مکزیک موارد تکان دهنده ای را در موارد ثبت کرده و رکورد جدیدی در مورد عفونت های روزانه ویروس کرونا ثبت کرده است

[ad_1]

مکزیک این جمعه را ثبت می کند a ثبت روزانه جدید عفونت ها برای ویروس کرونا ، دومین بار در این هفته ، با بیش از 21000 ویروس.

براساس اطلاعات منتشر شده توسط مقامات بهداشتی ، این کشور شمارش کرده است 21366 آلوده به Covid-19 در 24 ساعت گذشته بنابراین او با 16468 مورد از قله ای که فقط روز قبل رسیده بود پیشی گرفت.

با این ارقام ، مکزیک – از جمعیت 128 میلیون نفری – در حال جمع آوری 1،609،735 مورد است.

پیش بینی های مقامات مکزیکی نشان می دهد که 1،802،093 مورد در کشور وجود دارد و آنها نشان می دهد که 6٪ از آنها ، برابر با 106،723 ، مواردی است که نشان دهنده اپیدمی فعال در کشور است ، زیرا آنها بیمارانی هستند که علائم خود را در این کشور بروز داده اند. 14 روز گذشته

مکزیک در حال گذراندن مرحله اول واکسیناسیون ویروس کرونا است که اکنون برای متخصصان مراقبت های بهداشتی اعمال شده است.  عکس از شین هوا

مکزیک در حال گذراندن مرحله اول واکسیناسیون ویروس کرونا است که اکنون برای متخصصان مراقبت های بهداشتی اعمال شده است. عکس از شین هوا

علاوه بر این ، آنها امروز جمعه ثبت نام کردند 1106 مرگ جدید، که منجر به مرگ 139،022 نفر شد. این کشور چهارمین میدان کشورهایی را که بیشترین میزان عزاداری را دارند ، پس از ایالات متحده ، برزیل و هند تنها و هجدهمین مکان از نظر 100000 نفر را اشغال می کند.

بنابراین ، مکزیک به افزایش مرگ و میر از Covid-19 ادامه داد. هفت روز از 8 تا 14 ژانویه با متوسط ​​983 مرگ در روز ، بالاترین میزان مرگ و میر در کل بیماری همه گیر بود.

سه شنبه ، دوازدهم ، با گزارش 1314 مرگ ، مرگبارترین روز تا به امروز بود.

افزایش عفونت ها و مرگ و میرها در مناطق پرجمعیت مانند پایتخت ، مکزیکو سیتی و منطقه وسیع شهری با حدود 23 میلیون نفر متمرکز است که به مرکز همه گیری در کشور آمریکای لاتین تبدیل شده است.

هوگو لوپز-گاتل معاون وزیر پیشگیری بهداشت.  مقامات داده های تکان دهنده ای در مورد ویروس کرونا نشان داده اند.  عکس EFE

هوگو لوپز-گاتل معاون پیشگیری از بهداشت. مقامات داده های تکان دهنده ای در مورد ویروس کرونا نشان داده اند. عکس EFE

با یک حرفه مهمان نواز که 90٪ محدودیت، پایتخت از ابتدای ابتلا به بیماری همه گیر ، 19،131 مورد مرگ و 395،506 مورد عفونت را جمع کرده است.

با وجود وضعیت اضطراری ، دفتر شهردار روز جمعه وضعیت هشدار خود را کاهش داد و به برخی از رستوران ها و سایر مشاغل اجازه فعالیت پس از روزها اعتراض تجار و کارگرانی را داد که درآمدشان تحت تأثیر محدودیت های بهداشتی بود.

سایر ایالت هایی که بیشترین میزان اشغال تخت های بیمارستانی را دارند ، هیدالگو (86٪) و گواناجواتو (84٪) هستند. شش کشور بیش از 70 درصد در بیمارستان ها اشتغال دارند ، 10 کشور بین 50 تا 69 درصد و 16 کشور دیگر زیر 50 درصد اشتغال دارند.

با توجه به نتایج ، 10 کشور در چراغ قرمز اپیدمیولوژیک با حداکثر خطر ابتلا ، 19 کشور در چراغ نارنجی (پرخطر) ، دو در زرد (خطر متوسط) و تنها در جنوب Campeche سبز هستند.

با اطلاعات AFP و EFE

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *