقبال کرد تبریک به بوریس و کری. وی نوشت: “صرف نظر از اختلافات سیاسی ما ، برای شما آرزوی زندگی مشترک خوشی را دارم.”

سر لیندسی هویل ، رئیس مجلس عوام ، شگفتی دیگر بود. وی گفت: “چه خبر خوبی! من بهترین ها را برای نخست وزیر و کری آرزو می کنم و امیدوارم زمان یک ماه عسل وجود داشته باشد!”

این ازدواج بعد از یک هفته که در آن دوام می آورد ، بهترین خبر برای بوریس است گاهی از اتهامات دومینیک کامینگز ، مشاور سابق وی ، که معتقد است “آمادگی نخست وزیری را ندارد”.

این سومین ازدواج برای بوریس است که برای اولین بار با اشرافی آلگرا موستین اوون ازدواج کرد که در سال 1993 لغو شد. سپس با دوست دوران کودکی خود ، وکیل ، مارینا ولر ، که در سال 2018 از او جدا شد ، ازدواج کرد. پس از زنی بود که تشخیص داده شد با سرطان از رابطه خود با کری مطلع شد.

بوریس مجبور شد یک هفته از کوید مرخصی بگیرد تا زندگی نامه اش از شکسپیر را نهایی کند و بتواند هزینه طلاق مارینا را تکمیل کند.

نخست وزیر حداقل چهار فرزند با او دارد. لارا لتیچه (25) ، کاسیا پچس (22) و دو پسر به نام های آرتور و تئودور آپولو ، همگی نام هایی هستند که برای عشق آنها به یونان و کلاسیک انتخاب شده اند.

وی همچنین دارای یک فرزند پنجم از استفانی مک اینتایر ، مشاور هنری ، به علاوه یک کودک خردسال با کری است که آوریل گذشته متولد شد.

هیچ کس نمی داند پسران در این مراسم شرکت کرده اند یا خیر. آغاز رابطه با کری زخم های عمیق خانوادگی برجای گذاشت.

عروسی قبل از اجلاس رهبران جهان G7 در کورنوال برگزار می شود. کری قبلاً برای تنظیم نمایش با همسرانشان تماس گرفته است. این اولین قدم رسمی وی به عنوان بانوی اول خواهد بود ، اگرچه وضعیت در انگلیس ثابت نشده است.

خبرنگار ، پاریس.

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *