مکزیک رکورد جدیدی را در مورد موارد ابتلا روزانه به ویروس کرونا شکست

[ad_1]

این پنجشنبه ، مکزیک رکورد جدیدی را در موارد روزانه ویروس کرونا ، v تقریباً 25000 مثبت، بالاترین امتیاز جدید وی در موج سوم همه گیری رو به رو با جهان.

وزارت بهداشت مکزیک به ویژه اعلام کرد: 24975 عفونت جدید، با چی این کشور قبلاً 3،045،571 مورد مثبت جمع آوری کرده است از زمان شروع بحران سلامت ، که 146،525 آن در حال حاضر فعال است.

بر اساس مجموعه مراقبت های بهداشتی که ثبت کرده است ، مرگ و میر ناشی از کووید -19 در حالی 246 هزار و 811 نفر است. مرگ 608 نفر در 24 ساعت گذشتهبه

این کشور همچنین در واکسیناسیون پیشرفت کرده است ، در حالی که بیش از یک میلیون دوز در روز آخر تجویز شده است 59 درصد از جمعیت بزرگسال قبلاً حداقل یک دوز دریافت کرده اندبه به طور خاص ، 74.8 میلیون دوز تجویز شد.

در مورد واکسیناسیون ، وزارت بهداشت امروز پنجشنبه در بیانیه ای مجدداً از مردم خواست واکسن بزنند تا نوبت آنها برسد ، برای جلوگیری از شدت بیماری در مقایسه با افزایش عفونت ها نسبت به هفته های گذشته.

کارمند مراقبت های بهداشتی در Nezahualcóyotl ، مکزیک.  عکس Quetzalli Blanco / شین هوا

کارمند مراقبت های بهداشتی در Nezahualcóyotl ، مکزیک. عکس Quetzalli Blanco / شین هوا

به کلاس های حضوری برگردید

از سوی دیگر ، دلفینا گومز ، وزیر آموزش و پرورش مکزیک این پنجشنبه را اعلام کرد بازگشت به صورت حضوری برای 30 آگوست و از دانش آموزان و والدین آنها درخواست “اعتماد” کرد زیرا موسسات و کارکنان آنها “آماده” بودند.

“بدون شک بازگشت به مدرسه اجتناب ناپذیر است ، باید باشد بازگشت مسئولانه ، هماهنگ و محتاطبه (…) ما آماده ایم ، معلمان فداکاری و حرفه ای را که برای حرفه خود داریم نشان می دهند “، وزیر از کاخ ملی گفت.

بنابراین ، و با وجود مواجهه با موج سوم همه گیری ، آموزش حضوری به کشور باز می گردد ، که همراه با بنگلادش ملتی که درهای مراکز آموزشی خود را برای مدت طولانی باز نکرده است، بیش از 16 ماه

کودک را با تامپون در Nezahualcóyotl ، مکزیک می برند.  عکس Quetzalli Blanco / شین هوا

بچه ای را با تامپون در Nezahualcóyotl ، مکزیک می برند. عکس Quetzalli Blanco / شین هوا

DB

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *